FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
26-01-16 15:47  Odp: [R] Projekt Galicja: cz.1, wiejska ulica, projekt własny, 1/72
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

No i jedziemy dalej....
Ostatnio skupiłem się na wyrobie mebli i różnego sprzętu, nie jest on jakiś super dokładny, bo i tak do wnętrza będzie można zajrzeć tylko przez okna i drzwi.
Na tym zdjęciu już zrobiony regał apteczny,(apteka będzie na rogu) jeszcze nie dokończony, dodam, że butelki zrobiłem z pociętej przezroczystej rami od modelu plastikowego:

Potem zabrałem się za robienie kozy do mieszkania lekarza weterynarii (górne piętro najwyższego budynku):





Zacząłem kredens apteczny:


...oraz stolik i walizkę weta-konstruktora (na stole leżą plany PZInż 222:d):



I na koniec waga do apteki (koszmarnie wyszła, na ale trudno):


c.d.n.

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 
26-01-16 21:48  Odp: [R] Projekt Galicja: cz.1, wiejska ulica, projekt własny, 1/72
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Super, waga też fajnie wyszła :)

 
27-01-16 06:02  Odp: [R] Projekt Galicja: cz.1, wiejska ulica, projekt własny, 1/72
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Musisz koniecznie dorobić ołówek albo długopis na stół :-)

--
Pozdrawiam Darek

 
30-01-16 19:36  Odp: [R] Projekt Galicja: cz.1, wiejska ulica, projekt własny, 1/72
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Klaymen-dzięki.
Doody- mówisz i masz...:) Butelka z kałamarzem w przygotowaniu.

Tymczasem prace powoli posuwają się do przodu...
Bruk zrobiłem z miękkiej pianki (pojawia się przed rozpoczęciem roku szkolnego około końca sierpnia) w Biedronce:



Tutaj już zwashowałem:


A tutaj widok na poszczególne budynki (jeszcze nie dokończone):





c.d.n.

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 
30-01-16 21:20  Odp: [R] Projekt Galicja: cz.1, wiejska ulica, projekt własny, 1/72
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Wszystko fajnie i dla oka też. Łącznik między budynkami jest pokryty pseudo dachówką. Dach pokryty w ten sposób nie napawa optymizmem przed pierwszym deszczem. Musisz mi wybaczyć ten sarkazm, bo robię od paru ładnych lat w budowlance ;-))........ i krzywo patrzę na takich fachowców:-)....co innego na modelarzy jak ich robotę pokazują.

 
31-01-16 07:36  Odp: [R] Projekt Galicja: cz.1, wiejska ulica, projekt własny, 1/72
Kapitan 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Zbin- w założeniu miał to być taki stary, zniszczony gont, o tak jak tu:

Wiem, że chyba źle dobrałem grubość tektury, ale już tak zostanie:)

--
,,Problemem nie jest problem, problemem jest twoje nastawienie do problemu"
Pozdrawiam, Piotr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024