FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 17Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
04-03-18 14:29  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
GTiStyle 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

I tak to wszystko wygląda bardzo zacnie. Szkoda, że większości tego nie będzie widać?

 
22-07-18 14:10  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Witam serdecznie :-)

Po długich bojach udało mi się w końcu skleić, to z czym tak długo zwlekałem i od czego mnie odrzucało...
To co tutaj zaprezentuję zostaje bez zmian, nic nie robię, nic nie przerabiam, bo im dłużej poświęcam uwagę detalom, tym więcej ich psuję...
Generalnie, już mnie męczy tyn model i straciłem do niego swój zapał i serce :-(

Ale do brzegu, co przybyło:?
1. wnętrze ukończone - pozostało tylko wkleić celownik;


2. osłona pokładowego km MG-42, osłony jarzma, peryskop kierowcy, uchwyt transportowy armaty i inne detale;


3. płyta nadbudówki ukończona - pozostało tylko wkleić lornetę nożycową S.F.14 Scherenfernrohr;


4. i na koniec widok ogólny;



I to by było na tyle. Teraz pozostaje tylko poświęcić troszkę czasu na ostateczne malowanie, brudzenie i galerię końcową ;-)

Wiem, że to co zobaczycie poniżej, nie jest zgodne z wymogami i tematyką forum, ale w formie odpoczynku od Jagdpanzer'a IV,
pomiędzy marcem, a czerwcem tego roku skleiłem sobie upragnioną Jagdpanterę ;-)
Model Tamiya w skali 1:25, przerobiony po mojemu do późnej wersji, ale nie finalnej - produkcja 1944r.
Do pełni szczęścia, brakuje mu tylko washu i lekkiego brudzingu :-)





To by było na tyle na dzień dzisiejszy.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia (mam nadzieję), w galerii końcowej Jagdpanzer IV ;-)

 
22-07-18 21:21  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Tommy twoje relacje ogląda się znakomicie, wszystko opisane i przedstawione na zdjęciach. Każdy detal dopieszczony. Jeszcze lepiej Twoje modele ogląda się w realu. Mam nadzieję ze Przeciszów zaliczysz obecnością i przywieziesz swoje cacka :)

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
23-07-18 12:28  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Tomku, moją opinie już znasz.
Model wygląda bajecznie, a wykonanie detali w istnie mistrzowskim stylu.

 
23-07-18 14:45  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Obudził się z drzemki ;-)

I znów można się wpatrywać i wpatrywać...

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
23-07-18 22:24  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

A niech Cię Tommy przez Ciebie zacząłem odkopywać moje zasoby z niemniecką pancerką,i jeszcze jagdpantera ,gdzie razem z panterą to moje ulubione wozy :)
Świetna robota
Pozdrawiam

 
23-07-18 22:44  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Świński ryj jak malowany:-)
Piękna faktura odlewu, palce lizać:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
24-07-18 16:57  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dziękuję za Wasze pozytywne opinie :-)
podbudowaliście mnie i wyciągacie z lekkiego dołka psychicznego ;-)

Co do Przeciszowa, to zobaczymy nic się nie wypowiadam, bo w tym okresie "moja firma" sponsoruje wczasy w Wędrzynie :-/
Jest jedna opcja, której na razie nie chcę zapeszać. Będę pewny, to dam Wam znać ;-)

Pozdrówka dla Was :-)

( idę malować plamy ;-) )

 
01-08-18 23:21  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Czołem :-) !!!

Pragnę poinformować Was, że to już w końcu ostatni wpis w tej relacji.
I jak to mówią nasi sojusznicy "No more pain" - Już nie będę was męczył tą niekończącą się opowieścią z budowy Jagdpanzer'a IV.
W moim odczuciu, model uważam za skończony. Wyszło jak wyszło, a ocena końcowa i tak będzie należała do Was :-)
Galeria końcowa, niestety już po urlopie.

A teraz fotki...




Na poniższych zdjęciach, chcę Wam zaprezentować ruchomą osłonę przy celowniku,
na stropie nadbudówki (ta półokrągła część) - która porusza się wraz ze zmianą kąta położenia armaty - w płaszczyźnie poziomej.
Niestety nie umiem wstawić filmu na forum, więc musicie zadowolić się zdjęciami.



Już teraz przy tej okazji, pragnę Wszystkim podziękować, za zainteresowanie tematem, doping, miłe komentarze i co najważniejsze "za przyjazną atmosferę" w czasie konwersacji :-)

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia przy następnej relacji :-)

 
02-08-18 07:05  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Hłe, hłe, hłe..."Wyszło jak wyszło" Panie Szanowny, wyszło przepięknie i jak dla mnie to mógłbyś ciągnąć tę relację jeszcze przez kilka lat. Jakość wykonania poszczególnych detali, czy też większych bloków oraz sposób ich prezentacji był/jest fantastyczny. Pozostaje mi jako oglądającemu i Tobie jako wykonawcy, życzyć kolejnej wywołującej nie mniejsze emocje relacji. Gratulacje!!!

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 17Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024