FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
01-12-19 08:24  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
Anubis 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Tak, niech F-16 będzie łatwiejsze, a GPM i Angraf były. Oczywiście jest za darmo od YOAVHOZMI, ale i tak nie będzie gorzej. Apache poprosił o przedruk w jasnych kolorach. Pavel, dobra robota!

 
01-12-19 20:39  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
Bodek   

A co to jest HP? Oświećcie mnie/

 
02-12-19 08:11  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=HP

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-12-19 08:49  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
Sławko   

Wydaje mi się, że tu bardziej chodziło o "Hyde Park" czyli na forum akurat Karton Cafe -> http://www.konradus.com/forum/list.php?f=17

 
02-12-19 19:44  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Dzięki za porównanie. Różnica w kolorach obu wydań dosyć spora, co tym bardziej skłania mnie do zakupu.

A tymczasem w Jemenie...

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
02-12-19 20:42  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Choć u mnie ten z MM ma inna zieleń niż u ciebie na zdjęciach. Mam bardziej szaro-zielony, można powiedzieć ze bardzo podobny do najnowszego wydania z KK

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
02-12-19 21:42  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Może się tak wydawać nie mając obydwu wydań przed sobą. Jak patrzyłem tylko na MMa, to wydawał mi się ciemniejszy, dopiero jak zestawiłem obydwa, widzę jaki zielony jest jednak. Inna sprawa - ustawienia monitora.

--
54323031

 
02-12-19 22:53  Odp: AH-64A "Apache" - KK vs MM
Seweryn 

 

Model jest znakomiie wydrukowany, kolor idealny, do tego waloryzacja. Warto kupić.

--
Seweryn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024