FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
26-04-10 21:51  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
frydek93 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

hm...jeżeli można by było to proszę o wklejenie zdjęcia środka szoferki z czasu budowy.Wydaje mi się ,że wnętrze jest kompletnie nie zgodne z oryginałem .To znaczy tunel który oddziela silnik od szoferki jest prostokątny a w rzeczywistości powinien być zaokrąglony oraz znajdować się wyżej.Także deska rozdzielcza nie jest zgodna z oryginałem,ale mogę się myliś bo nie mam dokładnych zdjęć.
Szkoda ,że nie ma w modelu odwzorowanego układu wylotowego

--
---------------------------------------------------------------------------------
dużo czytam,mało piszę


dziękuje za uwage

 
28-04-10 20:35  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
czesław45 

 

Zanim frydku dziewięćdziesiątytrzeci rozłożysz wycinankę na czynniki pierwsze i wyłapiesz wszystkie "skandaliczne błędy" ( to bardzo modne i dzięki temu jest się wartościowszym współmodelarzem przez duże "W" przez co niewątpliwie takowym się stałeś ) , to jednak radziłbym Ci się skupić nad swoimi błędami warsztatowymi . Patrzysz krytycznym okiem na czyjąś pracę , a co można powiedzieć o Twojej wchodząc w Twoje galerie ??? Masz pełne prawo do wyrażania swojego zdania , ale z Twoimi umiejętnościami na Twoim miejscu siedziałbym cicho jeszcze przez bardzo długi czas . Choćby do momentu opanowania poprawnego wycięcia zwykłego prostokąta czy krążka .

--
Vliestroom
Calypso Jacques'a Cousteau
Smit Nederland
Atlas 5t
AZIZ

 
28-04-10 21:09  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

"B- oznacza ciecz, tutaj wodę."

a dokładniej B oznacza zbiornik (B pochodzi od słowa beczka, beczkowóz)

 
14-05-10 21:22  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
frydek93 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

"czesław45"

OK,przepraszam Ciebie a tym bardziej projektanta,anuluje wszystkie moje opinie na temat tego modelu i zaczynam szlifować swoje umiejętności..

Pozdrawiam

--
---------------------------------------------------------------------------------
dużo czytam,mało piszę


dziękuje za uwage

 
14-05-10 23:03  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Niektórzy po prostu lubią sobie popsioczyć na projektantów bo myślą że przycwaniaczą i nazbierają sobie grupkę przyklaskiwaczy.

--

 
14-05-10 23:33  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
Hator   

@Dombrek

Nikt się tutaj nie czepia bezpodstawnie. To, że model "z grubsza" "przypomina" Jelcza to można sobie sprawdzić bardzo szybko. Konstruktywna krytyka nikomu nie zaszkodziła. Czym innym jest sklejanie, a czym innym projektowanie. Mogę skleić model, który będzie popaćkany klejem, ale nie zmieni to faktu, że z oryginałem będzie go łączyć, co najwyżej nazwa. Ostatnio nawet i na tym polu też rzeczony projektant wyznacza nowe "trendy".

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
15-05-10 12:03  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Może i tak, ale mam wrażenie że co niektórzy tylko po to się tutaj udzielają żeby dowalić projektantowi..

--

Post zmieniony (15-05-10 12:03)

 
21-12-10 17:34  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
MrFifi387   

Kolego czy on może jeździć i skręcać kolami czy tylko skręcać,proszę o odpowiedz tutaj lub na email-a fifi387@interia.pl dziękuje i życzę zdrowych i wesołych świąt!

--
Fifi

 
21-12-10 23:25  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

Po trzech stronach wpisów na temat projektanta chciałbym zapytać się Stanisława Z. o wrażenia z klejenia modelu.

--

Post zmieniony (21-12-10 23:27)

 
22-12-10 08:26  Odp: [galeria] Jelcz 315 Wywrotka .
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Wrażenia- takie jak z klejenia innych modeli samochodów, dla porównania polecam
model "Ziła" . : )

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024