FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
28-06-18 10:38  [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Dzisiaj przedstawię model, który dość mocno odbiega od tych, które dotychczas wykonałem. Po pierwsze to samolot, a po drugie model nie malowany. Ale czego nie robi się dla kolegi, który poprosił mnie o jego wykonanie ;) Co do wycinanki to model zaprojektowany wg mnie bardzo dokładnie. Są w niej dwa różniące się malowaniem modele. I dzięki temu podczas klejenia wersję trójkolorową wykorzystywałem jak trening bo nie ukrywam, że sklejenie tego modelu bez malowania trochę dało mi w kość co widać na zdjęciach. Niestety w wycinance było bardzo wyraźne przesunięcie kolorów, czasami nawet o 0,3 mm co przy czerwonym kolorze było bardzo widoczne i wymagało sporego retuszu. Oszklenie kabiny i koła są z GPM-u. Dodatkowo model pechowy dla mnie bo zaliczył krótki lot z biurka na podłogę, zniszczyłem pierwsze oszklenie kabiny chwytając je łapą upaćkaną klejem, a lakier, który nie raz już wykorzystywałem nie chce tym razem całkowicie wyschnąć. Ale dość pisania, zapraszam do małej galerii.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
28-06-18 12:03  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Ja tu czekam na aktualizację w relacji Tygrysa, a tu masz - taki piękny standard.
Gratuluję, bardzo ładnie sklejony model, tym bardziej jak się człowiek przyzwyczai do malowania :-)

 
28-06-18 13:35  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Borowy, ten "eksperymentalny" standard wykonałeś na wysokim poziomie.
Model robi ogromne wrażenie i jest co podziwiać.
Gratuluję umiejętności.

 
28-06-18 14:50  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"Pancerne Warsztaty Lotnicze" spisały się na medal !

 
28-06-18 15:21  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Miszka 

Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Zacny samolocik.Gratuluje wykonania!

 
28-06-18 17:09  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,śliczności ,my tu czekamy na aktualizację ,a nasz Borowy lotnikiem został,"pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
28-06-18 20:48  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Jak go sklejałem to nie było dostępnej osłony i sam tłoczyłem. Fajnie Ci wyszedł. Gratuluję!

--
Pozdrawiam!

 
28-06-18 22:02  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

Przyjemny dla oka model. Jak na coś z zupełnie innej beczki wyszło na bardzo dobrym poziomie. W najbliższą sobotę Żelaziaki planowane są w Lesku, obym zdążył pooglądać.

 
28-06-18 22:35  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dla mnie spoko, wpada w oko!

 
28-06-18 23:10  Odp: [G] Zlin 50L/LS, 1:33, GPM
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

Gratulacje wykonania żelaznego, model się świetnie prezentuje.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024