FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
22-01-18 21:46  [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ten oto samolot jest do zakupienia w wydawnictwie w takim malowaniu :
https://www.bravobravoaviation.com/shop/en/republic-p-47-thunderbolt/257-p-47d-thunderbolt-fiery-ginger-col-neel-kearby-co-348th-fg-new-guinea-1943.html

Post zmieniony (22-01-18 21:54)

 
22-01-18 21:50  Odp: [N] P-47 D-2 Thundrbolt wyd.AH.
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

No trudno.

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
22-01-18 22:08  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Pół roku od ostatniego modelu i kotlet ? F-16 to chyba już nie zobaczę od AH,,,,

 
22-01-18 22:15  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Żeby przełamać trochę wątek, mam nadzieję, że AH będzie wydawał dwa różne modele w jednym zeszycie tak jak kiedyś FlyModel, chętniej kupował bym takie zeszyty nawet tylko na pułkę.

 
22-01-18 22:21  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Na co?

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
22-01-18 22:48  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn 

 

No na pułkę :) hahahahahaaa to taka półka tylko z drzwiami

--
Seweryn

 
22-01-18 22:50  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No na pułkę, tam gdzie się trzyma słowniki ;)
Swoją drogą, ciekawa polityka wydawnicza, same kotlety, a zapowiadane smaczki, na które czeka rzesza modelarzy odłożone na kiedyś tam...

--

 
22-01-18 23:13  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No nic jeszcze o cenie nie było... no to jest 70 zł.
To jak dobrze liczę 4 wersja P-47 :
1. w 2006 roku P-47 D-25 F. Gabreskiego
2. w 2011 roku P-47 D-11 B.Gładycha
3. w 2016 roku P-47 M-RE W.Łanowskiego
4. w 2018 roku P-47 D-2 N.Kearby

 
23-01-18 07:26  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn 

 

Podlicz ile wersji Me-109G6 wypuściła Hasegawa, skup się na razie tylko na 1/48.

--
Seweryn

 
23-01-18 07:44  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

Tyle, że Hasegawa wydaje poza tym setnym Bf 109 i A6M Zero w kolejnym malowaniu jeszcze dziesięć innych modeli miesięcznie, czasem nawet zupełnie nowych :))).

 
23-01-18 07:53  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn 

 

Tak? kiedy ostatnio coś z nowych form wydała? ;)

--
Seweryn

 
23-01-18 08:00  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
kari   

... nie wiem o co chodzi, ale okładeczka fajniusia ;-)

 
23-01-18 08:01  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Dlatego są inne wydawnictwa, które wypełniają tą lukę, która jest wynikiem odgrzewania kotletów :).
Ja tradycyjnie kupuję a że mam trzy wcześniejsze wersję to chyba pójdę w jakieś eksperymenty.
Cały czas chodzi mi po głowie stworzenie hybrydy kartonowo-plastikiwej, ale to temat na inny wątek.

Może ten model to efekt chęci zamknięcia roku 2016 w szybkim tempie? A teraz czas na spekulację :). Podejrzewam, że następny model może być grubszym tematem obejmującym kilka numerów tak, aby zamknąć rok 2017.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że poziom szczegółów nie jest wyższy niż przy P-47 D-11.

--

 
23-01-18 08:38  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

Sewerynie - napoisałem, że 'czasem nawet coś nowego zrobią'. Właśnie wychodzi zupełnie nowy F-35 w 1/72, a w 1/48 to chyba ostatnie ich modele (te faktycznie nowe) to były E8N1 (2016/17). Teraz ma być E7K1 w tejże skali (nowe formy, bo dotąd był tylko 1/72). A poza tym masa konfekcji z nowymi malowaniami i pudełkami. Tyle, że oni nie tylko samoloty wydają - nowości ukazują się w przypadku samochodów i okrętów częściej niż w przypadku lotnictwa. O ich szaleństwie na punkcie różnych mechów nie wspomnę, bo to specyfika japońskiego rynku. Hasegawa to nie jest (mimo wszystko) najlepszy przykład producenta modeli plastikowych. Częściej nowe rzeczy robi ostatnio Tamiya (no tak, właśnie Bf 109G wydali, heh) . Ale luzik, od czego są Chińczycy, Czesi i Rosjanie :)))
ps.: przy okazji - Revell plajtuje...

Post zmieniony (23-01-18 08:55)

 
23-01-18 08:48  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ten Bf-109 z Tamiyi jest świetny, podobnie jak jego poprzednik Ki-61 Hien. Nowy Hal fajny, ale jeżeli kosztuje 70 zł to sobie odpuszczę...

