FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-09-18 13:51  [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem!

Pewnie zauważyliście, że w wielu wątkach, pod facjatami/avatarkami/nickami, tam gdzie widnieje informacja o zasobach galeriowo-relacyjnych delikwenta, pojawiła się również informacja o materiałach do poprawienia. Oczywiście chodzi o wątki, w których nie wyświetlają się już zdjęcia. Jest ich dużo. Liczę na to, że takie wątki będą wyłapywane przez Moderatorów i przenoszone do Rupieciarni - bo właśnie tam, w tym dziale, który na liście działów jest dostępny niziutko, na samym jej końcu, te wątki będą magazynowane w oczekiwaniu na to, że zostaną przez ich Autorów poprawione. Jeśli zostaną poprawione, to zostaną przywrócone na stare miejsce, na Forum. Jeśli ktoś nie będzie miał szans na poprawki albo chęci, to jeśli oznaczy temat wątku jako [KOSZ] - wątek zostanie usunięty ostatecznie i nie będzie już tam wisiał. Informacje, o których wcześniej pisałem, widoczne pod nickami po lewej stronie ekranu, jasno wskazują na to, kto co ma do poprawienia (lub skasowania) - automat zlicza, oprócz galerii i relacji, również "zasoby" przeniesione do Rupieciarni. Stosowne opisy procedury porządkowej są dostępne w profilach i w nagłówku działu Rupieciarnia. To w skrócie tyle tytułem informacji, a teraz przechodzę do sprawy najważniejszej.



Moderatorzy nie będą w stanie wyłapać wszystkich galerii/relacji, w których nie wyświetlają się fotki. Wiem coś o tym, ponieważ wczoraj po uruchomieniu wyżej opisanych mechanizmów, udało mi się przez parę godzin znaleźć i przenieść blisko 300 bezwartościowych galerii/relacji. A to dopiero początek, skala problemu jest duża. I tu prośba do wszystkich - jeśli zauważycie taki wątek na Forum, to proszę link do niego wpisać tu, w tym wątku. My (moderatorzy) go sobie wtedy przeniesiemy i nie będzie już wisiał na Forum jako materiał bez wartości, nie będzie denerwował poszukujących informacji oraz będzie zaznaczony wyraźnie jako materiał do poprawy lub skasowania.

Czyli... Donosimy w tym wątku na Kolegów. W słusznej sprawie! :> Nie obrażą sie, a jeśli nawet to co z tego? ;> Możemy również donieść na siebie samych. Robimy przysługę innym, pomagamy uporządkować nasze stare, zapleśniałe, anachroniczne forum (spodobało mi się to określenie, gdzieś przeczytałem taką opinię o czarnym forumie - święta prawda! ;> ).

Może ktoś powie, że to nie ma sensu - i będzie miał na pewno rację ;> Inny powie, że to ma sens, doniesie na kolegę, sam poprawi swoje fotki - też będzie miał rację i na takie działania liczę :>



Jeśli ktoś tu będzie chciał coś dopisać, jakieś przemyślenia egzstencjalne, filozoficzne itp czy jakieś dobre rady, pomysły czy inne super sposoby na zażeganie problemu zdjęciowego na forum, to bardzo proszę i zapraszam - warunkiem takiego wpisu niech jednak będzie mały donosik na przynajmniej jedną "ślepą" galerię :> Uprzedzam też, że jeśli poruszy temat możliwości zaistnienia naszego hostingu forumowego, proponując czy pytając o szanse na to, to odpowiedzi się nie doczeka, ponieważ ja takiego hostingu nie uruchomię.

