FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
27-04-11 13:08  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Mam tylko D 40:-)

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
27-04-11 14:32  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witku , myślę że spokojnie Ci ten aparat wystarczy. Staram się ustawić przesłonę na max a czas niech sobie sam dobierze. U mnie wychodziło F 29, T ok 1 sek, ale to wszystko zależy jak mocne jest światło . Ja staram się stać pomiędzy źródłem światła(oknem) a modelem. Zawsze staram się sam ustawiać parametry fotografowania, chyba mozna więcej osiągnąć. Oczywiście zdjęcia ze statywu i z samowyzwalczem.
Revan niestety na tym geko nas nie będzie , ale okazja będzie w żywcu , tak więc do zobaczenia :):)
pozdrawiam Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
27-04-11 14:51  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Andreas - model przepiekny, ale jak jeszcze raz przyjdziesz na GEKO bez niczego kartonowego, co tam dziobiesz po nocach, to Ci wykrecimy cojones widelcami do ryb:-)
Zważywszy na te przyjemności, tym bardziej będziesz chciał do nas przybyć:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
27-04-11 15:52  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Andreas napisał: . Ale serio to nie uważam aby mój warsztat pracy był na tyle dobry aby inni mogli sie z tego czegoś nauczyć - Nie dość, że świetny modelarz to i poczucie humoru u niego nieobce - brawo, brawo:).
A ja bym się chętnie dowiedział jak zrobiłeś druciane kratownice u wylotów kominów, odrutowanie wież artylerii głównej i olinowanie, żeby tylko zasygnalizować niektóre tematy na początek.
A wykręcanie cojones nie zrobi chyba na Andreasie wrażenia - widać, że to niemal cudotwórca, więc nawet jak mu odpadną po wykręceniu, to odrosną potem na nowo. Tyle, że przez skromność nie powie jak to się stało:).

Świetny model! Gratulacje!
Przyjemnie oglądać galerie Twoich modeli. Najwyższy czas na jakąś relację:)

Pozdrawiam

 
27-04-11 19:25  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Podziwiam Twoje dzieło i spoglądam na swoje,i tak sobie myślę że albo już jestem za stary albo czas walnąć do kosza to co się zrobiło i zacząć od nowa.
Yukikaze to jeden z ładniejszych okrętów IJN, a model który wykonałeś jest wspaniały. Należy go podziwiać i oddać Ci należny ukłon za jego wykonanie, albowiem warsztat Twój jest doskonały.
Oj jeszcze sobie popatrzę....

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
27-04-11 19:56  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Gratulacje! Pięknie wykonany model - trudno oderwać od niego wzrok ;) Tu pytanie do Ciebie - model jest tak czysto sklejony, że zastanawia mnie, czy nie impregnowałeś w jakiś sposób kartonu?

Pozdrawiam

 
27-04-11 21:04  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przesadzacie z tymi ochami i achami.
Model wczesniej potraktowałem lakierem nitro z rozpuszczalnikiem.A na zdjęciach przecież nie będę pokazywał błędów , choć na pierwszym zdjęciu już widać babole
Mariaszek - wszystko co tu zrobione mozna zobaczyć w relacjach innych znakomitych modelarzy.Ja tylko sie od was uczę , i staram się was naśladować .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
27-04-11 22:57  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie przesadzamy. Niezła robota!!!!

--

 
27-04-11 23:15  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Andreas - jak nie przestaniesz być fałszywie skromny to Ci upierdykam ten twój paluch, co go zawsze trzymasz w nosie:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
01-05-11 17:33  Odp: [galeria] IJN Yukikaze
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Strug tylko nie TEN paluch , nawet nie wiesz ile wysiłku kosztowało mnie jego wyprofilowanie :).
A co do Nisshina, Panowie troszkę cierpliwości . Stan na dziś ,poukładane dla potrzeb fotki

Jeśli nie zacznę czegoś nowego, to w Przeciszowie będą stały obok siebie .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024