FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-11-03 01:33  [galeria] Victory - MM
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A niech bedzie, ze i ja zadebiutuje na forum ze zdjeciami moich dokonan - cyfrowke udalo sie na moment dopasc, wiec szkoda, zeby sie zmarnowalo... poniewaz sa to moje pierwsze zdjecia modelu i do tego cyfrowka wiec prosze o wyrozumialosc jesli chodzi o jakosc - dopiero sie ucze a i cyfrowke opanowalem w stopniu mniej niz podstawowym.

A na zdjeciach pierwszy i jedyny jak do tej pory model zaglowca w moim wykoaniu - ze starego MM, zaprojketowany bodajze przez pana Andrzeja Karpinskiego o ile moja pamiec do ludzi nie zawodzi...

Model ma juz swoje lata i pierwsze co sie rzuca w oczy to ogromna ilosc kurzu, ktory niestety raczej nie jest juz do sciagniecia - po prostu nie ma dojscia do wiekszosci miejsc, mozna tylko dmuchac a to niewiele pomaga - na taki model to tylko gablota.
Po drugie brakuje troche - nie ma bander, polamany jest bukszpryt, zerwana szalupa - to wszystko rezultat przeprowadzek po calej Polsce, trzeba kiedys mu remont zrobic bo model bardzo piekny...

 
16-11-03 01:37  Re: [galeria] Victory - MM
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Druga czesc, w ktorej szczegoly modelu. Dla zaspokojenia ciekawosci - zagle cierpliwie szyla moja mama, ktora udalo sie w cudowny sposob do tego przekonac - dzieki niej liki w zaglach (tak to sie chyba nazywa) wygladaja nader efektownie. Do tego krochmalila i prasowala, nie mowiac juz o poswieceniu jakiegos cennego materialu ;-P, niestety juz nie pamietam co to bylo ;-P

 
16-11-03 01:39  Re: [galeria] Victory - MM
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I kolejne zblizenia...

 
16-11-03 01:41  Re: [galeria] Victory - MM
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Rzeczywiście to istne cudo.
Żebym ja tak umiał.
Ale dużo jeszcze mi do takiego poziomu.
Trzeba się wziąć do roboty J.
A model rzeczywiście trzeba odkurzyć bo szkoda go.

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 
16-11-03 01:41  Re: [galeria] Victory - MM
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I ostatnia... a juz wkrotce skrocona relacja z budowy F15E FlyModel :-P

 
16-11-03 10:18  Re: [galeria] Victory - MM
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Model ten też kiedyś popełniłem i o ile dobrze pamiętam to trzeba się nieźle napocić by go spasować , dlatego teraz robię "Victore'go" z Shipyardu.
Tak na przyszłość fotki rób z lampą błyskową i przy włączonym główny świetle lub przy intensywnym naturalnym oświetleniu .

 
16-11-03 12:21  Re: [galeria] Victory - MM
Kacper   

Super!
Gratulacje!
Pozdrawiam,
Kacper

 
16-11-03 15:04  Re: [galeria] Victory - MM
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Super to wygląda. Jakbyś nie napisał że to stary MM to nigdy bym się nie domyślił. Szczególy powalają i jeszcze te super wykonane żagle. Pogratuluj mamie ;)
Tylko tak dalej.

...

 
16-11-03 18:40  Re: [galeria] Victory - MM
Aschman   

Ja mam pytanko do tego modelu z MM.Na allegro jest dużo aukcji z tym modelem,oczywiście to jest stary papier ale czy ktoś ma go nie sklejonego i wie czy papier się łatwo zagina,bo ten modelik chętnie bym zrobił:)

 
16-11-03 19:34  Re: [galeria] Victory - MM
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ekstra

A forma zdjecia oddaje charakter modelu :-)

piękna rzecz!

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024