FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-06-17 21:53  Odp: Nowy regulamin Photobucket
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Wygląda że zdjęcia wstawione jako miniaturki do klikania np. przez program Linker dalej działają z Photobucketa, przynajmniej coś zostanie w relacjach.

 
30-06-17 22:09  Odp: Nowy regulamin Photobucket
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Miniaturki działają, ale nikt nie wie, poza właścicielem Photobucketa, jak długo jeszcze. Zdjęcia duże, bezpośrednio linkowane z Photobucketa, od dzisiaj wyglądają tak:



--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
30-06-17 22:14  Odp: Nowy regulamin Photobucket
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Miniaturki też nie wszystkie działają. W niektórych relacjach otwierają się zdjęcia, a w innych otwiera się komunikat.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
30-06-17 22:17  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ogólnie fotobucket się skończył. Przynajmniej za darmo.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
30-06-17 22:37  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Właśnie miałem napisać że stare relacje na photobuckecie mi się otwierają, a tu niespodzianka bo zdjęcia na zapodaj.net diabli wzięli. http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=325887&t=325887&filtr=0&page=1

Edit. Sytuacja tymczasowo opanowana. Zdjęcia wrzuciłem na wstaw.org.

--

Post zmieniony (04-07-17 09:04)

 
30-06-17 23:12  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Co do alternatyw dla Photobucket, to chciałbym zwrócić uwagę forumowiczów na serwis Flickr, z którego korzystam w moich relacjach.

Plusy:
* 1TB miejsca - czyli tak z kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy zdjęć. Z pewnością starczy każdemu modelarzowi ;-)
* darmowy i bez reklam
* duże możliwości:
- wygodny podział zdjęć na albumy (przykład)
- duże możliwości udostępniania zdjęć (wiele rozmiarów miniaturek do wyboru)
- możliwość powiększania zdjęć do pełnego rozmiaru
- spora możliwość kontroli praw dostępu, kwestii licencyjnych itd.

Wady:
* wydaje mi się - ale nie jestem pewien - że na chwilę obecną rejestracja bez podania numeru telefonu może być niemożliwa
* pewne elementy interfejsu mogłyby być wygodniejsze, ale da się przyzwyczaić

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
30-06-17 23:28  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

najprościej wykupić sobie w promocji domenę za 1 zł, wykupić gdzieś miejsce na serwerze i problem z głowy. Roczny koszt naprawde mały za to mam kopie i dużo miejsca na serwerze

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
01-07-17 00:44  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Tap-Chan 

 

Ja porzuciłem Pb już kiedy zablokowali możliwość udostępniania zdjęć w pełnym rozmiarze, nawet dla płatnych kont. No i wszędzie reklamy, znikł kod bezpośredni do zdjęcia w generatorze. Czyli jakieś 4 lata temu. Kupiłem premium na flickrze za 24 usd rocznie i jest gitara. Zdjęcia w pełnym rozmiarze, możliwość linkowania bezpośredniego - co prawda nie z generatora, ale możliwość jest.
Pb od tamtej pory konsekwentnie zwiększał cenę za GB miejsca... Ten serwis skończył się już dawno. Ale z tymi cenami.... mając konkurencję w postaci np. Flickr czy Imageshack to strzał nawet nie w kolano, a w twarz.

 
01-07-17 07:04  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Ja korzystam z postimage - zdjęcia w pełnym wymiarze wrzuca na stronę forum i do amatorskiego użytku jest w sam raz.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
01-07-17 07:48  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Pisząc o fotosiku, miałem na myśli, to że tam roczny hosting kosztuje 47 zł.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024