"Między nami", to ja się cieszę, że przez ostatnich parę lat istniała w tym zakresie dywersyfikacja, tzn. ten miał zdjęcia na takim serwisie, tamci na innych. Cieszę się, że wszyscy nie mieli fotek np. na wstaw.org ;> bo budę trzeba by było już zamknąć, przecież trzymać jej dla samego Nieustającego Konkursu (z całym szacunkiem, bo to bardzo ciekawa sprawa) nie byłoby chyba sensu ;>



Nie mam takiego doświadczenia, żeby doradzać co robić, gdzie wstawiać zdjęcia teraz, jak żyć.. ;] Może google drive, może flickr - widziałem, ze niektórzy z powodzeniem to robią. Inni mają swój hosting, ale to przypadki jednostkowe. Inni jeszcze zmieniają miejsce na zdjęcia po jakiejś technicznej katastrofie, mają archiwum na dysku, zakładają konto gdzie indziej (licząc się z tym, że za rok może znowu to zrobią), poprawiają swoje galerie i mają sie dobrze - takie podejście jest chyba najzdrowsze i mnie się najbardziej podoba. Ale zaraz, można jeszcze inaczej - na spotkaniach klubowych np. na Geko, Waku, Piwku, Qwaku, Sjeście itd można zrzucić się na serwerek z przeznaczeniem na hosting foto - połączyć siły, pogadać, uzgodnić, przy kilkudziesięciu użytkownikach są to śmieszne pieniądze na łeb. Oczywiście kluczem do takich działań jest to żeby się chciało i żeby znalazł się ktoś lub ktosie, którzy to skoordynują, przeliczą, zrobią składkę i o to technicznie zadbają.



To chyba już wszystko. Dalej nie smędzę i czekam na donosy :>

Dla przykładu sam tu teraz doniosę na Kolegę Moderatora:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=197094&t=197094&filtr=0&page=1

:)

pozdr,
k

P.S.: Aha, jeszcze jedno.. cała ta "akcja" powyżej opisana nie dotyczy galerii z projektu "50 lat MM" - to wydzielony obszar, który też oczywiście jest do uporządkowania, ale o tym pisałem kilka dni temu tu:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=351020&t=351020&filtr=0&page=1

k.

Post zmieniony (24-09-18 14:15)

 
24-09-18 14:09  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

No to ja donoszę na samego siebie - przynajmniej połowa galerii/relacji wymaga poprawienia. Postaram się na bieżąco poprawić co się da.

--
http://messer.cba.pl

 
24-09-18 14:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

messer napisał:

> No to ja donoszę na samego siebie

Już przeniosłem, jesteś napiętnowany pod avatarkiem ;>

> przynajmniej połowa galerii/relacji wymaga poprawienia.

Nie jest tak źle...

> Postaram się na bieżąco poprawić co się da.

Dzięki :)

pozdr,
k

 
24-09-18 14:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Czyżby o mnie zapomniano? A może nie mam nic do poprawiania. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-09-18 14:45  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OSTOJA napisał:

> Czyżby o mnie zapomniano? A może nie mam nic do poprawiania. :-)

Zapomniano, to złe słowo. Ja te zmiany (liczniki, informacje i mechanizm w profilach) uruchomiłem dopiero wczoraj. To co udało mi się znaleźć wczoraj przez parę godzin, przeniosłem. W wielu miejscach jeszcze nie byłem i sam dotrzeć wszędzie nie dam rady. Zaraz się przyjrzę Twoim galeriom. Dzięki :)

Jeśli ktoś donosi na samego siebie, to byłoby miło, żeby podał tu linki do konkretnych galerii, tak żebym (ja lub inni moderatorzy) nie musiał całego jego konta sprawdzać - galeria po galerii. Jeśli galerii/relacji ma kilka to nie problem, jeśli np. 50 to już trochę czasu zajmuje ;)

pozdr,
k

 
24-09-18 15:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

5 pierwszych poprawione.
Jeszcze 9 zostało :-)

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
24-09-18 16:20  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Melduję:
Poprawiono
- 9 galerii "50 lat M/M"
- 3 galerie
Do poprawy - 18
Sukcesywnie je poprawię.

 
24-09-18 16:24  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Refal   

Donoszę, że moje dwie galerie można usunąć, nie chce mi się ich poprawiać :)

 
24-09-18 16:48  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Zabieram się za porządki na swoim profilu :>

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
24-09-18 17:33  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OSTOJA napisał:

> A może nie mam nic do poprawiania. :-)

Jarku, przejrzałem Twoich 51 galerii/relacji na Forum i w żadnej nie było problemu ze zdjęciami! :) Galerii w projekcie MM już nie sprawdzałem, bo pewnie też nie ma tam się czego czepić... Tak trzymaj! :)

Dziękuję.
pozd,
k

 
24-09-18 17:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Adam Cook - bomb
Widziałem, że poprawiasz :) Dzięki!

