FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
28-12-03 21:06  [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Maniur 

 

Miałem problemy z poszyciem dna modelu IRON DUKE z Modelika (nowe wydanie).
Mam prośbę do forumowiczów posiadających ten model o przesłanie skanów PIĘCIU PRZEDNICH CZĘŚCI POSZYCIA DNA. (najważniejsze częśći to części 6P oraz 6L. Pozdrawiam.

;)

 
28-12-03 21:20  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Maniur - ja Ci prześlę oryginalny arkusz z tymi częściami, tylko na adres e-mail Modelika podaj swój adres.

JOL

 
28-12-03 22:01  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Maniur 

 

Bardzu panu dziękuję, adres wysłąłem na wskazany adres.

 
29-12-03 00:57  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
NowyWojtek 

 

Tak a'propos tego modelu, pięknego zresztą i powabnego bardzo: czy ktoś dysponuje jekimiś materiałami odnośnie olinowania tegoż? W wycinance, niestety zabrakło czegokoliwek na ten temat, a okręt bez sznurków łysy jakiś...

 
29-12-03 10:58  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Bartek_St 

 

ja tez go kupiłem i jestem bardzo zadowolony narazie powędrował do iinych modeli(magazyn) i czeka aż skończe bismarca(gpm).
jak go przeglądałem dało sie zauważyć brak rysunku szkieletu okrętu co może być małym utrudnieniem dla początkujących bo szkielet nie należy do najprostszych

---------------------------------------------------
"MOIM HONOREM JEST WIERNOŚĆ"

 
29-12-03 11:18  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
igor   

Właśnie wczoraj zamówiłem Iron Duka razem z Novikiem. Maniur czy oprócz poszycia dna były jeszcze jakieś problemy z Ironem ?

gg 3678666

 
29-12-03 11:23  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Maniur 

 

Problemów nie było żadnych. To ja dałem plamę bo pomalowałem dno farbą akrylową a powinienem olejną. Kawałek dna się przez to pofałdował i musiałem kilka części oderwać i przykleję je na nowo, malująć oczywiście już farbą Humbrol olejną. :)

 
08-01-04 10:26  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Maniur 

 

Części do mnie dotarły, bardzo serdecznie panu dziękuję. :)

Pozdrawiam.

 
08-01-04 11:46  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Thunder909 

 

gleboki uklon dla MODELIKA !!!
to sie nazywa servis firmy :-)

 
16-02-04 20:51  Re: [Prośba o pomoc] IRON DUKE
Maniur 

 

Jeszczy pytanie do Psinthosa, bo wiem, że skleja ten model. Jakiej używasz forby do retuszu koloru szarego w tym modelu???? Chodzi mi o numer Humbrol.

;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024