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
23-01-18 08:51  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

Perez - ten Bf 109 jest fajny, ale to raczej zabawka, która ma być samosklejalna i nie zrobić krzywdy nawet początkującemu modelarzowi. Taki model na jeden wieczór. Jeśli chcesz rasowego, porządnego Bf 109 G to zdecydowanie polecam Eduarda z drugiego wypustu (pierwszy tez ładny, ale przerośnięty). Też w zasadzie sam się skleja, ale bardziej skomplikowany i jednak bardziej szczegółowy.

Post zmieniony (23-01-18 08:53)

 
23-01-18 09:11  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Jarpen   

Widzę że nie tylko ja jestem rozdarty między kartony i plastyki . To taka modelarska schizofrenia, nieszkodliwa zresztą.😃

 
23-01-18 09:18  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Janisz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Do mnie akurat malowanie maszyny płk. Kearby przemawia na tak.
Skąd to info o Revellu??

--
Janisz
---------------------
Verbum nobile debet esse stabile. (łac.)

Przysłowie staropolskie: Słowa honoru należy dotrzymywać.

 
23-01-18 09:34  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

Janisz - ja osobiście mam nadzieję, że się nie potwierdzi, ale źródło raczej pewne. Od pracownika firmy, a konkretnie od ich prawnika (jednego z wielu, rzecz jasna). Tutaj nie chodzi o samą markę Revell, ale o głównego właścieiela - Hobbico. Jest na skraju upadku. Jeśli padnie, to pociągnie za sobą wszystkie firmy - córki.

 
23-01-18 09:45  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Seweryn F. - podlinkuj mi tego BF-a. Z Eduarda przymierzam się do FW 190 A-8 Royal Class, do którego dorzucają element z prawdziwego, zestrzelonego Focke Wulfa, razem z certyfikatem autentyczności elementu :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
23-01-18 09:48  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

Tutaj masz najnowszego G-14.
https://www.eduard.com/store/eduard/bf-109g-14-1-48-1-4.html?force_sid=ba923c10a4bc50d39d8e265241d9b138

 
23-01-18 10:06  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Przecież to normalne, jest zapotrzebowanie na thunderbolt 'a to wypuszczony jest thunderbolt. Gpm wypuścił f-16 więc hal póki co nie ma w planach wypuszczenia takiego "efa". Wydaje się logiczne...gdzies te luki, o których mowa wcześniej, muszą być załatane. Dotyczy też to bismarck'a i kilka innych też by się znalazło.
Przepraszam, za ew.literówki. Piszę z telefonu.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
23-01-18 10:17  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Przecież to normalne, jest zapotrzebowanie na thunderbolt 'a to wypuszczony jest thunderbolt.

To chyba jest bardziej na zasadzie "łatwo będzie przemalować stare wydanie Thunderbolta to je przemalujemy". Mnie to starsze wydanie z pasami inwazyjnymi podoba się o wiele bardziej od tego, a że mam je na półce to nowy zeszyt odpuszczam. Szkoda tylko trochę, że różne bardzo ciekawe zapowiedzi wiszą na stronie Halińskiego (niektóre od lat), ale żadna z nich się jak do tej pory nie ukazała.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
23-01-18 10:21  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
zenek   

Pozwolę sobie wrócić do tematu wątku: modelu p-47 d-2 od Hala. Jako stary forumowy malkontent nie był bym sobą, gdybym nie pomarudził. A no po pierwsze:
-można był model przy odrobinie dobrej woli wzbogacić o jakieś uzbrojenie pod skrzydłami np.: potrójna wyrzutnię pocisków bazooka lub suwnice rakiet które p-47 przenosiły . To był samolot wielozadaniowy a nie na Boga tylko myśliwiec Panie ANDRZEJU! Jest mnóstwo zdjęć uzbrojenia jakie przenosiły te wspaniałe samoloty:
http://www.368thfightergroup.com/P-47-armament.html
Ale nie musi być tylko wersja myśliwska- bezpłciowa jak to od Hala.
Dale kamuflaż: na Boga czy musi być zawsze jedno barwny? Mętny jak flaki z olejem, poprzednio był tez jedno barwny: czarny.
No i na końcu napiszę o Art.-Nose. P-47 słynęły z tego. Piloci prześcigali się w upiększaniu swoich maszyn, a u hala...po najmniejszej linii oporu. Zero nic, nul.
https://www.google.pl/search?q=p-47+art+nose&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjBrPDY4O3YAhVIfiwKHQlkCsIQ_AUICigB&biw=1920&bih=974
Odchodząc trochę od tematu to p-39 poprzednio tez można było zrobić z art.-nose:
http://www.hyperscale.com/features/2001/p39rl_1.htm
Ah.. szkoda gadać, jak krew w piach. halowi nie zależy już na tym by czarować nas swoimi modela, chodzi tylko o szybie opracowanie i jakiś tam zysk. dziękuje i do widzenia.

