FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
30-10-19 09:56  Odp: [R/G] Hurricane Mk. 1 Kartonowa Kolekcja
tyg   

Wygląda fajnie. Powodzenia w P-11. Moja niedokończona leży w pudle już parę lat, a całkiem niewiele brakuje do końca:( Może czas odkurzyć, bo dawno poważniejszych kartonów nie kleiłem:)

--
Pozdrawiam
tyg

 
30-10-19 17:53  Odp: [R/G] Hurricane Mk. 1 Kartonowa Kolekcja
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Gratulacje za pięknie wykonany model.
Po Kartonowej Kolekcji można się było tego spodziewać nie ujmując Twoim umiejętnościom.
Powodzenia w moim ulubionym temacie P-11c.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
30-10-19 21:33  Odp: [R/G] Hurricane Mk. 1 Kartonowa Kolekcja
Grisha 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Ja też z pudełka wyciągnąłem messerka z Legionu Kondor, który w nim siedział dobre 10 lat. Ukończyłem go dla samej satysfakcji ukończenia, gdyż postanowiłem kończyć każdy model jaki zacznę. Za dzieciaka cierpiałem na syndrom rozpoczynania modeli i po etapie skrzydeł przychodził czas na wieczne niedokończenie. Zdjęć messerka jednak wrzucać nie będę choć przyznam, że był to mój najlepszy model. Absolutnie skopany pod każdym względem, ale żaden inny mnie nigdy tyle nie nauczył :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024