FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 15Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
21-11-17 14:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
RafałKr.   

Witam.
Kwota się zgadza. W tytule przelewu wpisałem 'AUKCJA SID ORLIKI - RAFAŁKR", czyli że aukcja kolegi SID'a modele Orlika no i na końcu mój nick. ( przepraszam że tytuł z dużych liter, ale skopiowałem go z potwierdzenia ).
Jeśli jednak to nie ja, czekam cierpliwie na potwierdzenie przelewu za modele Boeing, Kania i Martin Baker.

--
Pozdrawiam Rafał Kr.

 
21-11-17 15:36  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

RafałKr - to nie o Ciebie chodzi, Twój przelew nie wzbudzał problemów, potwierdziłem w aukcji wpływ kwoty, więc wszystko ok. :-)

--
MacGregor

 
21-11-17 15:37  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kwota na dziś na koncie Gabrysia z licytacji zamyka się kwotą 8 244 zł. Wygląda więc na to, że dzięki WAM Synagis na grudzień i styczeń jest zapewniony :-)

--
MacGregor

 
21-11-17 17:39  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

MacGregor nie zbieram modeli ale postaram się Ci pomóc. Z tego co wiem od naszego wspólnego znajomego zostaliśmy ojcami w podobnym czasie. Moja córka trochę nerwów mnie kosztowała ale to pewnie tylko kropla w morzu tego co Ty przeżywasz. Ciężko mi nawet sobie wyobrazić Twój stres. Wiem, że za kilka lat spotkamy się na jakimś konkursie gdzieś w Polsce:) Trzymaj się.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
22-11-17 00:17  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wielu ojców przeżywa stresy. Nam pierwsi lekarze zasądzili SMA, państwa dziecko nie dożyje dwóch lat. Drudzy zaś jakąś dystrofię, dziecko wyląduje na wózku. Trzeci lekarze zaś nie wiedzą, co to, ot wrodzona wiotkość, małe napięcie mięśniowe, takie tam. Dzieci żyją już 5 i 3 lata.
MacGregor- Kirishima wpłacił, ale nie doszedł do mnie mail z jego danymi adresowymi, upominam się niniejszym o te dane, chciałbym wywiązać się z mojej części aukcji i wysłać Tirpitza w rejs.

Post zmieniony (22-11-17 00:18)

 
22-11-17 08:29  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Windus - cóż mogę powiedzieć... - DZIĘKUJĘ :-) Najgorsze stres był pierwszego dnia po urodzeniu, kiedy trwała walka o utrzymanie MacGabrysia przy życiu a potem największy chyba "dół" był trzeciej doby, kiedy byliśmy świadomi, że idzie na operację, której może nie przeżyje. Ale przeżył i wszystko powolutku zaczęło się poprawiać. Teraz rozwija się bardzo dobrze, mamy też nadzieję, że płuca w końcu dogonią jego normalny rozwój. Jak na razie dwie dawki Synagisu chyba spełniają swoją rolę, bowiem (odpukać) nie imają się na razie infekcje. A dla niego mała infekcja teraz to prawdopodobnie od razu zapalenie płuc i szpital. Mamy więc w domu wręcz sterylne warunki, my wszyscy zaszczepieni przeciwko grypie i najgroźniejszemu dla niego krztuścowi, córka wycofana z przedszkola, aby nie przyniosła nie wiadomo jakich bakcyli, osoby trzecie (nawet dziadek) nie mają dostępu do Gabrysia. Ot takie środki bezpieczeństwa...

