FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
30-11-03 16:52  Re: MIG 17
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Potwierdzam. Kleił się doskonale tylko zmieniłem pierścienie wlotu powietrza.

aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
30-11-03 21:55  Re: MIG 17
Czesiek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Aviator!
Jak ja Tobie, chłopie, zazdroszczę ... !
Mój MIG wygląda znaczni gorzej od Twojego.
Buuuuuuuuuuuuuuuuu :(
Pozdrawiam
- Czesiek -

 
30-11-03 22:22  Re: MIG 17
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
N ie żartuj. Z niego nie wiele da się wyciągnąć.

aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
30-11-03 23:03  Re: MIG 17
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Czesiek teraz to napewno wygląda gorzej ;-)

 
01-12-03 09:48  Re: MIG 17
Witold   

O ile dobrze pamiętam (a jak nie to On zaraz mnie poprawi) mój syn dorobił do tego modelu pełną makietę silnika odrzutowego i całkowicie nowe opracowanie wnętrza kabiny. Wyglądało to znakomicie. Niestety na obudowanie tych elementów zabrakło mu już chęci i piękne detale poszły do innego hobbysty. Nie wiem czy nie zachował gdzieś zdjęć.

 
01-12-03 12:41  Re: MIG 17
Czesiek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Widold,
jeżeli możesz to znajdź te zdjęcia detali i opublikuj je na forum, proszę :)
Pozdrawiam
- Czesiek -

 
01-12-03 19:55  Re: MIG 17
Witold   

Niestety, jeżeli zdjęcia jeszcze istnieją, ma je mój syn Rafał, który tu od czasu do czasu się odzywa pod RAV.

 
06-12-03 20:45  Re: MIG 17
RAV 

 

Wszystko się zgadza poza tym, że nie robiłem tych detali do "tego modelu", tylko do modelu tego samolotu (Lim-6 bis), który postanowiłem zrobić od podstaw (wcześniej mój kolega zrobił Lima z MM i nie byłem zachwycony). Zabrałem się za to na początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. Zrobiłem makietę silnika, fotel i tablicę przyrządów "na gotowo" oraz kadłub (część przednią z kanałami dolotowymi i wycięciem na działko oraz tylną z makietą szkieletu) w stanie surowym. Niestety potem kadłub pokryłem szpachlówką własnej roboty, która stwardniała na kamień i zabrakło mi cierpliwości na szlifowanie. Model przeleżał trochę w pudle, a potem oddałem go koledze, który postanowił go dokończyć (ale nie wiem, co było dalej). Zdjęć nigdy nie zrobiłem - w owym czasie nie miałem czym.

 
06-12-03 20:48  Re: MIG 17
Czesiek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

O to szkoda :(((((((
Posdrawiam
- Czesiek -

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024