FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Wstawianie zdjęć na forum: tutoriale i miejsce na testy
Roboczy spis relacji: 1. OKRĘTY , 2. SAMOLOTY , 3...

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
22-11-17 07:42  Odp: [G] Lanz Buldog 1:25 Modelik
ABC 

Na Forum:
Galerie - 23

Laszlik , rozumiem że ludzie bardziej się tu wczuwają ze zrobieniem galeri. Ale i tak rzutem na taśmę złapałem choć tyle pogody. A tak bym znowu czekał niewiem ile. Skończyłem wyrób to wrzucam. Na następną galerię naładuję lepszy aparat i będe wypatrywał lepszej pogody.

Odpowiedz na tę wiadomość 

22-11-17 13:51  Odp: [G] Lanz Buldog 1:25 Modelik
Mariaszek 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 4

Wiesz ABC, myślę, że tu nie chodzi o „wczuwanie się”. Prezentowanie czytelnych zdjęć, to okazywanie szacunku dla swojej jakby nie było – pracy i dla innych, z którymi tą pracą się dzielę. Mam wrażenie, że wielu na forum nadal tego nie rozumie. Mi samemu też nie do końca wychodzi robienie dobrych zdjęć, więc wymądrzać się nie będę, ale po prostu starajmy się. Tu wystarczyłoby może nawet dodać jeszcze jedną białą kartkę z tyłu, albo chociaż skorygować zdjęcia, co za Ciebie zrobiono.

Chętnie zobaczę inne Twoje galerie – ale tak, jak obiecujesz - lepsze i mniej „informacyjne”. Bo na razie jest tak, jak pisze Kilminster - model „wydaje się”… .

Post zmieniony (22-11-17 13:55)

27-11-17 10:32  Odp: [G] Lanz Buldog 1:25 Modelik
Marius   

Witam. Panowie mam małą prośbę, dajcie już spokój z tymi fotkami. ABC zrobił model, dał fotki, jak się to komuś nie podoba to jego sprawa. Nie mówcie, że on tymi fotkami pokazuje swój brak szacunku itp. bo to chyba nie o to chodzi. Jak on weźmie i zrobi taki mega ostre foto 4000x5000 albo lepiej to będzie miał wpisy typu, no tu widzę 0,005 mm ci brakuje, a tam 0,02 za dużo, a retusz trochę taki no.. itp. itd. Zawsze się ktoś znajdzie.

13-01-18 19:52  Odp: [G] Lanz Buldog 1:25 Modelik
owm   

O ile wrzuci mega ostre foto 4000x5000 i spotka się z dezaprobatą iż to a owo nie tak. Pomimo wszystko z pewnością moderatorzy wytkną mu że za dużo miejsca na serwerach zajmuje.
Model genialnie wykonany.
Pozostaje jednak niedosyt że nie w parze z Ursusem C45.

14-01-18 07:56  Odp: [G] Lanz Buldog 1:25 Modelik
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 9
Galerie - 16

Model fajny,podoba mi się - GRATULACJE !!!

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018