@Ryszard
Zaznaczyłem Ci tylko jedną "dla zasady", bo wiedziałem, że będziesz poprawiał :) Dzięki.

@LuZaK
Dziękuję. To też Ci jedną zaznaczę "dla zasady", ale reszty nie będę specjalnie sprawdzał, bo wierzę w powodzenie Twojego działania :)

O zakończonych pracach porządkowych informujcie mnie w stosownym wątku w Rupieciarni RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji przeznaczonym na zgłoszenia - to zakończy sprawę, wątki z Rupieciarni wrócą na Forum, a Wam znikną czerwone znaczniki pod avatarami.


pozdr,
k

 
24-09-18 18:58  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Witaj Konradusie!
Galerie latarni morskich poprawione :-) relacje "w toku" można usunąć.

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 
24-09-18 19:06  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Satrapo diękuję za informację. Jednak korzystanie z Fotosika opłaciło się. :-)

--

Post zmieniony (24-09-18 19:07)

 
24-09-18 19:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Takie pytanie: to co jest w photobuckecie, widać czy nie? Bo ponoć po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek widać (patent Astry)?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
24-09-18 19:26  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Konrad, turbomega szacun, że po tylu latach jeszcze Ci się chce! ale dzięki Tobie to anachroniczne forum jeszcze działa i niech to trwa! Wybacz, że nikogo z Kolegów tym razem nie pod......kabluję ale daję słowo, że przejrzę swoje tematy pod kątem autodenuncjacji. Ku Chwale Kartonu!
Zdrów!

--
GG 6801515

 
24-09-18 19:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> Majkel 91
> Galerie latarni morskich poprawione :-) relacje "w toku" można usunąć.

Dziękuję. Już masz zdjęte znaczniki, a galerie są na Forum.

> Sven

> Takie pytanie: to co jest w photobuckecie, widać czy nie?

W kwestii photobucketa na naszym forum - coś tam w ogóle widać, są miniatury więc ja osobiście nie traktuję ich jako "zupełnie ślepe", fotkę też można otworzyć, ale oczywiście "z bólem" i niekomfortowo..

> Bo ponoć po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek widać (patent Astry)?

Nic mi o tym nie wiadomo. Chętnie się dowiem więcej, ale może nie w tym wątku? Nie rozdrabniajmy się, proszę ;) Napisz mi maila, proszę, co wiesz o tych wtyczkach.

Sven, a gdzie donos?! Prosiłem przecież... ;>

Cytat z pierwszego wpisu:
Jeśli ktoś tu będzie chciał coś dopisać, jakieś przemyślenia egzstencjalne, filozoficzne itp czy jakieś dobre rady, pomysły czy inne super sposoby na zażeganie problemu zdjęciowego na forum, to bardzo proszę i zapraszam - warunkiem takiego wpisu niech jednak będzie mały donosik na przynajmniej jedną "ślepą" galerię :>

pozdr,
k

--

 
24-09-18 19:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> Jaroslav

> daję słowo, że przejrzę swoje tematy pod kątem autodenuncjacji.

U Ciebie jest całkiem dobra sytuacja, a jeśli już, to tylko coś do uzupełnienia w [Mikrorelacja] Skrzynie WP.

:)

Chciałbym jednak żeby pojawiały się tu donosy na kolegów ;>
...bo nie wyłapiemy błędów u tych, którzy długo na forum nie zaglądali / nie czytają / przestali się interesować / mają w nosie / etc.

pozdr,
k

 
24-09-18 20:09  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Konrad,dzięki za uwagę, nie zaglądałem tam od dawna ale posprzątam swój bajzel ;)

--

Post zmieniony (24-09-18 22:13)

 
24-09-18 20:25  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To chciałem się poddać samokrytyce i zgłosić do raportu. W zasadzie większość moich wątków trzeba wywalić do rupieciarni. Choć muszę się zastanowić czy przypadkiem nie wywalić ich całkiem. Na razie nie znosi się bym miał czas na kolejne "przemeblowanie", choć wszystkie zdjęcia mam na dysku. Do tego nie mam pomysłu na hosting. Tym bardziej, że raz już to wszystko przewalałem :-/

