FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-03-20 17:54  [R] Katapulta w/g planów Leonarda Da Vinci 1:25 - Projekt własny
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W związku z niemałym zamieszaniem i powstałym przy okazji małym pokładem wolnego czasu, a nawiązuję tu do koronawirusa, postanowiłem dokończyć jeden prosty ale myślę ciekawy temat.
Oto relacja z działań wczorajszych:











Skala oczywiście 1:25, szata graficzna podciągnięte pod tą nową linię, o której wspominałem wcześniej. Wzmocnienia przygotowane w ten sposób, aby można było wykonać model "działający", czy wyjdzie... zobaczymy.

--

Post zmieniony (03-08-23 09:59)

 
18-03-20 17:59  Odp: [R] Katapulta w/g planów Leonarda Da Vinci 1:25 - Projekt własny
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dzisiaj tylko jedno zdjęcie i to zupełny odlot od tematu.. :) Otóż z racji nadmiaru czasu (takie zupełnie nowe doznanie), zacząłem przeglądać moje dziesiątki niedokończonych tematów, niektóre na prawdę mocno zaawansowane, niestety nie rzadko okazuje się dziś już dany temat popełnił bym zupełnie inaczej i dokończenie projektu wymagało by w zasadzie pracy zupełnie od początku, ale jest też kilka świerzaków, odstawionych zupełnie niedawno, w tym jeden prawie gotowy. Model w 95% gotowy w 3D i jakieś 50-60% na 2D (łącznie z prawie gotową instrukcją). No więc na co czekać...



--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
18-03-20 22:06  Odp: [R] Katapulta w/g planów Leonarda Da Vinci 1:25 - Projekt własny
Sławko   

He he he ... nadmiar czasu ;)
To ja tu tak nieśmiało przypomnę ciekawie zapowiadany temat chyba w skali 1:300 - USS South Dakota ;)
Mam nadzieję, że się rozwija.

 
20-03-20 19:25  Odp: [R] Katapulta w/g planów Leonarda Da Vinci 1:25 - Projekt własny
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Sławko, nie wykluczone że to będzie następny temat. W ramach przypomnienia przebrnąłem wczoraj przez projekt i wydaje mi się ze powinienam dać radę go niedługo dokończyć...

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024