FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
01-12-17 13:39  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
andre   

MacGregor bardzo do Ciebie podobny (patrząc na zdjęcie awatara ).Jeszcze z niego będzie chłop na schwał i na pewno dumny będziesz z syna . Trzymamy z żoną kciuki za MaCGabrysia (jak go nazwał Vansen) a co do pomocy to niektórzy nie potrafią zrozumieć jak się czują w takiej sytuacji rodzice (w większości przypadków zostają sami z problemem).

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
01-12-17 13:41  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

A n i o ł e k :) ot co. Ten stateczek/okręcik na śpioszkach MacGabiego to pewnie nie przypadek? ;)

--

"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
01-12-17 14:04  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dzięki Koledzy za tyle miłych i ciepłych słów. Oczka ma ciemne, ale nie piwne i chyba będzie miał z czasem niebieskie, identycznie jak jego siostra - tez miała ciemne, a teraz niebieskie. Stateczek na klacie to inwencja żony, aby się tacie podobało, nie mniej trafna w 100%, bo przecież trzeba od początku oswajać malca z jedynym słusznym okrętowo-modelarskim światem :-)

--
MacGregor

 
01-12-17 15:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jak mu zostaną ciemne oczka to będzie "pies na baby" :) wiele bym dał aby moja córka miała ciemne oczy po żonie...
Dobrze piszesz, trzeba oswajać dzieci z modelarstwem. Tylko czasami są z tym schody. Dosłownie i w przenośni. Wczoraj musiałem wnosić wózek na pierwsze piętro do sklepu modelarskiego. Nikt nie przewidział opcji dla osób w wózkiem...
Oby syn rósł Ci zdrowo.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
01-12-17 17:33  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Fajny dzieciaczek i mam nadzieję, że wszystko będzie z nim OK !
Pozdrawiam,
Ryszard

 
03-12-17 00:53  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Niesamowite - ile razy patrzę na takiego brzdąca, myślę sobie jaki to cud. Taki maluch, a już kompletny człowiek, jedyny i niepowtarzalny. Gabriel. Teraz czas rośnięcia i odkrywania kim jest. :) Powodzenia!

Przy okazji - Gregor, czy Ty wydałeś może u Jarka Malinowskiego publikację na temat kamuflażu amerykańskich okrętów?

 
03-12-17 12:22  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Do pawcio37, Judyty i im podobnych.

To jest przede wszystkim forum koleżeńskie.
Grzegorz jest z nami na Forum od początku, zawsze pomagał potrzebującym, a teraz po prostu potrzebuje naszej pomocy.

Jak potrzebujecie czysto praktycznych porad odnośnie modelarstwa, to kupcie sobie poradniki.

Wszelkie wpisy w podobnym tonie jak Wasze będą kasowane bez uprzedzania, tłumaczenia.




Grześ, jeżeli zajdzie potrzeba w przyszłym roku podawania drugiej serii leku, to warto podać numer indywidualny Gabrysia w fundacji. Już za miesiąc ruszają zeznania podatkowe za 2017 rok i będzie możliwość przekierowania 1% na konto Maluszka. Co prawda skarbówka przelewa te pieniądze dopiero w okolicach września, ale lepiej późno niż wcale.

pozdrawiam serdecznie, Rajkub-dziadek rocznej Gabrysi :-)

 
04-12-17 14:24  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Grzesiek, piękny syn! Bardzo przepraszam i nie mam dla siebie żadnego wytłumaczenia, że dopiero teraz się włączam. Na giełdę rzuciłem parę modeli. Ma też Twój synek ode mnie wsparcie duchowe. Trzymajcie się!

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
04-12-17 19:30  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rajkub - dzięki za dobre słowo i postawę... Po prostu dzięki! Myślimy o ewentualności 1 procenta podatku, zbieramy niezbędne dokumenty do Fundacji TVN, a to wszystko trwa. Wymagają wielu zaświadczeń nie tylko lekarskich, a na to wszystko się kurczę czeka. Jeśli nas zarejestrują, to będzie zapewne numer subkonta dla 1 procentu podatku.

Mały MacGabryś radzi sobie jak dotąd znakomicie, po ostatniej kontroli u lekarzy usłyszeliśmy, że jeśli będzie się tak dobrze dalej rozwijał, to dawka leku za rok nie będzie potrzebna. tego się trzymamy, ale... dmuchać na zimne trzeba koniecznie.

