FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18 
03-10-23 15:36  Odp: [R/G] Tiger I | Kartonowy Arsenał | 1:25
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 3
 

Model petarda, wykonanie pierwsza klasa, i tak jak Piotrek pisze gąski są cudowne :) Gratulacje :)

A zdjęcia z wnętrzem wrzucisz? bo po Kingtigerze wiem, że tam masa pary w to idzie i szkoda by było się tym w końcowej galerii nie pochwalić.

 
03-10-23 19:12  Odp: [R/G] Tiger I | Kartonowy Arsenał | 1:25
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Dzięki wszystkim za komentarze, mam nadzieję, że kolejny model będzie jeszcze lepiej sklejony :)

@Viz, co do fotek wnętrza, to nie planuje ich robić, bo nie ma za bardzo czego pokazywać. Nawet jak wyciągnę wieżę to guzik widać. Ogólnie żałuję że robiłem wnętrze, bo to tylko blokowa imitacja.
Następne modele będą już tylko wydmuszkami. Ogólnie po tygrysie stwierdziłem, że odpuszczam wszystkie wnętrza i ruchome elementy. Nie wyciągam moich ulepów z gablotek, więc szkoda czasu na powyższe :)

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
04-10-23 09:41  Odp: [R/G] Tiger I | Kartonowy Arsenał | 1:25
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Legendarny czołg i legendarny model:-)
Wykonany jest naprawdę świetnie. Kolejny mistrz czystego i dokładnego sklejania. Niby proste i oczywiste, a jednak ciężko osiągnąć efekt WOW. Tobie się udało znakomicie.
Natomiast gąsienice to osobny temat. Fakt, że ktoś wykonuje gąsienice z papieru z pojedynczych ogniw budzi zawsze mój podziw i szacunek, bo wiem ile pracy i wysiłku to wymaga. W dodatku jeśli efekt jest taki jak u Ciebie, szacunek jest jeszcze większy. Gąsienice wyglądają "naturalnie", masywnie i pasują do całości także kolorystycznie. Całość świetnie się komponuje i tworzy spójny obraz, który jest jeszcze bardziej atrakcyjny:-)

Pamiętam, gdy ten model wyszedł - malowanie było dla mnie kosmicznie fajne, ale teraz, gdy patrzę na gotowy model, te "mazy" nie wyglądają już tak wspaniale:-) Ale to tylko odczucie starego dziada, który marudzi, żeby nie było tak słodko:-)

Praca rewelacyjna, dzięki za relację:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-10-23 14:29  Odp: [R/G] Tiger I | Kartonowy Arsenał | 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Świetnie wykonany model. Brawo !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024