FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
28-08-17 23:59  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
Seweryn F.   

W moim przypadku przy fajnym kartonie jest sto razy więcej roboty. Posklejać to jedno, ale potem wyszlifować, naciąć linie, zrobić nitowanie, no i wreszcie pomalować... Rzeźnia.

 
29-08-17 08:34  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Kuba B Porównując ten model z GPM naprawdę szkoda żeby nie był wydany w 1:33.... Ale jeśli model będzie wydany w 1:50 to i tak go kupię żeby przeskalować na skalę 1:33 i dorobić wnętrze. Malowanie jest piękne i to jest taki model, który "muszę" mieć.

--

Post zmieniony (29-08-17 08:34)

 
13-09-17 12:12  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
MF   

Jestem pod wrażeniem, fajnie że coraz więcej pojawia się modeli w tematyce ratowniczej, szczególnie w polskich barwach.

 
16-09-17 00:51  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Szybki update z tylko jednym zdjęciem, więcej wrzucę w weekend albo zaraz po weekendzie. Są na karcie pamięci w aparacie, muszę je zrzucić i obrobić.



Do zobaczenia w Przeciszowie.

 
16-09-17 06:32  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Czekam na parkę 1/50 w jednym zeszycie.

 
16-09-17 10:54  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
Pawcio   

Czy apetyt rośnie w miarę jedzenia? Oczywiście.
Bez Mi-24 ten zestaw jest jakiś niekompletny :)

Pozdrawiam
Paweł

 
19-09-17 21:33  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

No to w telegraficznym skrócie ostatni rozdział budowy Anakondy.
Belka ogonowa jest prosta jak budowa cepa, 5 części, jeszcze bez mocowania wirnika ogonowego:



Spód kadłuba zacząłem uzupełniać o obudowy/mocowania pływaków.



Trochę drobnicy do doklejenia, jeszcze bez retuszu.



I spód gotowy, reflektory, radiowysokościomierz (?), podwozie, wszystkie pływaki i pojemnik na tratwę ratunkową.



Od góry widać gotowe i doklejone pyłofiltry na wlotach powietrza, owiewkę na osłonie przekładni głównej i na nosie stelaż pod mocowanie kamery termowizyjnej.



Dwa zdjęcia na koniec z Przeciszowa na stole. Anakonda jest wyważona na styk, czyli jak ktoś nieumiejętnie ją przestawi i obróci koła to siada na ogonie. Lepiej na wszelki wypadek dodać choćby niewielki ciężarek gdzieś w kadłubie żeby temu zapobiec.



Teraz kolej na sesję plenerową obu śmigłowcom, niech się tylko trafi jakiś dzień ładnej pogody.

Dziękuję oglądającym i do zobaczenia oby niebawem.

 
20-09-17 08:08  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Gratulacje !!! Czekam na galerie obu śmigłowców.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
20-09-17 08:50  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
tyg   

A ja na ich wydanie. Wakacje w tym roku spędzałem w Bobolinie i codziennie te czternastki mi nad głową latały. Czasami do 1:30 w nocy:)
W tej skali są naprawdę milusie.
Pozdrawiam
tyg

 
22-09-17 15:25  Odp: [R] PZL-Świdnik W-3WARM Anakonda 1:50
MF   

Oczywiście wersja TOPR byłaby ciekawa tylko...ktora? Może w hołdzie załodze która zginęła w Dolinie Olczyskiej zrobicie "Pinia" czyli SP-SXT?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024