FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
29-12-03 18:27  Re: Podsumowanie roku 2003
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

1. AH Bf-109G
2. MM USS Essex, AH F6F-3 Hellcat
3. FM C-47 Skytrain, AH P-39N, AH P-38J

Pozdrawiam!

>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
29-12-03 19:45  Re: Podsumowanie roku 2003
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1. Skleiłem... BWP1 z GPM na dioramce....
Ba64D z Modelika na dioramce....
USS Ohio? z Modelika... znak ? daltego że nie wiem czy to było już w tym orku :-)
Kuter rakietowy OSA 205 - MM :-))) Już 2 razmy trafiła go rakieta powietrze ziemia.... już 2 raz idzie do remontu... hehhh

2. Aktualnie na warsztacie... MLRS - z tego jak na razie jestem bardzo dumny i powoli prace sie posuwają :-)
Sea King z GPM - chyba rzuce te robote w cholere...... wykańcza mnie psychicznie! Przesada! Jak chcecie kogoś znięchecić do modelarstwa - podarujcie mu Sea Kinga!
Ludzik (żołnierz - niestety ranny) do dioramy z Ba64 :-)

3.......... Uuuuuuuuuuu.......... BRDM2 - Żbik...... M106 Mortar Carier.......CH47 Chinook....... i wiele innych projektów które bardzo chcialbym zrealizowac lecz wiem...... ze czasu bedzie za mało :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
29-12-03 20:11  Re: Podsumowanie roku 2003
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Michał , czy ten Żbik będzie budowany od podstaw ? Z tego co wiem nikt
nie wydał takiego modelu.

 
29-12-03 21:44  Re: Podsumowanie roku 2003
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Będzie to modyfikacja BRDM2 z GPM....... materiałów już troche mam....... i będę miał więcej jak ojciec wróci z Iraku ;-) Tam tych pojazdów jest dośc dużo... :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
30-12-03 01:00  Re: Podsumowanie roku 2003
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Heh tak patrze na te wasze ambitne plany a tak prawdę mówiąc to jeszcze masa modeli wyjdzie i roszady bądą że hej.

 
30-12-03 07:27  Re: Podsumowanie roku 2003
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

1. Skleiłem: dokończyłem pancernik Nagato. Na ostatnią chwilę przed Kruszwicą. Kruszwica była w sobotę a ja w czwartek jeszcze sklejałem.
2. Walczę: pancernik Bismarck
3. W planach: jeszcze długo będę siedział nad Bismarckiem. Czekam na Yamashiro albo Hiei albo Ise albo coś w tym klimacie.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
30-12-03 08:36  Re: Podsumowanie roku 2003
GrzechuO   

1. Skleilem: NOWGOROD - pierwszy po paruletniej przerwie... i pierwszy model sklejony do konca (no bo stosunkowo prosty byl!)
2. Na warsztacie: nic - boje sie zaczac i nie skonczyc z braku czasu
3. Przymierzam sie: EXETER - czeka na urlop, ale w tym samym czasie beda ME w pilce, wiec nie wiem jak to bedzie :)

Pozdrowka

GrzechuO

 
30-12-03 08:46  Re: Podsumowanie roku 2003
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1. Skleiłem: ORP "Krakowiak", "Aurora", "Nagatsuki", "Garland".
2. Na warsztacie: "Glowworm", "Mutsuki" i parę innych zaczętych już dawno...
3. Przymierzam się: do kilku pancerników, do kilku krążowników i do kilku niszczycieli. Żadnych lotniskowców.

MacGregor

 
30-12-03 09:56  Re: Podsumowanie roku 2003
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Żadnych lotniskowców - Saratoga poszła się .......... Mi po niej został tylko mały element ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
30-12-03 10:13  Re: Podsumowanie roku 2003
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

1. 1:33 - P 40 Kittyhawk z Modelpolu, Ki 27 KFa, Airco DH 2 Supermodel, F 16 A z AH, 1:50 - LWS Mewa,Łagg 3, Spit IX Quest i Kel, i P 51 Mustang z KŚ i KEL, 1:1 - Polonez :), i ZDRADA...1:72 RWD 8 i DH 60 Tiger Moth....;-)
2. Vickers Vimy Fly'a, King George V JSC, armaty 75mm z GPM (obadwie:), Polski Fiat 621 GPM, RWD 8 MM
3. a plany - na pewno Ki 43 Oscar, może jakaś pierwsza wojna jeszcze...ale punkt 2 chyba i jeszcze trochę zajmie czasu..:D

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024