FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-07-17 08:19  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Killy9999 ja też korzystam z flicr no i Mav też ma rację teraz jest sporo ofert na domeny ze spora ilością miejsca na dysku nawet do 50 gb więc starczy na tysiące zdjęć.

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
01-07-17 09:36  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Moje galerie się jeszcze otwierają. Ciekawe jak długo.

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
01-07-17 10:08  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Jeśli dobrze rozumiem, w przypadku gdy użytkownik darmowego konta zacznie linkować zdjęcia na forach albo stronach internetowych, to jego konto zostanie zablokowane, a żeby odzyskać do niego dostęp trzeba będzie wykupić wersję płatną. Strasznie zamordystyczna polityka. Dobrze, że dość łatwo można zgrać z photobucketa wszystkie zdjęcia.

--
pozdrawiam
Piotr


 
01-07-17 11:57  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ja przychylam się do zdania Mavericka. Są hostingi niedrogie, wystarczające na prowadzenie strony i trzymanie fotek.

W sumie wychodzi nas to rocznie ok 150 zł – jakieś 35-40 dolarów za konto, które możemy dowolnie użytkować, mieć swoja pocztę i postawić sobie np. skrypt do magazynowania fotek. Najdroższe w tym całym interesie jest utrzymanie domeny (ok stówy rocznie). Zawsze też można się skrzyknąć z kolegą i podzielić koszta na pół.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
01-07-17 13:33  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Ja właśnie kombinuję z własnym hostingiem, może nawet jak wszystko będzie działać to wyedytuję linki w starych relacjach. Jestem jeszcze w trakcie ogarniania i ustawiania wszystkiego. Tu pytanie do osób które korzystają z takiego rozwiązania - ile transferu miesięcznie idzie wam na fotki modelarskie?

 
02-07-17 09:56  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Z reguły wystarczają konta z transferem do 2 GB. U mnie ten transfer został przekroczony dopiero kiedy na stronie pojawiło się więcej modeli do ściągnięcia, a linki do modeli ktoś wstawił na niemieckie i amerykańskie fora. Moja strona teraz stoi na Linux Hosting i korzystam z opcji "server standard".

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
02-07-17 11:10  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Raptem do dwóch giga za darmo. Tylko czekać jak znikną zdjęcia przy moich Opowieściach...

 
02-07-17 11:43  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Akra, a tak przy okazji twojej wypowiedzi to masz zgodę na ich publikację w swoich tematach od autorów tych zdjęć - robiłeś kiedyś straszny raban o to, że w wydanym modelu po komputerowej obróbce w Małym Modelarzu nie umieszczono twojego nazwiska, a w tym przypadku to co nie widzisz problemu ?

 
02-07-17 12:03  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
Zakładam, że w relacjach gdzie zdjęcia linkowane są z Photobucket w 80% znikną z naszych relacji. Pewnie nikomu powtórnie nie będzie się chciało ponownie ich wrzucać, a to wielka szkoda dla nas gdzie podstawą są właśnie zdjęcia poglądowe. Trochę jest to niesprawiedliwe powinno być tak, aby te zdjęcia co już są w relacjach powinni zostawić a za nowe kto chce niech płaci tą kolosalną sumkę (masakra). Kto o zdrowych zmysłach za wrzucanie kilku zdjęć będzie płacił prawie 2 tysia oni chyba myślą że na debili trafili. To może tyle ode mnie. Dodam jeszcze, że na pewno odbije się to na forum dlatego bardzo nad tym ubolewam.
Pozdrawiam...

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
02-07-17 12:08  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Postawienie strony to i tak drogo. Fotosik za roczny hosting pobiera 47 zł za wersję premium, a za lite 27

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024