FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
11-12-03 15:39  Punktualność - dotrzymywanie słowa
Łasica   

Szanowni Forumowicze,
Czy nie czujecie się traktowani niepoważni przez niektórych wydawców?
1. A.H. - na stronie internetowej widnieje informacja, że Ju-88 będzie do nabycia pod koniec listopada. Na stronie GPM, że 10 grudnia. Jest 11 grudnia i nie ma.
2. MM - na wystawie pokonkursowej w Warszawie w niedzielę, Pani obsługująca stoisko MM informowała, że SU będzie we czwartek w kioskach. Jest czwartek i nic.
3. KF - większość obietnic nie jest dotrzymywanych.
Czy my, jako klienci nie jesteśmy przypadkiem traktowani lekceważąco?
Pozdrawiam Łasica

 
11-12-03 15:56  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
Zielony   

Ha mnie pewna firma od miesiąca obiecuje, że pieniądze będą jutro, a wiszą mi ładną sumke.....
Maciek

 
11-12-03 16:02  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Może nie to że lekceważąco...bo jak wiadomo zawsze pojawiaja sie jakies problemy i bledy do poprawy...ale ostatecznie mogliby nas wydawcy na bieżąco powiadamiac o opuźnieniach...czulibyśmy się jako klienci uprzedzeni...

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
11-12-03 16:06  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
Łasica   

Problemem nie są opóźnienia, chociaż niektóre z nich są nie do przyjęcia (np. MM), ale właśnie o nie informowanie o opóźnieniach i ich nie wyjaśnianie. Wystarczy napisać proste słowo "przepraszam" nawet jeśli uzasadni się tym, że "pies przegryzł kaloryfery"
Pozdrawiam Łasica

 
11-12-03 16:25  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Łasica - zgadzam się z Tobą ale...... będąc wydawcą dochodzę do wniosku ,że lepiej nie dawać wogóle zapowiedzi. Różne są przypadki , przez które się opóźniamy - zły papier , zły druk , jakiś błąd w modelu , itp. Siłą rzeczy powinniśmy najpierw Was przepraszać , a dopiero dawać zapowiedź . Albo jest inne rozwiązanie - najpierw drukować , a potem trzymając w magazynach nowości dawać o nich zapowiedź i wypuszczać w tym dniu , co powiedzieliśmy ....??

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
11-12-03 16:41  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Zgadzam się z Frytkiem - wiem, że nie zawsze da się wszystko dograć a najczęściej wina leży po stronie trzeciej, lub wypada jakiś "psikus" .
Lecz, nie wiem ja Wy koledzy, ale ja mam takie przekonanie, że ten brak punktualności mamy trochę zakorzeniony w naszych narodowych tradycjach :) i minie jeszcze wiele lat nim uda nam się funkcjonować jak zegarki. Gdy tak patrzę na swoje życie, które jest przepalatane pasemkiem opóźnień, które notabene staram się jak mogę tepić, nabieram pewnego dystansu do opóźnień premier modelarskich - zresztą, kto z Was tak naprawdę czeka na dany mając się ukazać model, gdy na "warsztacie" leżą w kawałkach trzy nastepne a z szuflady już się wysypuje ...


 
11-12-03 17:26  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
Łasica   

Pewnie, że zawsze coś może się zdarzyć, ale uważam, że jeśli anonsuje się zapowiedź, to w takim momencie, że tylko kataklizm może spowodować nie dotrzymanie terminu. Ja po prostu lubię być traktowany poważnie i nie mogę zgodzić się na postępowanie: "coś obiecam a potem - jakoś to będzie". Zapowiedź jest elementem strategii marketingowej, ma wytworzyć "ssanie" rynku.
Szanowny Frytku - na dłuższą metę wiarygodność się zawsze opłaca. Lepiej więc nie obiecywać, jeśli nie jest się pewnym, czy aby może zdarzyć się opóźnienie. Już lepiej brzmi - "wkrótce".
Szanowny Randarze - oczywiście, że każdy ma coś na warsztacie, ale zapowiedź powoduje u mnie "ssanie" i irytuje mnie nie dotrzymywanie termnów.
Pozdrawiam wszystkich
Łasica

 
11-12-03 17:27  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
Kacper   

Przypadki mogą się zdarzyć, to fakt. Ale w naszej rzeczywistości, to raczej mogą się zdarzyć modele wydane na czas. Niestety...
Pozdrawiam,
Kacper

 
11-12-03 17:53  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Wiecie tak to jest jak że jak się jest u góry to się leje na dół. Terminy jakie terminy u nas coś takiego nie istnieje to są tylko orientacyjne daty ukazania się modelu. Za przekroczenie terminu powinno się płacić kary. hihihihihi

 
11-12-03 18:05  Re: Punktualność - dotrzymywanie słowa
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

po prostu jak cos sie stanie...czasem warto powiedziec...
albo jak sugeruja prawa Murphyego....czas premiery pomnozyc razy 2 i jednostke podniesc na wieksza...wtedy napewno sie nie opuźni :-)

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024