Waldek - Dzięki z całego serca! :-)

Na dziś łączna kwota z aukcji na konradusie to 12 764. Już pomniejszona o 2 500, które musiałem wpłacić jako zaliczkę na poczet dawki grudniowej - nie ma lekko, apteka bierze zaliczkę w wysokości połowy sumy, drugą połowę wpłacamy w dniu odbioru i podania leku.

Wpływają kwoty poza aukcjami od ludzi z dobrego serca, którzy pomijają aukcje i nie chcą się ujawniać. Tworzę z tych wpływów coś w rodzaju funduszu rezerwowego, gdyby były jakieś braki w dawkach na luty i marzec. Dziękuję bardzo gorąco tym wszystkim "ludziom drugiego planu". Choć wszystkich darczyńców jest wielu, ja wszystko mam zapisane i dzięki temu na pewno nie zapomnę o żadnej z osób, która dołożyła swoją cegiełkę dla MacGabrysia.

Może z czasem, kroczek po kroczku i mnie uda się jakoś odwdzięczyć za tę wielką pomoc. Dwóch bardzo aktywnych kolegów chyba będzie miało za jakiś rok satysfakcje, bowiem dzięki ich inspiracji narodził się pomysł na pewien model kartonowy :-) Ale na razie o tym sza... :-)

--
MacGregor

 
07-12-17 20:59  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Akra... zbawco... dzięki Tobie zamiast jakiś tam wiskaczy i innych siwuch przeszedłem na wodę lekko nasyconą... fuj ..paskudztwo ..ale skoro Ty zrezygnowałeś z Chivas Regal. no to ja też ograniczyłem spożycie "wódek na myszach" a nadwyżki finansowe powstałe z tego tytułu trafiają na ...zbożny cel :P . Pozdrawiam
Jakub.

p.s
Akra ..nie każdy żart jest zrozumiały dla wszystkich :P Ale Ci co wiedzą o co chodzi..wybaczają :P

--

 
08-12-17 08:38  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jakubie:
Żona do męża:
- Cholera! Piszą, że woda podrożała!
- O! I dobrze! Wreszcie i abstynentom się do tyłka dobrali!

 
08-12-17 14:56  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Co by nie było, żem nie dotrzymał... Tirpitz wypłynął w rejs do nowego właściciela. Dzięki za wsparcie dla MacGabrysia!!

 
08-12-17 23:08  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Vekea   

ja też coś zadziałam ;) trzeba pomagać

 
22-12-17 13:44  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wszystkim z moich przyjaciół, kolegów i znajomych, szczególnie tym, którzy bardzo bardzo pomogli mnie i mojej rodzinie w tym trudnym roku pragnę podziękować z całego serca i życzyć Wam Spokojnych i Wesołych Świąt w dobrej, rodzinnej atmosferze, pod choinką wielu wspaniałych prezentów (najlepiej modelarskich) a na cały rok 2018 zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Życzą: MacGregor, MacGabryś, MacAdriana, MacNadia i MacWojtek w komplecie :-)


Nadmienię jeszcze tylko, że ogółem uzyskałem pomoc od Was w wysokości 16 124 zł, co zapewniło lek Synagis na grudzień (wcześniej jeszcze część wpływów spoza aukcji także na listopad), zapewnia na styczeń i luty! DZIĘKUJĘ!!!



--
MacGregor

 
27-01-18 12:18  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Grześ, czy już mamy namiary na 1%, ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
01-02-18 15:51  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No właśnie namiary na 1%, rozliczam pit.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
06-02-18 22:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Panowie i Panie, po konsultacji z MacGregorem, chciałbym oficjalnie zakończyć licytacje dla małego Gabriela.
Uzbieraliśmy 20 554zł.
Kwota bardzo duża, taka jak serca i pasja nas Wszystkich.
Bardzo dziękuję w imieniu małego Gabrysia za wszelką udzieloną pomoc, Wszystkim którzy podarowali i kupili modele na giełdzie kartonowej!
JESTEŚCIE WIELCY!!!

 
06-02-18 23:33  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No i brawo!! Niech rośnie MacGabryś zdrowo!!

--

 
07-02-18 00:02  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Namiary na 1% albo i normalny numer konta bardzo by się przydały w tym wątku.
Pamiętaj o tym McGregor.

