FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
13-09-17 21:36  Odp: [T] Klej Bostik
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Mam trzy tuby na zapas :) Klej jest coś jak polimer tylko taki jakiś mętny i nie "nitkuje" tak strasznie. Pokleiłem trochę białą surówkę i efekt jest jak przy bcg, z tym, że bardzo szybko schnie dosłownie w 10 sekund, jak ktoś lubi kleić po kawałeczku, jest idealny, jednak metoda jak w budziu, czyli smarujemy obie strony i mamy czas nie działa, najlepiej zaraz przykładać.
Ogólnie dobry klej tylko nie do każdego zastosowania.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
13-09-17 22:24  Odp: [T] Klej Bostik
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"Odwiedziłem" trzy siedziby rzeczonego SKLEPU , kleju ani widu, ani słychu.... Chyba do Szczecina jeszcze nie dotarł był. Czy co ???

 
13-09-17 22:56  Odp: [T] Klej Bostik
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Kupiłem z ciekawości. Szału ni ma, taki sobie polimer. trudno usunąć nadmiar, przez wałkowanie. jak dla mnie liderem jest Clasic firmy patex, który pompuje z puszki do tubki za pomocą strzykawki. Puszka 300 ml wychodzi taniej przez pół. Natomiast do drobnych połączeń odkryłem niedawno klej uniwersalny Galaxy firmy Astra. Jest na bazie polioctanu winylu. Biały po wyschnięciu przezroczysty. Znakomita tubka z dokładnym dozownikiem który nie zasycha jak w innych podobnych klejach. Cena coś koło 4 zł za 40 ml. Poglądowe zdjęcie
http://www.artpap.com/simply/images/dynamic/products/334.jpg

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
14-09-17 07:51  Odp: [T] Klej Bostik
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

RomanC od niedawna używam tego kleju ( GALAXY ) dla mnie jest rewelacja !


Pozdrawiam.

--

 
14-09-17 10:00  Odp: [T] Klej Bostik
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Ja kupiłem w hurtowni z artykułami papierniczymi i szkolnymi, chyba też w sklepie papierniczym widziałem.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
14-09-17 14:25  Odp: [T] Klej Bostik
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Ten galaxy, to będzie pewnie coś jak magik, wywnioskowałem z opisu na stronie producenta.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
14-09-17 15:45  Odp: [T] Klej Bostik
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Galaxy to dokładnie to samo co Magic, Klej Magiczny i kleje tzw. introligatorskie. W Tesco jest dostępna trochę rzadsza odmiana tego kleju pod nazwą "Hercules".

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024