A Tu kolejni kandydaci, którzy umknęli organom ścigania ;-)

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=138442&t=138442&filtr=0&page=1

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=151117&t=151117&filtr=0&page=1

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (24-09-18 20:36)

 
25-09-18 05:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mam tu ślepe galerie i niestety w takim układzie to proszę o zrobienie z tym porządku. Bo niestety nie poprawie gdyż sam nawet nie wstawiałem. Póki co to do nowych modeli się nie mogę doprosić pomagiera komputerowego wstawienia galeri. Tak że trudno , jak to wisi i zawala to wiadomo.

 
25-09-18 07:59  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Chyba coś nie tak zrobiłem. Chciałem zgłosić dwie relacje z galerią do usunięcia z powodu braku zdjęć i zamiast [R][G] wstawiłem przed tytułem [KOSZ]. I natychmiast znikły z mojego spisu, nie wiem gdzie się udały. Nie chciał bym by zajmowały miejsce gdzieś na forum. Chodzi o ORP Mewa i Cerkiew Piątkowa.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
25-09-18 09:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

RomanC, Jeśli zamiast [R/G] wpisałeś [KOSZ] To taki wątek automatycznie został usunięty.

Konradusie, Co w sytuacji, jeśli do uzupełnienia jakiejś relacji mam tylko część fotek, bo restę gdzieś wcięło?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-09-18 09:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Chopin
> W zasadzie większość moich wątków trzeba wywalić do rupieciarni.

Są tam.

> Choć muszę się zastanowić czy przypadkiem nie wywalić ich całkiem.

Zastanawiaj się ;>

> choć wszystkie zdjęcia mam na dysku.

Tak, zastanawiaj się... każdego dnia będzie Cię to męczyć, aż przyjdzie taki, że siądziesz i poprawisz... Może tak być, no nie Chopin? ;>

-----------------------------------------------

@ABC

> proszę o zrobienie z tym porządku.
> nie mogę doprosić pomagiera komputerowego wstawienia galeri.

Zła wiadomość jest taka, że wszystkie Twoje galerie były oparte na wstaw.org
Dobra wiadomość jest taka, że przeniesione do Rupieciarni będą spokojnie czekać na Twojego pomagiera. Ostatecznie możesz zaznaczyć je do usunięcia (zmień temat na [KOSZ]), ale chyba szkoda :>

-----------------------------------------------

@RomanC

>Chyba coś nie tak zrobiłem. Chciałem zgłosić dwie relacje z galerią do usunięcia z
> powodu braku zdjęć i zamiast [R][G] wstawiłem przed tytułem [KOSZ].
> I natychmiast znikły z mojego spisu, nie wiem gdzie się udały.

Nie zrobiłeś wcale źle. Powiem więcej, oszczędziłeś mi trochę pracy z wyszukiwaniem i przenoszeniem do Rupieciarni. Te galerie znikły z Twojego spisu, ponieważ usunąłeś im znaczniki [G], [R], [R/G]. Są łatwe do wyłapania i usunięcia, wystarczy w wyszukiwarkę tematów na Forum wpisać [KOSZ]:
http://www.konradus.com/forum/list.php?f=1&filtr=0&wyd=0&search=%5Bkosz%5D

Ci, którzy nie mieli jeszcze "weryfikacji", a są kategorycznie zdecydowani na usunięcie wątku, mogą właśnie tak, jeszcze przed przesunięciem do Rupieciarni, go zaznaczać. Niezdecydowani, oczywiście donoszą na samych siebie tutaj.

pozdr,
k

 
25-09-18 09:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@LuZaK

> RomanC, Jeśli zamiast [R/G] wpisałeś [KOSZ] To taki wątek automatycznie został usunięty.

Nie. Nie został usunięty, tylko zaznaczony i wyleciał ze spisów prywatnych. Patrz mój post wyżej.

> Co w sytuacji, jeśli do uzupełnienia jakiejś relacji mam tylko część fotek, bo restę gdzieś wcięło?