 
23-01-18 10:36  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn 

 

Nose arty super, ale to anonimowi piloci znany z d..y na osłonie silnika. Tutaj masz dzbanka z historią.

--
Seweryn

 
23-01-18 10:40  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
mwg84mm   

Zenek: Panie Andrzeju? Chyba już Pani Jadwigo

 
23-01-18 10:47  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Piotr 73   

Na prezentowanej okładce wydanego Thunderbolta widać gwiazdy z bocznymi prostokątami. W monografii Kagero vol.II dotyczącej Thunderboltów na stronie nr 20 i 21 są zdjęcia Thunderbolta Neel E. Kearby gdzie gwiazdy są bez tych prostokątów. Czy może ktoś orientuje się czy w w samolocie Nell E. Kearby później zmieniono oznaczenie, czy właśnie prawidłowo powinny być same gwiazdy?

 
23-01-18 13:22  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
zenek   

No faktycznie teraz Pani Halińska. Może Pan Andrzej chce przerzucić część odpowiedzialność na żonę? Tak czy siak dopóki nie powstanie jakieś nowe wydawnictwo nie ma co
liczyć na jakiegoś avengerka. Stawiam na powrót kw

 
23-01-18 13:41  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
István 

 

P-47? Kolejny? Jeszcze jeden? Znowu od Halińskiego? Banalne. Znudzony. Zjadła.(((( Następnym, prawdopodobnie od Halińskiego będzie Me-109? :))

 
23-01-18 13:44  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Karek, serio trzeba bylo to samo w dwoch watkach wpisywac?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-01-18 13:56  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

że zacytuję
"halowi nie zależy już na tym by czarować nas swoimi modelami, chodzi tylko o szybkie opracowanie..."
No, czy 'szybkie' to bym polemizował, biorąc pod uwagę częstotliwość wydawania :)))

 
23-01-18 14:10  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


<<usunięto, niepotrzebnie się wcinam, nie moja sprawa...>
--

Post zmieniony (23-01-18 15:11)

 
23-01-18 14:38  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Seweryn ma rację, nie ważne czy jest "żołnierzem", czy nie. Jakby zależało na szybkim wydawaniu modeli, to by nie czekał pół roku z wydaniem p-47 i tyle samo ze spitfire. Przypuszczam, że przez jakiś brak czasu musiał na szybko zrobić model.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
23-01-18 14:56  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Robert   

No i spoko,czwartego nie potrzebuje:),i kac z kupna Me-262B Revella minął

Post zmieniony (23-01-18 18:01)

 
23-01-18 18:40  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

To nie brak czasu tylko brak projektantów. Hal ma teraz tylko Dworzeckiego...oni we dwójkę nie dadzą rady opracować nowego tematu w takim tempie jak to miało miejsce w latach świetności wydawnictwa. Co się np. stało z A. Rożkiem ? To mnie zastanawia. Opracował dwa tematy pancerne, robił podobno Takao i słuch o nim zaginął ?

Szkoda że do tego doszło...coraz rzadziej wychodzą modele...brak tych zapowiedzi które widnieją na stronie. Szkoda

 
23-01-18 18:56  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Sewerynie już bez Alfa znowu błysnąłeś jak noktowizor - jak trzeba być nierozgarniętym, aby nie zrozumieć, że ja po prostu tylko wymieniłem jakie modele P-47 dotychczas się ukazały w wydawnictwie ze Stegny, kiedy zostały wydane, w jakiej wersji i kto latał na tych samolotach - i niczemu więcej ten wpis miał nie służyć - żadnych aluzji, podtekstów, narzekania i innej gastronomii.
Wyleciałeś z tą Hasegawą kompletnie bez sensu - nie rozumiesz słowa pisanego i intencji wpisującego, a jak nie rozumiesz to się zapytaj to nie boli.

Wracając do samego modelu to jest to samolot, który ma jeszcze wiele malowań - tak że spox pewnie jeszcze coś tam się w przyszłości pojawi : )
Oczywiście, wiadomo, że wielu czekało na np. F-16, Hellcata, Me-262, ale też pewnie wielu na całkowicie premierowy model - no cóż powtórzę się i pojadę klasykiem - nie mamy pańskiego plaszcza i co pan nam zrobi itd.
Nie sądzę przecież, że wydawnictwo robi modelarzom na złość - jest jakiś powód, że otrzymujemy takie, a nie inne modele, a i pewnie wydawca najlepiej wie co mu schodzi i mamy to co mamy.
Może przecież i tak być, że przyjdzie moment, że już więcej modeli ze Stegny nie będzie i wtedy zobaczymy, czy ta luka zostanie na należytym poziomie zastąpiona - no takie życie.

