FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
06-01-20 12:39  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Das79pl 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Przemieszczając się dalej, zastąpił włazy dziennika, jeśli możesz nazwać ich tak, do własnego, pomalowane w aplikacji mobilnej, Avtodesk i drukowane na papierze Matte Photo. Włazy były dwa rodzaje, sam do ładowania węgla, drugich lazach.

Przepchnął drut 0,7 mm, a forma została naprawiona za pomocą super płynnego kleju CA, podszewki na rurociągu drenażowym, czego nie ma w dzienniku.

Położyłem bulaje , litery nazwy, półki na siatce przeciwtorpedowej, a także wydrukowałem ślady głębokościomierza, usunąłem papier, pozostawiając jedynie cienką warstwę obrazu i przykleiłem go.

teraz szczegóły znajdują swoje miejsca, najważniejsze jest to, że nadbudowę został zamontowany, nie było trochę dokowania, ale został przycięty, a przedtem były instalowane uchwyty ,, rzęski, inne drobiazgi na ścianach.
Do tej pory ustawił wieże, ale można je usunąć, myślę, że przez dwa miesiące to dobry wynik. Czas zająć małą artylerię i reflektor i bez nich kontynuować budowę nadbudowy, dopóki nie będzie żadnego powodu, chociaż swędzą mnie ręce, nie chcę stwarzać trudności.


--
Przepraszam, nie piszę dobrze po polsku.

 
06-01-20 12:58  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jestem pełen podziwu kunsztu i pomysłowości,Bulaje to z czego ,poprzednio były żółte miejsca jakby taśma ,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
06-01-20 13:19  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Das79pl 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Witam, dulaje to jest fototrawlenie w rozmiar 2,2 mm na zewnątrz, tak bo tego było z drutów.

--
Przepraszam, nie piszę dobrze po polsku.

 
07-01-20 16:12  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nic tylko patrzeć i uczyć się.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
07-01-20 18:57  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bardzo ładnie wychodzi.

Moja sugestia, litery DREADNOUGHT pomalowałbym na kolor mosiądzu.

--
Rock Honor Ojczyzna

 
07-01-20 19:36  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Das79pl 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Witam Ramm, chociaż nie dotykam liter, ale jeśli pomalowane są tylko na szaro, z pewnością nie były mosiężne.

--
Przepraszam, nie piszę dobrze po polsku.

 
02-03-20 03:52  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Das79pl 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Witam wszystkich, przepraszam, nie pokazywałem mojej pracy przez długi czas. Myślę, że na tym etapie ogólny widok jest mniej więcej , zainstalowałem nadbudówki, do tej pory jedną rurę (druga na razie będzie przeszkadzać) i pracuję nad drobnymi rzeczami przez prawie cały tydzień.

Pośpiesznie wjechałem na szczyt, nie dokończąc sprawy z kadłuba , i musiałem wymyślić i zrobić takie ramię wspierające, powiem ci bardzo wygodną rzecz. Stojaki ustawione są w takiej pozycji, że śruby znajdowały się jedna po prawej stronie zacisku, druga po lewej, aby uniknąć przypadkowego lub przypadkowego obrotu. W takich łącznikach model niczego nie dotyka, aby uniknąć uszkodzenia.

I kilka zdjęć z poprzedniej pracy, za którymi tęskniłem





--
Przepraszam, nie piszę dobrze po polsku.

 
02-03-20 07:15  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zdrowaś Mario...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
02-03-20 07:54  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Rewelacja ! Wspaniała robota !!!

 
02-03-20 16:57  Odp: [Relacja] Brytyjski pancernik HMS,, DREADNOUGHT,, 1:200,MM
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Czapki z głów! Rewelacyjna robota!

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024