FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
02-12-03 21:44  ceny - modelik vs gpm
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Iron Duke'a kleje. Jest juz mocno zaawansowany. :-)
Wrazenia zamiescilem na stronie Modelika.

Co do ceny - propozycje Modelika sa drukowane nieco inaczej niz GPM i m.in. stad roznica. Zwroc uwage na sposob druku, liczbe barw oraz fakt, iz w modelach GPM karton na poszczegolnych arkuszach ma inna grubosc.

Modelik, dzieki pewnym kompromisom w zakresie samego wydruku modeli (mniej kolorow, widoczny raster etc), oferuje rewelacyjna cene. Modele same w sobie tez sa rewelacyjne - tyle, ze zaoszczedzono na samym druku.

GPM (podobnie jak AH) idzie w kierunku najwyzszej jakosci wydruku, ale jest to okupione wyzsza cena.


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
02-12-03 22:44  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Wójta Radtkego 45 w Gdyni.

 
03-12-03 08:21  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
dunkerque   

Witam Swinger jezeli to prawda ze jest tam nowy model Lutzowa z GPM-u? to dzisiaj go kupie,pozdrawiam.

 
03-12-03 08:22  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
Navarin 

 

Psinthos napisal:
>>Modelik, dzieki pewnym kompromisom w zakresie samego wydruku modeli (mniej kolorow, widoczny raster etc), oferuje rewelacyjna cene>>
O ile wiem, to ostatnie modele "Modelika" wydane w ten sposob. W nastepnych (conajmniej okretach) juz nie bedzie ani rastra, ani jednolitych pokladow. Poklady beda waloryzowane, zamiast rastrow dobrane barwy. Jak zapowiada sam wydawca na swojej stronie i o czym swiadczy ostatnie nowosci gdzie juz istnieje waloryzacja czasci "drewnianych".

Lubię to, co pływało 100 lat temu 3306724

 
03-12-03 13:01  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Hm, no wiesz, Dunkerque, istnieje mozliwosc, ze cos mi sie pomylilo, bo przegladnalem wczoraj calkiem pokazna liczbe modeli. Ale chyba nie... Jakos mi sie kojarzy, ze go tam widzialem.

 
03-12-03 18:27  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

No to super - bo to byly dla mnie JEDYNE wady produktow Modelika! :-)


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
09-12-03 12:47  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
dunkerque   

Witam!Dzisiaj dostalem paczke z modelami GPM-u z Lutzowem ,Darem Mlodziezy i Sd.kfz 252.Co do modelu SMS Lutzow,to jest wydany na dobrym papierze,instrukcja jest czytelna,wada jest brak podstawki i flag ktore trzeba wykonac w swoim zakresie,moze nudze w tym wypadku ale GPM nas juz przyzwyczail do tych rzeczy(podstawki i flag).Co do modelu Daru Mlodzierzy to flagi i podstawka jest ,wydany model na bardzo dobrym papierze a instrukcja jest bardzo czytelna,zagli nie trzeba wykonywac samemu bo sa oczywiscie ze to nie to samo co z plutna ,Model Sd.kfz 252 tez bardzo ladnie jest wydany i waloryzowany .Nowosci z GPM-u na pewno nikogo nie zawioda bo sa bardzo ladnie wydane,czy zawieraja bledy? no coz to sie okaze w czasie sklejania,pozdrawiam.

 
11-12-03 22:04  juz nie ma! :-o
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Dostepny od 4 grudnia... i juz niedostepny na stronie gpm! :-o
Skad ja teraz wezme nowego Lutzowa... :-(


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
12-12-03 08:36  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
dunkerque   

Psinthos jest ten model na stronie GPM-u nadal,a lepiej jest go zamowic u wydawcy jak ja to zrobilem bo zaplacilem 45 zl za Lutzowa(kosztuje 50 zl ale jak zamowisz przez internet jest tanszy). a w sklepach modelarskich w Gdansku na pobrzezu kosztuje 67 zl!!!!!zgroza narzut 22 zl ,koszmar,pozdrawiam.

 
13-12-03 20:31  Re: [Nowość] GPM - SMS Lutzow
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Frytek odezwij sie do mnie ja CHCE TE MODELE!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024