FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-01-20 16:28  [G] STEYR 1500 / A1 wyd. MODELIK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Hey , i druga galeria z zaległych modeli które skończyłem jakiś czas temu. Ten samochodzik , chodził za mną od chwili wydania , kiedy tylko go zobaczyłem wiedziałem , że muszę go skleić . No parę lat mi to zajęło :))) ale jest.
Projektant , znany nam wszystkim Jurgen Jerzy Janukowycz. Powiem szczerze , że obawiałem się . Miałem do czynienia z innym projektem Jurgena i tam mocno kręciłem nosem , ale tu , modelik sklejał się bardzo dobrze . Nie wszystko było składnie ale dało radę . Na szczęście większość baboli miała miejsce przy podwoziu i teraz dobrze trzeba by było wnikać co jest nie tak :) , żeby mi wytknąć:). A tak ogólnie super się sklejało. I nie przeszkadza mi prostota konstrukcji i mała ilość detali oraz skromna ilość kolorów co normalne u Modelika :). Takie modele bardzo łubie. Dla mnie im więcej plam , brudzeń , i kolorów tym bardziej się gubię i oczopląsu dostaje:) . Prosty i w standardzie model cieszy mnie bardziej i nie zmiennie:)
Miłego oglądania:)



--

Post zmieniony (06-01-20 18:43)

 
06-01-20 16:39  Odp: [G] STEYR 1500 / A1 wyd. MODELIK
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jeży powiadasz ?

 
06-01-20 17:10  Odp: [G] STEYR 1500 / A1 wyd. MODELIK
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

To jest cały komplecik z tych Steyr-ów 1500. Też się na nie napaliłem . Niepotrzebnie się tłumaczysz że nie ma brudzenia. Nie wszytkie egzemplarze sprzętu musiały być sterane eksploatacją, wojna nie trwała dziesięciolecia, nowy sprzęt trafiał co rusz w ogromnych ilosciahc.

 
06-01-20 18:44  Odp: [G] STEYR 1500 / A1 wyd. MODELIK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Ano Piotrze , masz oko:)
Tak komplecik i też do sklejenia :)
Dziękuje:)

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024