Trzymam kciuki i pozdrawiam.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
07-02-18 08:20  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

A co z moją licytacją która trwa do 14 lutego?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
07-02-18 15:46  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Windus, niech trwa.:)

 
07-02-18 22:53  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

I o to chodzi ;)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
23-02-18 16:34  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

Mam dwa pytania. Wiem, że akcja pomocy już się skończyła, ale moja licytacja czołgu Chi-Ri z kartonowej Kolekcji skończyła się ponad tydzień temu. Zwycięzca przelał pieniądze i tylko potrzebuję potwierdzenia od Grzegorza.
Druga sprawa jest smutniejsza jak pisałem w dziale giełdy moje wygrane modele "4 okręty Answera" po trzech miesiącach nie dotarły do mnie. Utknęły u Maverick-a. Miałem je odebrać osobiście, ale Grzegorz nie pojawiał się na spotkaniach nie próbował się kontaktować, a teraz nawet nie odbiera moich telefonów. Może ktoś ma z nim lepszy kontakt i z nim porozmawia mogę podesłać numer telefonu.

 
03-03-18 21:30  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Proszę o namiary na 1% podatku.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
05-04-18 08:31  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Drodzy moi,

Czas płynie nieustannie do przodu.
Czas pracuje na korzyść MacGabrysia, który skończył już pół roku i trochę, niebawem skończy siedem miesięcy.
Czas nadszedł, aby podziękować WAM WSZYSTKIM ZA SERCE I POMOC.

Wstrzymywałem się z podziękowaniem do dnia dzisiejszego, ponieważ chciałem przy podziękowaniu podać jednocześnie numer subkonta dla Gabrysia z Fundacji. Długo trwała moja walka o założenie takowego, wciąż brakowało jakiegoś dokumentu, papierka, czas płynął a ja wychodziłem z siebie, dlaczego tak prosta sprawa tak długo trwa! Nie wszystkie fundacje niestety są godne polecenia, zawiodłem się niestety na kilku, ale... w końcu okazało się, że Fundacja "Kawałek Nieba" przychyliła nam nieba. Na końcu podaję numer subkonta, które od wczoraj działa. Jeśli zatem ktoś jeszcze nie rozliczył się z PITów, byłbym zobowiązany za przekazanie 1% podatku...

A teraz pozwólcie, że napiszę kilka zdań, które chcę, aby były podziękowaniem dla WAS WSZYSTKICH. Podziękowaniem za to, że pomogliście mnie i mojej rodzinie w trudnej sytuacji w sposób, o jakim nie śmiałem nawet marzyć.

Nie miałem odwagi prosić o pomoc, kiedy spadły nam na głowę niespodziewane problemy zdrowotne synka i związane z tym wydatki. Zwierzyłem się z problemów kilku kolegom w rozmowach telefonicznych i to stało się katalizatorem do tego, aby pomoc od kolegów modelarzy popłynęła prawdziwą rzeką! Pomoc, jakiej nie spodziewałem się nawet w jednym procencie. Pomoc w takim zakresie, o jakim nie śniłem, że w ogóle jest możliwa!

Przyznam z ręką na sercu, że moja wiara w ludzi na przestrzeni ostatnich lat bardzo podupadła z wielu powodów. Głównie z takich, że parę osób, które miały moje zaufanie zawiodło i to bardzo. Patrząc na to, co się dzieje wokół mnie traciłem powoli wiarę w to, że są jeszcze ludzie na tym świecie, którzy mają dobre serce i potrafią je okazać wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Miałem pogłębiające się wrażenie, że wszystko wokół kręci się wokół kasy, konsumpcji i egoizmu ludzkiego.

Myliłem się. Wiem dziś jedno, na WAS modelarzy można liczyć w potrzebie i nikt mi teraz nie powie, że jest inaczej. To, co działo się przez ostatnie miesiące sprawiło, że nie tylko powróciła we mnie wiara w ludzi, ale przekonało, iż WARTO POMAGAĆ! Wiele osób, które nas wsparły twierdziło, że wcześniej to ja pomogłem kiedyś im. Niewiele pamiętam z takich działań, ale jeśli tak było, to sprawdza się stare powiedzenie, że dobro dane drugiemu człowiekowi kiedyś wraca. Do mnie wróciło i to z wielką nawiązką!