Vansen - oczywiście, że wielu ojców przeżywa stresy, doły i wpada w depresje z wielu przyczyn. Są też dla odmiany ojcowie, którzy mają wszystko gdzieś, czasem w przypadku wad wrodzonych dziec umywają ręce i znikają zostawiając matki same sobie. A lekarze? Szkoda słów... Nawet w centrum Zdrowia Dziecka co lekarz to inna diagnoza, opinia, inne rokowania... Ale z drugiej strony - oni też są tylko ludźmi, z mniejszą czy większą wiedzą, zaangażowanie i doświadczeniem. My mieliśmy chyba wiele szczęścia w przypadku pani lekarz prowadzącej jak i chirurga, który przeprowadzał operację. Jestem im bardzo bardzo wdzięczny za to wszystko, co zrobili.

--
MacGregor

 
23-11-17 08:50  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

MacGregor jak to mówią każda ciąża jest inna. Moja żona przechodziła ciążę bajkowo, chyba ja miałem większe zachcianki i mdłości. Nawet w 8 miesiącu wyglądała bardzo dobrze. Ale jak mi powiedział nasz znajomy "życie nie znosi próżni". O ile ciąża była lekka to końcówka była koszmarem dla mojej lepszej połówki. Od soboty do czwartku ( czyli porodu) miała spokojne, względnie mało bezbolesne tylko 2 godziny jak jechaliśmy do Bartoszyc. Nie będę się rozpisywał ale nie było kolorowo, łącznie z porodem. Nie wiedziałem co z sobą w tym czasie zrobić. Ale teraz wszystko jest w najlepszym porządku. Wierzę, że u Was też się sytuacja unormuje. I pisząc, że się spotkamy na jakimś konkursie myślałem o nas i naszych pociechach :)
Mogę wiedzieć kiedy dokładnie urodził się Twój syn?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
23-11-17 09:00  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Mój syn też miał problemy po urodzeniu: wcześniak, 32 tydzień, płuca jeszcze nie rozwinięte, nie mógł sam oddychać, był pod respiratorem 2 tygodnie, do tego problemy z krzepnięciem krwi (ponoć częste u wcześniaków), z tego powodu wylewy wewnętrzne, stan krytyczny, OIOM przez miesiąc, walka o życie. Teraz ma 14 lat i już mnie przerósł :)

--
Sven

HMS Ark Royal

 
23-11-17 15:39  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Windus - u nas ciąża była wzorcowa, choć żona obawiała się z racji wieku, że nie będzie wesoło, ale ciąża była ok. Poród nie zapowiadał się w żaden sposób podejrzanie, bo planowana była od początku cesarka (córka 3,5 roku temu tez przyszła na świat przez cesarkę). Żonę prowadziło dwóje niezależnych ginekologów (kobieta i mężczyzna), żadne z nich nie dostrzegło wady, którą miał Gabryś. Dlatego to był szok, kiedy dziecko po urodzeniu zaczyna w ciągu godziny gasnąć z powodu słabnącego oddechu. Dobrze, że na dyżurze była "nasza" pani doktor-pediatra, która nam córkę prowadzi od urodzenia i nas zna. Od razu przystąpiła do rzeczy, prześwietlenie, respirator, inkubator i podejrzenie o przepuklinę przeponową. I dzięki jej kanałom i znajomościom Gabryś po niespełna 6 godzinach już był w CZD w Warszawie. gdyby nie ona i jej szybkie działanie, zapewne wszystko poszłoby inaczej...

Gabryś urodził się 16 września. tego samego dnia wiele wiele lat temu urodził się niejaki Karl Donitz... Nie wiem, czy to dobrze, czy źle? W każdym razie Donitz miał dłuuuugie życie :-)

Sven - bardzo się cieszę, że Twój syn wykaraskał się z kłopotów i dziś jest duży facet - mam nadzieję, że i Gabryś mnie kiedyś przerośnie. Starszy syn już dawno mnie przerósł (w marcu skończy 18 lat).

--
MacGregor

 
25-11-17 19:36  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Grześ...biorąc pod uwagę takie zbiegi okoliczności .. to może doczekamy się projektu HMS "Royal Oak" ...zatopionego przez "asa" Donitz'a - Günther Prien (U-47) .. ? ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 15Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024