FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 75 z 76Strony:  <=  <-  72  73  74  75  76  -> 
21-12-19 18:34  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Odnośnie Karasia z mM, to ktoś z oglądających zauważył pewne niuanse w stosunku do poprzedniego wydania? Jeżeli mnie oko nie myli, a oglądałem całe 5min. w empiku te wydanie, to poprawiono, prawdopodobnie, błędy projektowe poprzedniego wydania. Prawie na pewno wannę strzelca brzusznego i kratownice na wręgach wewnątrz kabiny. Może jeszcze jest jakaś nadzieja na przyszłość mM...

Z innej beczki to widziałem też Mercedesa z naczepą cysterną, z ANAGRAF/Answer... za cenę 119PLN. I raczej nigdzie nie rzuciła mi się zapowiedź tego modelu. Blok A3 w folii, wiec zawartości nie widziałem. Propozycja okładkowo ciekawa, ale cena skutecznie mnie odwiodła od kupowania kota w worku, który będzie klejony nie wiadomo kiedy i czy w ogóle.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
21-12-19 18:57  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ten Mercedes już dawno był wydany, a teraz trafił do empików. Relację ze sklejania według własnego pomysłu masz tutaj :
http://www.kartonowki.pl/forum/temat/3753,mercedes-benz-1628s

 
21-12-19 20:47  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Czy ktoś z posiadających nowy numer MM byłby w stanie wrzucić fotki arkuszy?

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
21-12-19 21:05  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Grigorij     

killy9999 - nie ponieważ nie mam zgody od redakcji MM, a nawet jakbym miał to nie mam ochoty potem słyszeć że żeśmy się wszyscy przewidzieli.
Chopin - tak są niuanse poprawione poszycie a dokładniej jego barwa przejścia między kolorami itp.
kokpit i wnętrze kabiny przerysowane od nowa.

Pozdro

 
22-12-19 12:27  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4


Było gdzieś wspomniane o tym modelu?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
22-12-19 13:01  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Grigorij > do wrzucenia zdjęć arkuszy nie potrzebujesz zgody redakcji. Zaznaczam, że mówię o zdjęciach, a nie o skanowaniu, bo to faktycznie byłoby niedozwolone.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
22-12-19 13:23  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Grigorij     

To wrzuce je przy relacji bo poki co schna pierwsze wregi.
P.S.
Tak na marginesie pokawil sie nowy Super Model a w nim Wilga od podstaw.

 
22-12-19 14:48  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Grigorij napisał:
"Tak na marginesie pokawil sie nowy Super Model a w nim Wilga od podstaw."
Możesz mi wyjaśnić co rozumiesz przez określenie "od podstaw" ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Ryszard

 
22-12-19 23:25  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Grigorij     

No to wrzucam obiecane fotki (tak na gwiazdkę), co prawda bez części opisowej ale za to mogę powiedzieć że to ta sama co w 2005 roku ( przynajmniej moje oko nie zauważyło żadnej różnicy - aczkolwiek mogę się mylić , wszak nieomylny nie jestem).



P.S.
Tablica przyrządów/zegarów wygląda bajecznie - można się w nią wpatrywać godzinami - no cóż jednak ja nie potrafię za bardzo ustawić ostrości i fotki niej wyszły jak wyszły.

Specjalnie dla Kolegi Ryszarda (sorry nie potrafię skrócić w kilku zdaniach mocno specjalistycznego artykułu o Pzl. 104 Wilga który jest na 10 stronach okraszonych ok. 50-tką bajecznych fotografii) , więc pokrótce mały research w postaci kilku fotek:



Pozdrawiam

--

 
23-12-19 00:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Z tym kolorem brzucha i skrzydeł w Karasiu to się w MM nie postarali...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 75 z 76Strony:  <=  <-  72  73  74  75  76  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024