Dziękuję Wam za pomoc i wsparcie. Dzięki Wam zebraliśmy pieniądze nie tylko na cholernie drogi lek Synagis na kolejne, miesięczne dawki dla Gabrysia, ale mieliśmy także środki na ustawiczne podróże do Warszawy, do Centrum Zdrowia Dziecka, na zakup wielu koniecznych drobiazgów dla synka, na rehabilitację itp. To jest pomoc NIEOCENIONA!

Dziś Gabryś ma już prawie 7 miesięcy, otrzymał ostatnią w tym sezonie dawkę Synagisu, który jak się okazało naprawdę skutecznie zabezpieczył go na cały okres jesienno-zimowy, dzięki czemu rósł i rozwijał się przez te miesiące nad wyraz prawidłowo. Dziś jest niemal zupełnie zdrowym i świetnie rokującym na przyszłość chłopakiem, bardzo bystrym i ruchliwym, moim zdaniem już teraz wykazującym pierwsze cechy niezbędne modelarzowi, co sprawia, że myślę o nim istotnie jako o swoim następcy. Jak będzie - czas pokaże.

Dziękuję WAM za pomoc ja, moja żona i MacGabryś.

JESTEŚCIE WSPANIALI I NIEZAWODNI!

Ponieważ zdecydowana większość z Was, którzy wsparli nas wyraziło życzenie, aby zachować ich personalia do własnej wiadomości i nie publikować, chciałbym wymienić same tylko nazwy miejscowości i miast, z których płynęła dla nas pomoc. Niech to będzie chociaż taka forma mojej wdzięczności dla mieszkańców wymienionych miejscowości i miast. Kilka osób niestety nie podało pełnych danych, co nie znaczy, że nie jestem im wdzięczny.

DZIĘKUJĘ!

BĄKOWO
BIAŁYSTOK
BIELSKO-BIAŁA
BIERTOWICE
BRODNICA
BULOWICE
BRZEZINKA
BYDGOSZCZ
BYTOM
CZANIEC
CZEKANÓW
CZERNICA
CZĘSTOCHOWA
DOBIEGNIEW
DOBRZANY
GLASGOW (UK)
GLIWICE
GŁOWINO
GOMUNICE
GORZÓW WLKP.
INOWROCŁAW
KOŁOBRZEG
KRAKÓW
KWIDZYN
LESKO
LESZNO
LUBIN
LUBLIN
ŁĘCZYCA
ŁOMIANKI
ŁÓDŹ
NADOLICE WIELKIE
NAMYSŁÓW
NOWE SKALMIERZYCE
NOWY SĄCZ
NOWY TOMYŚL
OLSZTYN
OPOLE
PIASECZNO
POBIEDZISKA
PORĄBKA
POZNAŃ
PRZEMYŚL
RADOM
RADZIONKÓW
RUDA ŚLĄSKA
RUMIA
RYPIN
SERBY
SIEDLCE
SMOLEC
SOLEC KUJAWSKI
SOPOT
SOSNOWIEC
STASI LAS
STRZELNO
SZCZECIN
SZTUTOWO
TAMPA (USA)
TARNOBRZEG
TRZEBNICA
TYCHY
WAŁBRZYCH
WARSZAWA
WARTA
WĄGROWIEC
WROCŁAW
WSCHOWA
WYSZECINO
ZALESIE GÓRNE
ŻYWIEC





https://www.kawalek-nieba.pl/gabrys-nowak/


Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1400 pomoc dla Gabrysia Nowak”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Gabrys:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: “1400 Help for Gabrys Nowak”


Aby przekazać 1% podatku dla Gabrysia:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1400 pomoc dla Gabrysia Nowak”

--

Post zmieniony (10-04-18 00:09)

 
05-04-18 13:15  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie zapomnij, że koledzy dali radę Tobie pomóc, ale też nie odwrócili się ode mnie w potrzebie. Jest w nich moc, w tych ludziach, potęga nie do opisania.

--

 
05-04-18 13:33  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

To miła, wielce optymistyczna informacja - cała Polska !
Pozdrawiam i dużo zdrowia dla malucha!
Ryszard
PS - Sopot też brał udział :-)

 
05-04-18 14:58  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ryszard - Sopot dopisany! Albo przegapiłem, albo nie było info w przelewie, bowiem tak jak napisałem, kilkanaście przelewów nadeszło bez danych adresowych i nie wiem, gdzie ofiarodawcy mieszkają... Tak czy owak - istotnie CAŁA POLSKA!