Post zmieniony (23-01-18 18:58)

 
23-01-18 19:27  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Seweryn F.   

Halogen - nie wiem czemu sie mnie uczepiłeś? Rozumiem, że z tego grona jak dotąd tylko ja nie padłem jeszcze Twoją ofiarą (krótki staż na forum), więc trzeba to szybko nadrobić? :)))
Ale ok, jesli o mnie chodzi to nie ma dramatu, w sumie to się nie obruszam. Jest zabawnie :)
Tak na marginesie - zwróć uwagę Halogenie, że nie wyjechałem z Hasegawą, a jedynie pociągnąłem temat (co więcej, nawet trochę go zaśmieciłem - wszak temat jest o pokracznej maszynie Kearby'ego a nie plastikach) ;)
pozdrawiam

Post zmieniony (23-01-18 19:28)

 
23-01-18 19:28  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie do ciebie pisałem również Sewerynie, ale F.

 
23-01-18 19:42  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Marcin_BM 

 

Moim zdaniem fajnie że p-47 w malowaniu z PTO ale to jedyny plus. Malowań i ciekawych historii z p-47 walczących z Japończykami było wiele. Widać ,że poszli na łatwiznę z doborem egzemplarza bo np mogli wydać Bonnie jest to późna wersja razora przenosząca całą gamę podwieszeń a nie tak jak d2 gołe skrzydła. A ogólnie mogli pokusić się o P-47N której w papierze jeszcze chyba nie było. Padło tu porównanie do modeli plastikowych dla mnie zupełnie bezsensowne bo jedyna wyższość kartonu to skala bo cena już powoli dobija do 1/48 a 1/72 to już dawno przegoniła. Co do oznaczenia samolotu to Gingery były 4 i według mnie pierwszy miał gwiazdy bez kwadratów jak zdjęcie w pierwszym poście.

 
23-01-18 19:48  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
kari   

Tradycyjnie zapowiedź ze Stegny i ... tradycyjnie: "... jednemu synowa, drugiemu teściowa" ;-)
... a to odgrzany kotlet, a to nie ta panierka, to za duży, to za mały, za zielony, za szary, za biały,
bez "nosearta", bez makiety silnika, ..., i takie tam ...
... gdzie te czasy kiedy, zaglądał tu Wydawca; pojaśnił, wytłumaczył, poinformował czy przyjął
"na klatę" słuszne uwagi, które później uwzględniał w modelach, hmmmmm ...
..., ale nie, było za dobrze; trzeba było wytoczyć ciężkie działa i to wszystko zniszczyć, podeptać
i dodatkowo zalać pomyjami. :(
.. i co, warto było? :( ... jakieś pretensje? ... do kogo?
Tu nabiera sensu to co napisał Halogen: "..., że przyjdzie moment, że już więcej modeli ze Stegny nie będzie ..."
... i co wtedy?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
23-01-18 20:14  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Seweryn F. pretensje i filozofowanie oczywiście leci jak z rękawa, ale już napisać - PRZEPRASZAM pomyliłem się to już przez klawiaturę nie przechodzi ?!

 
23-01-18 20:23  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Tu nabiera sensu to co napisał Halogen: "..., że przyjdzie moment, że już więcej modeli ze Stegny nie będzie ..." ... i co wtedy?

Wtedy zapewne wszystkim przyjdzie sklejać modele Halińskiego uskładane na półkach. I idę o zakład że dla wielu modelarzy kupujących modele Hala to będzie spokojnie z dekada sklejania :-)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
23-01-18 21:16  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

A wie ktoś dlaczego tylko Jadwiga Halińska pozdrawia?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
23-01-18 21:21  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

air_22 będziemy teraz dywagować dlaczego jest tak jak jest - chyba trochę nie wypada.

Post zmieniony (23-01-18 21:24)

 
23-01-18 21:27  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
F4kL0gic   

Może Pan Andrzej się obraził na nasze ciągłe marudzenie ;) Pani Jadwiga Halińska jest właścicielem wydawnictwa.

 
23-01-18 22:07  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

A może ona siedzi przy kompie i klepie coraz to nowe malowania dzbanków :P

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
23-01-18 22:12  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
kari   

air_22, wszyscy w domu? ... może coś nie ten teges pod kopułą?
------------------------------------------------------------------------------------

 
23-01-18 22:26  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

kari a może u ciebie! sprawdz to

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
23-01-18 22:49  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Ludzie...opamiętajcie się...

 
23-01-18 23:07  Odp: [N] P-47 D-2 Thunderbolt wyd.AH.
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Polska w pigułce:D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024