FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
19-12-19 17:15  Odp: [R] Macchi M.5 - Answer 1 : 33
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oj Ryszardzie Gotha jak napisałeś odpada ze względu na wymiary, a przecież Felix ma jeszcze większe wymiary : Rozpiętość - 88,3 cm, długość -42 cm, a wysokość - 16,2 cm, ale mając takie podejście do sklejania to aż się prosi o sklejenie takiej wisienki na torcie jak właśnie Felixstowe - może być tylko spory problem z wyborem malowania, bo są wysoce atrakcyjne. Już dawno inspirowałem, aby Felix trafił na kartony i salony ; )
Ja jednak biorąc pod uwagę twoją wysoką aktywność w tematach o Cancie zdecydowanie zaproponuję, abyś to właśnie ten model sklejał - no optymistycznie zakładam, że model się jednak jak nie w "Małym Modelarzu" to w innym wydawnictwie wreszcie zmaterializuje.
Wszak to przecież sklejka i płótno, czyli to co lubisz, noooo oczywiście pływaki były metalowe, ale to tylko może uatrakcyjnić sklejanie według twoich zasad.

 
20-12-19 14:40  Odp: [R] Macchi M.5 - Answer 1 : 33
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Halogen - rzeczywiście masz rację. Felikstowe ma większe wymiary od Gothy :-)
Powiem tak - nie jest dla mnie najważniejsze by skończyć model, który zacząłem a przerwałem jego budowę z różnych powodów.
Trzymam kilka takich niedokończonych, ale nic nie wskazuje bym je skończył (jeżeli będę robił FF 33E to jak napisałem - od nowa).
Natomiast niezależnie od wymiarów mam chęć i zapał by się zmierzyć z Felikstowe, jeżeli oczywiście otrzymam projekt.
Kiedy ? Nie wiadomo, ale raczej nieprędko, oby jeszcze przed moim przejściem na modelarską emeryturę.
Miałem już na "Morskim Smoku" skończyć tą "zabawę" (na co pewien wpływ miały medyczne historie) ale powiedziałem sobie, że może jeszcze nie teraz wszak jest poprawa i nie jest aż tak źle.
Włoska "Czapla" - sorry, ale nie jest ona bohaterką mojego romansu.
Piszesz o mojej aktywności w temacie Canta - ano fakt, jest szum w temacie a ja wielce jestem ciekaw czy rzeczywiście tylu tak oczekujących na jego wydanie zakupi model nie na półkę ?
Pozdrawiam,
Ryszard

 
20-12-19 21:32  Odp: [R] Macchi M.5 - Answer 1 : 33
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No ja będę intensywnie trzymał, kciuki abyś otrzymał Felix, mając na uwadze jakie modele kleisz to ten model to taki bezdyskusyjny numer 1. Mam nadzieję, że projekt zostanie ukończony i dotrze do ciebie i go skleisz według własnych niepowtarzalnych zasad.
Osobiście nie mam nadziei, że Felix zostanie wydany w normalnej kartonowej dystrybucji, ale... te malowania, może jednak : )
Cena za plastik jest konkretna i weź teraz niech coś pójdzie nie tak :
https://exito.sklep.pl/pl/p/WINGNUT-WINGS-32066-132-Felixstowe-F.2a-Late/37260
I jeszcze na chwilę wrócę do Canta - osobiście ja nie widzę tak jak ty aż tylu zainteresowanych tematem, a wręcz przeciwnie - to są takie wpisy, aby coś tam wpisać, bo po "Małym Modelarzu" można jeździć jak po łysej kobyle ; )

 
23-12-19 13:03  Odp: [R] Macchi M.5 - Answer 1 : 33
tanuki   

tanuki67
Terashima masaki

--
i am 67old year. from japan I send you.

 
23-12-19 13:19  Odp: [R] Macchi M.5 - Answer 1 : 33
tanuki   

I am japan 67 year old. I make paper craft 8 year long. I like airplane. I well not speak English. but I like aircraft.
Terashima masaki witen this

--
i am 67old year. from japan I send you.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024