FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-10-17 08:47  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Widać to na 3 zdjęciu, jak powiekszysz to na łączeniu elementu z napisem z poprzedzającym, kamo jest ścięte na łączeniu.

 
02-10-17 08:57  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Łukasz Ż    

Witam
Duże problemy to się zaczną z trzema segmentami. U mnie były za duże i to bardzo , ale kadłub już zamknąłem z wielkim bulem . Teraz pozostało czekać na dalsze niespodzianki oby nie. Pozdrawiam.

 
02-10-17 10:20  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Z którymi 3 segmentami ?

 
02-10-17 17:29  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Łukasz Ż    

Witam
Z trzema ostatnimi . Mi wyszły długie.

 
02-10-17 17:57  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Leć dalej z tym modelem . Podoba mi się twoja praca i motywujesz mnie do sklejania . Ja dziś skleiłem wlot powietrza . Roboty było troszkę ale efekt jest super .

 
02-10-17 18:03  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Łukasz Ż, jesteś pewny że dobrze to skleiłeś ?? .mi 3 ostatnie pasy poszycia siadły niemalże idealnie, troszkę tylko wręgę musiałem pod szlifować ?

Roli, dzięki bardzo. Wydaje mi się że ten z Answera jest lepiej opracowany niż GPM, wystarczy spojrzeć na zmodyfikowany model z GPM prezentowany na forum, na pierwszy rzut oka widać, że nos jest troszkę nie teges, Answer to oddaje lepiej.
Ale te drobne wpadki modelu z Answera, mnie denerwują.. Model za ponad 100zł, z laserami.. i takie błędy, zupełnie niepotrzebne.
Mógłby to być naprawdę efektowny duży i bezstresowy model, a tak jest tylko efektowny i duży :)

 
02-10-17 20:01  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Dalszy postęp budowy:

Na pierwszym zdjęciu jak wygląda kamo:


Bryła kadłuba gotowa, następnym etapem będzie wlot powietrza do silnika.
O dziwo tył kadłuba spasował mi się praktycznie idealnie. Cieszy mnie to, bo to chyba mój najładniej sklejony kadłub do tej pory.

Do listy wad modelu muszę dorzucić inne odcienie ciemniejszego brązu w obrębie bryły kadłuba.

 
02-10-17 21:25  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Koko bez Maxa 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.
Rzeczywiście z tym kamo to błąd,ale może nie będzie się mocno rzucać w oczy,jest pod spodem,wyżej podwieszony pylon z rakietą,ujdzie w tłoku. Tak przy okazji masz małe przesunięcie na tym segmencie.Co do różnicy odcieni u mnie na dwóch tylnych segmentach kolor piaskowy jest o ton ciemniejszy.Kurcze nie mogę wrzucić zdjęć z "wstaw org."
Pozdr.

 
02-10-17 21:37  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Na pocieszenie mogę Ci napisać, że w Mirage też są przesunięcia koloru.
Pomimo wszystkiego kadłub bardzo efektownie się prezentuje.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
04-10-17 07:22  Odp: [R] LTV A-7E Corsair
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Budowa trwa dalej.
Na ten moment brak uwag, statecznik jak lego, wlot powietrza jak lego



 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024