Moim zdaniem, sam decydujesz co z nią dalej - widzę dwa scenariusze:
1. Jeśli relacja pomimo utraty części fotek przedstawia jakąś wartość dla innych, to zostawmy - dopisz w temacie na końcu jeszcze jeden znacznik np. [nie przenosić do Rupieciarni], popraw też źle działające linki w postach, tam gdzie uzupełnić się fotek nie da - wykasuj je.
2. jeśli uznasz, że jednak relacja bez części fotek jest bezwartościowa, a nie ma szans na uzupełnienie, to temat [KOSZ]

pozdr,
k

 
25-09-18 17:05  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To ja na siebie doniosę. Relację/galerie poprawię, ale z braku czasu nie jestem w stanie określić przedziału czasowego.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
25-09-18 17:17  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Łosiu

Nic strasznego u Ciebie się nie dzieje. Sprawdziłem i masz tylko jedną zupełnie "ślepą" galerię i tę przeniosłem właśnie przed chwilą do Rupieciarni. W relacjach/galeriach masz małe ubytki, więc nie są one bez wartości nawet w takim stanie - nie przenoszę ich, niech będą dostępne. Znajdziesz czas, to poprawisz. Nigdzie się nie śpieszymy :>

pozdr,
k

 
25-09-18 20:36  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Panie Szefie, ja bez żadnego trybu... ;-)

...chociaż, no mam odrobinę do uzupełnienia i zrobię to przy nadarzającej się okazji.

A wracając do tego trybu, chciałbym nawiązać do obrazków jakie pojawiły się w pierwszym poście i wstawić swoje (zdjęcia) malowane tą samą ręką. :-)










Niesamowicie mi się podoba, styl tego artysty.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
25-09-18 21:23  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ceva napisał:

> ...chociaż, no mam odrobinę do uzupełnienia i zrobię to przy nadarzającej się okazji.

Fajnie :>

> Niesamowicie mi się podoba, styl tego artysty.

To widzisz, obaj lubimy Barykina :> Gość przełamał skutecznie amerykański monopol na pin-upy. Ale lepiej żeby nie zobaczył jak oszpeciłem jego grafiki dziwnymi napisami ;>

pozdr,
k

P.S.: fajna puszka

k.

 
26-09-18 08:51  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

UPRZEJMIE DONOSZĘ iż niejaki Rodrus ma wszystkie swoje relacje i galerie pozbawione zdjęć. Tak więc UPRZEJMIE PROSZĘ o ukaranie delikwenta przeniesieniem jego "zasobów" do rupieciarni :)))))

Pozdrawiam ŻYCZLIWY :))))

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
26-09-18 10:56  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Grzecho_W 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Galeria już poprawiona.

 
26-09-18 11:10  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

rodrus

> przeniesieniem jego "zasobów" do rupieciarni :)))))

Dzięki za info. Zaraz się tym zajmę.

-----------------------------------------

Grzecho_W

> Galeria już poprawiona.

Dziękuję, zaraz wróci na miejsce.

Proszę, informację o poprawionych galeriach wpisujcie tam gdzie prosiłem, czyli:
RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
Będzie mi trochę prościej to ogarnąć. Dziękuję z góry :)

pozdr,
k

 
27-09-18 11:04  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Proszę o przeniesienie moich galerii do rupieciarni i skasowanie relacji. Jak skończę PC-553 to zamierzam robić tylko galerie

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
27-09-18 12:39  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Varran napisał:

> Proszę o przeniesienie moich galerii do rupieciarni i skasowanie relacji. Jak skończę PC-553 to
> zamierzam robić tylko galerie

Relację usunąłem, ale dlaczego mam przenieść Twoje galerie do Rupieciarni skoro wyświetlają się w nich fotki?

pozdr,
k

 
27-09-18 14:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To ja jeszcze raz poddam się samokrytyce: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=6867&t=6867&filtr=0&page=1 Temat do skasowania. Tu nawet zdjeć już nie ma na dysku.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-09-18 14:50  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chopin napisał:

> To ja jeszcze raz poddam się samokrytyce:
> Temat do skasowania. Tu nawet zdjeć już nie ma na dysku.

