FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-12-03 22:19  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Będę w Warszawie w niedzielę do południa. Niestety przespałem termin i nic nie wystawię. Natomiast zrobię fotki które będą już w niedzielę wieczorem.

aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
05-12-03 08:37  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
kOzi 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Pojawię się w sobotę w Wa-wie! Tylko plakietkę muszę wudrukować :)
Do zobaczenia!

kOzi 5827819
... modelarz kartonowy... co kupi to pakuje do kartonu...

 
05-12-03 08:38  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Warszawa. Sobota, niedziela i w ogóle.

Mariusz:
Kino Grunwald jest na Mokotowie, a Victoria na pólnocy Śródmieścia, przy dobrych wiatrach powinienieś dotrzeć max. w pół godziny.

 
05-12-03 11:29  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Ja będę w sobotę, około południa. Potem nie wiem, zależy od wytrzymałości Modela.
Tomek

 
05-12-03 12:00  PLAKIETKI?
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Skad moge wziac plik plakietki do wydruku?


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-12-03 12:08  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

http://www.konradus.com/img/plakietka.zip

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
05-12-03 13:04  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
KOALA 

 

Bede w WARSZAWIE ale niewiem czy znajde czas aby wpasc na ten film do Grunwaldu to tez drogi A NDZEJU, BARDZO PROSZE O FOTO REPORTAZ W SZCZEGOLNOSCI Z GWIAZDAMI TEGO FILMU ,MAM TU NA MYSLI ZWYCIESCOW W KAZDEJ KATEGORJI WRAZZ Z ICH MODELAMI W KILKU UJECIACCH OCZYWISCIE W ORGINALE ,GDYZ CHCIALBYM ZROBIC WIEKOPOMNE DZIELO I WYDAC TO W POSTACI ALBUMU.
Bedziee to oczywiscie jedna z jego czesci.

G' day Mate
welkome down under

 
05-12-03 13:26  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

Dojazd z Viktorii jest dosyć prosty:
od Viktorii dojść pieszo wzdłuż ulicy Królewskiej do Marszałkowskiej do stacji Świętokrzyska - metrem dojechać do stacji Racławicka, wyjść na ulicę Aleje Niepodległości i cofnąć się około 200 metrów do zbiegu z ulicą Madalińskiego i już. Przypominam przyjeżdżającym auatami, że w Warszawie parkować na razie można ZA DARMO!!

 
05-12-03 17:16  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

No do Orlikanie dotrę, czego już żałuję ;( ale w stolicy będę na 100% - to mój konkursowy debiut więc trzymajcie Koledzy kciuki:-)

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
05-12-03 17:23  Re: [konkursy,wystawy6-7.12.2003]kto do Warszawy, kto do Łodzi??
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Do Orlika nie dojadę, czego już żałuję, ale w stolicy będę na 100%. będzie to mój debiut konkursowy wiec proszę o trzymanie kciuków:-)

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024