FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-03-06 13:55  Re: [relacja] Macchi - MC-202
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

Nie kryguj się Wasza Wysokość- tylko pokazuj (wiadomo, że to surówka) ;-)...i jeszcze prośba- fotka brzusia.

--

"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
14-03-06 14:00  Re: [relacja] Macchi - MC-202
Jodaxx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja mogę wkleić wieczorem fotki Macchi c.202 z AH jeżeli ktoś chce (między innymi parę fotek kabiny przed oklejeniem poszyciem kadłubowym).

Pozdrawiam
Mariusz

 
15-03-06 00:12  Re: [relacja] Macchi - MC-202
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

niestety nie mam aktualnie fotek ani aparatu, jak bedzie możliwosc to cykne, tymczasowo polecam fotki mojego modelu na okładkach wycinanek AAA.

 
20-03-06 09:47  Re: [Galeria] Macchi - MC-202
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Witam,
Przedstawiam jeszcze kilka fotek Macchi MC-202 Folgore.



I co szanowni Koledzy na to powiedzą ?

Pozdrawiam,
Zdzisław

Post zmieniony (18-11-18 23:09)

 
20-03-06 11:40  Re: [relacja] Macchi MC-202 z Digital Navy
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

Już myślałem, że potraktowałeś swój wątek "tą cienką strużką...z góry" ;-)
Ładniutki, czysto i porządnie zrobiony, a koncepcja takiej sprzedaży modeli wydaje się ciekawa. Nie będę rozwijał tego tematu, ponieważ był już kilka razy "tłuczony" ;-). Plusem jest to, że jak się walnie babola, to można sobie wydrukować nową część.
Pytanka:
-ile czasu zajęła Ci budowa?
-drukowałeś na plujce czy na laserze?

--

"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
21-03-06 12:06  Re: [foto] Macchi MC-202
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Proszę Szanownych Administaratorów tego forum aby nie zmieniali mi tytułu wątku na "Macchi z DN", ponieważ nie koresponduje to z pytaniem jakie zadałem na początku.
Uważam to za przesadną gorliwość, gdy inne wątki są zatytułowane np. "Ciekawostka przyrodnicza".

Zdzisław

 
22-03-06 10:31  Re: [Galeria] Macchi MC-202
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Odpowiadam na pytania Dyzia:
- około miesiąca czasu, po kilka godzin w tygodniu - w trybie relaksacyjnym
- drukowałem na "plujce" HP, a arkusze przed wycięciem pomalowałem lakierem bezbarwnym Humbrola (Satin). Jak już pisałem o tym na tym forum ( nie mówię - użyć funkcji "Szukaj" :-) ) arkusze po drukarce atramentowej muszą być pomalowane, inaczej nawet kropelka czystej wody pozostawi plamę (reakcja chemiczna z tuszem drukarki).

Wydruk modelu z własnej drukarki to dobra rzecz ! Nie ma obawy, że coś trzeba poprawić i skleić dwa razy. Można sobie regulować odcień wydruku i i ntensywność kolorów. No i projektant modelu nie będzie mógł zwalić winę na drukarnię - za "fantazyjne" kolory kamuflażu. Może nasi producenci zastosują kiedyś w Polsce taką formę sprzedaży modeli ??? Zapraszam do szerszej dyskusji.

Pozdrawiam, Zdzisław

Post zmieniony (18-11-18 23:09)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024