FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
15-12-03 08:55  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bzdura. Po prostu czerwona farba (minia) była najtańsza. Na inne kolory trzeba była ją już "przefarbowywać".

 
16-12-03 11:07  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
mickar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

ten berbis to chyba właściwie berbice. co zacz można obejrzec mniej wiecej tu:
http://www.tallshipmodels.com/berbice.htm

 
22-12-03 19:38  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
Vorenus 

 

ma ktoś może jakieś zdjęcia albo linka w którym można by zobaczyć jak wyglądała Santissima Trinidad ?


 
22-12-03 20:08  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Proszę - oto jedyny chyba czteropokładowiec :)

Pozdrawiam,
Wakamij

 
22-12-03 21:03  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
deptak   

Witam
Mam pytanie do "obytych' z modelami SHIPYARDU. Kiedyś chciałem zakupić poprzez bodajże Gryf Hobby modele z tego wydawnictwa, ale zniechęciły mnie opinie wydane przez modelarzy co do jakości opracowania. Jak jest w rzeczywistości???

Z pozdrowieniami Deptak

"Nie powtarzaj bezmyślnie plotek..... zawsze dodaj coś od siebie."

 
22-12-03 21:36  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Bzdura proszę pokazać kto lepiej w Polsce wydaje modele żaglowców , a tego dowiedziałem się od p. Kłyszyńskiego to jeszcze zostanie poprawiony poziom opracowań.

 
23-12-03 08:26  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
dunkerque   

Witam Wakamij jedynym 4 pokladowcem mial byc zwodowany Duke of York z 1809 roku ale zaden nie zostal,pozdrawiam.Santissima Trinidad byl 3 pokladowcem.

 
23-12-03 09:18  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

De facto miał czwarty pokład artyleryjski, częściowo przykryty.

 
23-12-03 10:26  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Deptak:
co do nienajlepszej jakości opracowania starszych wydań Shipyardu, to częściowo prawda. A dokładnie chodzi o jakość druku i zły papier (stanowczo za gróby). Dodatkowo strasznie zawiodłem się na Bellonie, aż tak, że Victorego sobie odpuściłem. W Bellonie burty i cała reszta wydrukowane są jako jaskrawożółte (aż nienaturalnie) części , bez jakiegokolwiek fakturowania desek itp. Jeżelibyś chciał skleić to w standardzie kartonowym, to całą twoją robotę popsuje właśnie zły wygląd części, nieważnie jak wypasienie zrobiłbyś całą resztę.

Zeppelin, ty robisz i tak burty i dno z pasków balsy jeżeli dobrze pamiętam, więc tobie to nie przeszkadza, ale w wykonaniu "czystym" Bellona NIE NADAJE SIĘ DO SKLEJENIA.

Natomiast śmiało możesz kupować najnowsze żaglowce Shipyardu : "La Belle Poule" i HMS "Cleopatra", to rzeczywiście najwyższy poziom, który chyba może być tylko pobity przez nowsze modele Shipyardu. Papier jest już normalny, a opracowanie super. A co do starszych modeli tego wydawnictwa, to może jednak lepiej najpier obejrzyj w sklepie modelarskim.

 
23-12-03 11:11  Re: Zapowiedzi SHIPYARDU
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Żur ma rację. Tak to właśnie wygląda. Waloryzacja wcześniejszych modeli z Shipyardu jest konieczna.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024