FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-02-19 18:49  Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Sven - Faktycznie mogłoby to dość fajnie wyglądać. Trzeba by tylko otrzymać od autora tej strony jakieś rzuty poszczególnych budynków oraz plan sytuacyjny i ciut więcej fotek. Czy może znasz autora ? Jeżeli tak to proszę odezwij się do mnie na @, znajdziesz na stronach w moim podpisie.

Teraz trochę o pierwszych ścianach kościoła. Wydruki lekko się błyszczą, ale to powinno zniknąć po końcowym lakierowaniu matem. Póki co muszę z tym żyć. Po zrobieniu zdjęć zauważyłem, że w powiększeniu widać nie do końca staranne retusze krawędzi przy oknach, już zostało poprawione. Mam wstępnie gotowe ściany podstawy wieży, trzeba je jeszcze uzbroić w okna, drzwi i skrzynkę przyłącza energetycznego.



Obie boczne ściany podstawy wieży prawie gotowe. Na obu pozostało do wykonania okno, a na jednej skrzynka przyłącza energetycznego. Do imitacji szkła okien kupiłem dziś w papierniczym specjalne kawałki dość grubej folii A4 imitującej szyby, która ponoć jest używana przez architektów do wykonywania makiet. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Wygląda obiecująco. Arkusz A4 kosztował 3,15 zł, także do przełknięcia. Jak założę okna to zobaczycie efekt końcowy.



Frontowa ściana podstawy wieży wraz z wnęką drzwiową oraz ściana tylna, całkiem biała, bo do niej będzie dostawiona nawa główna i nie będzie jej zupełnie widać. Na ścianie frontowej do wykonania pozostały tylko drzwi. Zostaną one wykonane z pojedynczych "desek".

Teraz, na przemian będę, dodawał detale na tych ścianach oraz kompletował ściany górnej kondygnacji wieży, czyli mur pruski. Aż się tego boję, roboty przy tym będzie sporo.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Astra28 3907 17-02-19 22:19
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Petrov 413 17-02-19 22:31
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Grigorij 216 17-02-19 22:32
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Astra28 275 17-02-19 23:09
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
TLB 392 18-02-19 07:39
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Waldek K 339 18-02-19 21:53
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Astra28 327 19-02-19 21:08
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Sven 201 20-02-19 09:23
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
Astra28 438 20-02-19 18:49
 Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne  nowe
MarcinekZ 367 20-02-19 22:43

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024