Chopin... Nie musisz tego tu pisać i codziennie na siebie donosić ;P Oznaczyłeś temat [KOSZ] i to załatwia sprawę, a ja to przecież widzę i niedługo skasuję:
http://www.konradus.com/forum/list.php?f=20&filtr=1

;>

Stary, nie biczuj się już, tylko zajmij się lepiej dumaniem jak przywrócić przynajmniej część swoich materiałów do stanu oglądalności :>

pozdr,
k

 
28-09-18 04:10  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Konradus, faktycznie zdjęcia w moich galeriach sie wyświetlają, dzieki za czujność.

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125 |
HMS Abercrombie | Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3 | USS PGM-17 | USS PC-553 | K-335 GIEPARD | K-670 Skat | ORP ORZEŁ III | 705 Lira (Alfa)

 
29-09-18 12:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Wielki Konradusie
Ja trochę inaczej.

Relacja I-58 jest w trakcie naprawy i proszę o jej chwilowe pozostawienie.
Gdyby coś od jutra nie działało, wówczas wyrzucimy do rupieciarni.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
29-09-18 12:46  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Winek napisał:

> Relacja I-58 jest w trakcie naprawy i proszę o jej chwilowe pozostawienie.
> Gdyby coś od jutra nie działało, wówczas wyrzucimy do rupieciarni.

Działaj spokojnie. Nikt nikogo nie pogania ;>

pozdr,
k

 
29-09-18 13:21  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam ponownie

Wątek:
[R/G] I-58 - 1:200 - cz.II Prezentacji - Modelarstwo Okrętowe

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=297281&t=297281&filtr=0

odtworzony.

Uff. Trochę pracy było przy odnajdywaniu 104 zdjęć.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
29-09-18 14:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Winek napisał:

> Uff. Trochę pracy było przy odnajdywaniu 104 zdjęć.

Jest takie powiedzonko teraz modne, którego raczej nie lubię, ale tu ono pasuje jak ulał:

"Można? Można!"

;>

Winek, dziękuję Ci bardzo za Twoją pracę :)

pozdr,
k

 
30-09-18 12:03  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Proszę o usunięcie tej galerii. Zdjęć oraz modelu już nie mam:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=3072&t=3072&filtr=0&page=1

Oraz tej relacji, która nie doczeka się końca, ponieważ też nie mam już modelu:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=2065&t=2065&filtr=0&page=1

Pozostałe obiecuję poprawić.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
30-09-18 13:18  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Spychacz napisał:

> Proszę o usunięcie

OK.

Wszystko co jest oznaczone jako [KOSZ] zostanie usunięte. Jeśli nawet nie od razu, to na pewno ;>

pozdr,
k

 
30-09-18 16:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Do usunięcia:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=176153&t=176153&filtr=0&page=1
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=120307&t=120307&filtr=0&page=1

--

Post zmieniony (30-09-18 17:27)

 
30-09-18 18:17  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

MiSza napisał:

> Do usunięcia:

Onslow ma fotki, relacja wprawdzie nieukończona, ale wartość posiada.Nie usuwam. Oczywiście to Twoja relacja i Twoja decyzja - jeśli będziesz się przy niej upierał, to oznacz wątek jako [KOSZ].

pozdr,
k

 
30-09-18 19:48  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

I ja donoszę na siebie. Zdjęć do uzupełnienia tej galerii nie mam.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=336842&t=336842&filtr=0&page=1

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
01-10-18 21:20  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Krys napisał:

> I ja donoszę na siebie. Zdjęć do uzupełnienia tej galerii nie mam.

OK, załatwione.

Kto następny?

pozdr,
k

 
02-10-18 09:00  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie wiem czy ktoś ten wątek zgłaszał: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=201985&t=201985&filtr=0

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-10-18 12:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Przeniosłem wątek zgłoszony przez Ostoję

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-10-18 15:05  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Zdjęcia w tym wątku odtworzone

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=2057&t=2051&page=1

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
02-10-18 16:39  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

stary napisał:

> Zdjęcia w tym wątku odtworzone

Tu zgłaszamy tylko "ułomne" wątki do przeniesienia do Rupieciarni ;)
Poprawione zgłaszamy już w Rupieciarni w stosownym wątku.

Stary, dzięki. Masz już czyste konto ;)

pozdr,
k

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024