FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 
30-03-20 07:27  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Świetny model gratuluję. Mam nadzieję ze odpocząłeś sobie przy nim.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
30-03-20 11:27  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Doskonały !

 
30-03-20 19:18  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Witam!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i gratulacje. Cieszę się, że towarzyszyliście mi w tym odpoczywaniu przy modelu :) Cieszę się także, że nie tylko model spotkał się z optymistycznym przyjęciem, ale i relacja i sposób jej prowadzenia. To jest motywujące i utwierdza w przekonaniu, że jest to słuszny kierunek. Czasami wymaga to sporo dodatkowej pracy i poświęcenia czasu, ale po Waszych komentarzach wiem, że warto. A zatem, widzimy się niedługo w kolejnej relacji ;)

P.S. Żona nadal parska śmiechem kiedy mówię o odpoczywaniu przy modelu :)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
31-03-20 13:44  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Kapitalny model - gratuluję!
Liczę że będę mógł obejrzeć toto kiedyś na własne oczy.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
31-03-20 14:12  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Kedzier 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7


 - 1

Cześć, dołączam się do gratulacji! Z wielką przyjemnością śledziłem relacje - była doskonale prowadzona (ale to akurat standard u Ciebie :) ). Z niecierpliwością czekam na kolejny model.

 
31-03-20 19:08  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

223 dni klejenia - to ma być model odpoczynkowy? To pytam się przed czym???

Dołączam się do gratulacji, choć to nie moja działka, to jednak nie da się przejść obok takiego wykonania obojętnie.

--
pzdr
Kemot

 
31-03-20 21:04  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Śledziłem relację i podziwiałem postępy.
Model rewelacyjny, jak zwykle zresztą.
Ogromne gratulacje!
Jak już Stasiu odpocząłeś to zabierzesz się w końcu za jakiś MODEL?
Aż strach pomyśleć jak zaczniesz kleić nie odpoczynkowo.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
03-04-20 18:32  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Odkad galeria pojawila sie u Ciebie w watku to nie chowam wycinanki do szuflady i przegladam ja niemal nonstop. Wiadomo, ze czasu teraz na to jest nieco wiecej niz zwykle. Efekt finalny swietny mimo dosc monotonnego kamo, nie mniej ilosc czesci skutecznie mnie odstrasza przed startem.
Mankamenty, o ktorych pisales w trakcie relacji zniknely w ogromie tego modelu. Widac ze w porownaniu z poprzednim wydaniem, ksztalt platowca i oslona kabiny sa znacznie blizsze oryginalowi. Model prezentuje sie wysmienicie i udalo Ci sie go ukonczyc w naprawde niezelym czasie.
Mam nadzieje, ze jak skonczy sie to szalenstwo swiatowe, to bede mial okazje zobaczyc model na zywo.
Raz jeszcze gratuluje ogromu wlozonej pracy i efektu jaki osiagnales.
Ciekawi mnie co w nastepnej relacji bedzie, ale mam nadzieje ze nie bedziemy na to dlugo czekac :)

 
03-04-20 20:10  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Gratuluję, model bardzo mi się podoba jak i cała relacja, na pewno się kiedyś przyda.
Planujesz postawić model na jakiejś makiecie?

--
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: SHERMAN "FURY", Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I

 
03-04-20 21:35  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Cześć!

Dzięki jeszcze raz!

Mam nadzieję, że kiedy wszystko wróci do normalności, będziemy mogli się spotkać na jakiejś wystawie i będziecie mogli zobaczyć model.
Wojtek - ten model musi stać pod szkłem, nie wyobrażam sobie postawić go po prostu na półce z prostego względu - przypadkowe zahaczenie może zdemolować anteny. Będę musiał zatem zrobić jakąś podstawkę. Miałem kilka pomysłów, ale jak na razie na nic konkretnego się nie zdecydowałem. Być może będzie to kawałek płyty lotniska z jakimś delikatnym śniegiem albo oszronioną trawą - egzemplarz w tym kamuflażu latał zimą 1944 aż do marca 1945 kiedy to został zestrzelony. Myślałem też o ustawieniu obok jakiegoś reflektora. szperacza. Zobaczymy.

Z racji wykonywanego zawodu należę do tej grupy ludzi, którzy nie mają teraz zbyt wiele wolnego czasu. Branża logistyczna musi działać, a przez to całe zamieszanie pracy mam ze dwa razy więcej niż normalnie. Nie mniej jednak, coś tam sobie już powoli sklejam, robię notatki i zdjęcia. Jak tylko uzbiera się coś sensownego zapostuę na forum. To będzie bardzo spokojny model, taki odpoczynkowy :)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024