:-)

--
MacGregor

 
05-04-18 15:25  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Matey   

Hej, Mój syn ma prawie 6 miesiecy i wiem co sam bym czuł w takiej sytuacji. Więc można sie tylko cieszyć że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam
PS - Tarnobrzeg też brał udział :-)

 
05-04-18 16:56  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Matey - dopisany Tarnobrzeg :-) Dzięki i wzajemnie pozdrawiam życząc Twojemu synkowi wszystkiego co najlepsze!

--

Post zmieniony (05-04-18 16:58)

 
05-04-18 19:10  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDROWIENIA OD NAS!

 
06-04-18 07:19  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

MacGregorzr. Dokładnie wiem co czujesz. Dekadę temu okazało się, że moja młodsza córa też wymaga długotrwałej i kosztownej terapii. Wtedy krzyknąłem światu "Pomocy!' i, o dziwo, świat mi tej pomocy udzielił. Poznałem przy tym wielu wspaniałych ludzi, i poznałem się na wielu ludziach majacych się za wspaniałych. Dziś wdzięczny jestem dobrym ludziom, dzięki którym moja Zośka chodzi do szkoły ze zrowymi dziećmi i nie wali głową w ścianę wyjąc jak potępieniec. Te doświadczenia wywarły na mnie ogromny wpływ, i pozwalają cieszyć się z niesienia pomocy innym. Mam nadzieję, że junior będzie cieszyć się zdrowiem i fajnym dzieciństwem, a tata opowie mu kiedyś o tym, że w ludziach jest dobro i serdeczność, które promieniują i podnoszą ogólną ilość pozytywnych wibracji w świecie.

Pozdrowienia z Beskidów :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
07-04-18 18:10  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Grzesiu, Napełniłeś moje serce radością Wielką. Cieszę się że mały McGregor tak wspaniale rośnie i zdrówko dopisuje. A nie byłbym sobą gdybym nie dopisał : ;) jeśli każdy model, który zaprojektujesz wyjdzie tak wspaniale jak Twój syn... to możesz być pewny sukcesu! Pozdrawiam serdecznie cały klan! Dzięki za podanie numerów kont. Wszystkiego NAJ ! dla Was!
pozdrawiam
Jakub

 
09-04-18 13:55  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A oto i MacGabryś, który moim zdaniem ma już teraz wszelkie zadatki na to, aby zostać modelarzem :-)







--
MacGregor

 
09-04-18 13:56  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MarekC   

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

:)

Zdrówka !!

--

 
09-04-18 13:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Zuch!
:-)))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
09-04-18 21:40  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

A co on taki bez brody? Pewnie go Twoja małżowina goli po kryjomu ;)

Ważne, że ma uśmiech w oczach :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
10-04-18 16:09  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przyjdzie czas, będzie broda! Dopilnujemy :-)

--
MacGregor

 
10-04-18 19:14  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Niech rośnie zdrowo :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-04-18 21:36  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Serce się raduje po takich nowinach. Nich rośnie zdrowo.
Pozdrowionka dla całej rodzinki :-))

 
09-05-18 16:06  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć Kolegom! Chciałem jedynie nadmienić, że mój MacGabryś za parę dni skończy 8 miesięcy swojego życia, które w dużej części zawdzięcza WAM! Chłopak rośnie i rozwija się tak fantastycznie, jakby chciał pokazać wszystkim, że trudne początki to pikuś i on jeszcze wszystkim pokaże! W tej chwili jego ulubionym sportem jest wstawanie na własne nogi przy pomocy taty, albo czegokolwiek co jest w zasięgu. Bo widzi, że wszyscy chodzą i on też chce! A ma ledwo i to niespełna 8 miesięcy!

I jak tu nie cieszyć się jak cholera...

Pozdrawiam Was,
MacGregor

--
MacGregor

 
10-05-18 00:35  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No to lecą przytulasy do MacGabrysia!!

--

 
13-05-18 22:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

Trochę z poślizgiem, ale serce człowiekowi rośnie kiedy czyta takie nowiny :)

--

"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
14-05-18 12:34  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Bardzo dobra wiadomość Grzesiu. Cieszę się że wszystko dobrze i mam nadzieję że tak pozostanie :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
14-05-18 18:19  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Grzesiu...Tak Trzymać!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024