FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 11Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
07-01-20 21:53  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Logo Mietka, wymiata.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
07-01-20 22:19  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

stachooo, czystość, precyzja i staranność jaką prezentujesz - powala na kolana!

Ale sposób pokazania nam swojego warsztatu, czas i energia poświęcona ku temu, to już jest mistrzostwo świata :-))
Dzięki i pozdrówka.

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
08-01-20 09:14  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Wyciął Po Sklejeniu - magik jakiś :-O

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
08-01-20 10:16  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Swietna robota, milo sie to oglada i w dodatku tempo masz niesamowite, jak na tak skomplikowany model.

Co do znaczkow mercedesa, to raczej nie bylo zamierzone. W srodku masz mniejsze okregi, ktore wspolnie z tymi 3 ramionami tworzyly kratke zabezpieczajaca przed wpadnieciem tam jakiegos nieproszonego obiektu. Akurat takie 3 ramiona to najprostsze rozwiazanie do usytuowania tych wewnetrznych okregow.
https://plane-crazy.k-hosting.co.uk/Aircraft/WW2-Planes/Me110/Me110.htm

Czekam na kolejna aktualizacje :)

 
08-01-20 10:31  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

Potężna relaksacja do potężnego modelu :D
Mam ten model bo czułem że warto i sam model jak twoja relacja to potwierdza, Nie mogę się doczekać jak zobaczę te cacko w Szczecinie pozdrawiam.

 
08-01-20 11:48  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

nie ma to jak "wypoczynek" ;)
[ troszkę śmigiełko ma bicie ;) ]
piękna robota

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
08-01-20 11:56  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Tygodniowy odpoczynek przy samych rurach... - szacun za cierpliwość 😉

 
08-01-20 12:11  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,przeglądałem kolejną odsłonę,Czy Ty aby wszystko nam pokazujesz ?te wszystkie elementy układu wydechowego ,no czapki z głów,chyba niedługo zaczniesz silnikom montować zawory,miodzio,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
08-01-20 20:34  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dziękuję, dziękuję.

Z tymi kolektorami nie jest aż tak ciężko. Powtarzalne elementy wymagają cierpliwości i konsekwencji, ale wynagradzają włożoną pracę fajnym efektem. Z resztą, to tylko 24 sztuki, a są tu ludzie, którzy kleją artylerię plot na pancernikach, albo pojedyncze ogniwa gąsienic. Gąsienice to w ogóle podziwiam @Tommy T.B.

Marku, jak w następnym modelu będzie silnik na wierzchu to obiecuję, że zrobię i zawory :)

Arche - mimo drobnych niedociągnięć, model polecam i gwarantuję, że zabawa jest przy nim przednia

Rowin - jestem raczej pewien, że te gwiazdy z Mercedesem nie mają nic wspólnego, ale nie mogłem się oprzeć, żeby tego w tekście nie wykorzystać. Fakt, w oryginale wewnątrz wlotu znajdują się jeszcze pierścienie, co nie uszło mojej uwadze. Zastanawiałem się nad dodaniem ich we własnym zakresie. Może nie byłoby to wcale takie trudne, wystarczyłoby usunąć krążki cz. 129m i wkleić pierścienie zwinięte z cienkiego papieru doklejone tylną krawędzią do cz. 129k, a od przodu z naklejonym "znaczkiem Mercedesa". Ostatecznie zrezygnowałem z tego rozwiązania i postanowiłem wykonać to tak jak zasugerował autor. Swoją drogą te wewnętrzne pierścienie są bardzo delikatnie nadrukowane na cz. 129m i jej odpowiedniki w innych rurach, ale na zdjęciach tego prawie nie widać.

Kudłaty - pisanie tych przydługich "opisów przyrody" nawet daje mi pewną frajdę ;)

Ciąg dalszy nastąpi nie wiem kiedy - w najbliższych kilku tygodniach czeka mnie małe zamieszanie związane z przeprowadzką, co naturalnie nie idzie w parze z warunkami do klejenia modeli. Będzie trzeba na chwilę przystopować. Ale biurko, mata, lampa i skalpel wyjadą ze starego mieszkania jako ostatnie.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
09-01-20 07:11  Odp: [R] Model odpoczynkowy - Messerschmitt Bf-110 G-4/R8 (KA 1-2/19')
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Kawał pięknej roboty i świetna relacja. Zawsze mnie zastanawiał fakt, czy kiedy okrasi się model przymiotnikiem "odpoczynkowy", to zawsze jego budowa zajmuje dwukrotnie więcej czasu i czterokrotnie więcej wysiłku ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 11Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024