FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
24-05-15 21:08  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Piękny model!
Ale osobiście protestuję przeciwko zamknięciu mu drogi do pokazania się szerszej grupie widzów spragnionych zobaczyć TAKI model ( zamknięcie w pokoju syna znajomych)...
Widzę tu jednak rozwiąanie - przed oddaniem nowemu właścicielowi model powinien zrobić tournee po największych imprezach modelarzy kartonowych - najbliższa juz wkrótce we Wrocławiu, a następna w Przeciszowie.
Zatem...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
25-05-15 07:33  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeszcze raz, tym razem w galerii napiszę: Wielkie brawa!!! Kapitalny model.

--
Pozdrawiam Darek

 
25-05-15 10:52  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Hej Ryszard .
Mam wielka prośbę a zarazem pomysł. Z ogromną przyjemnością zobaczyłbym wiecej wspólnych fotek Twoich DRUCIAKOW . Jest jakas szansa na galerię ?
Pozdrawiam i czekam na kolejne modele

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
25-05-15 12:14  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Oklaski na stojąco. Następny model możesz ulepić jako prezent dla mnie. Kolejne zresztą też :)

A tak na poważnie to sam podarowałem kiedyś drogi mi model i jest to niezapomniane uczucie.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
25-05-15 17:57  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piknie waść, piknie. Nic dodać ani ująć. Perfekto.....

--
MiSza

 
25-05-15 19:05  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Bardzo fajnie wyszedł Ci ten modelik, gratuluję. Nie myślałeś, żeby zrobić bardziej gładką fakturę płótna?

 
28-05-15 12:09  Odp: [G] Anatra ANASAL
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witam,
Anatra odlatuje 4 czerwca. Dostałem telefon, że "młody" (licealista) nie może się doczekać mojego przyjazdu. Ma zamiar rozpocząć modelarską przygodę. Podczas poprzednich moich wizyt nie jeden raz rozmawialiśmy na te tematy oglądając różne strony modelarskie. Doradzę mu więc jaki model ma wybrać na start ,co winien mieć na początek w warsztacie itp. itd.

Mariusz - cieszmy się więc, że nie będzie zamknięty w szafie a zainspiruje (taką mam nadzieję) do tej wspaniałej pasji. Na ewentualne pokazy wyjazdowe to trzeba by zrobić coś specjalnego,np. Curtissa A1 Triad, zobaczymy może w przyszłym roku ?

Cider - zapraszam do moich galerii. Tak jak pisałem, niektóre już odleciały i ta ostatnia fotka jest w miarę aktualna.

k_natlenie - jasne, że myślałem. Jaki materiał ma gładszą fakturę od jedwabiu ? Sztuczne odpadają - problemy z farbowaniem, malowaniem.

Jeszcze raz dzięki za wpisy.
Pozdrawiam

Post zmieniony (28-05-15 16:24)

 
30-05-15 19:37  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Ryszard to nie sklejacz , to artysta.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
30-05-15 20:02  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Andrzej - bez przesady bo to wygląda mi na ":towarzystwo wzajemnej adoracji" (jak ja Tobie to ty mnie...)

 
30-05-15 20:27  Odp: [G] Anatra ANASAL "BM" 1 : 33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wróciłem z wojaży a tu taka miła niespodzianka - piękny model a kolekcja jeszcze piękniejsza. To nic, że odleci - na forum zostanie. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024