FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
28-04-17 16:16  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
Radzio65 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Polemizowałbym Piotrze. Kwestia opanowania programu. Pracuję w Corelu od momentu kiedy Corel w wersji 2 był nowością. Zatrzymałem się na wersji X5 czyli 15. Reasumując dla mnie to nie problem, a wręcz ułatwienie, a "złej baletnicy przeszkadza jak wiadomo róg u spódnicy".

 
28-04-17 16:50  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Każdy pracuje tak jak jemu jest najwygodniej. Dla mnie najbardziej komfortowo jest trzymać kolory w osobnej warstwie (przynajmniej kiedy projektuję modele). To daje mi gwarancję, że pod kolorami nic nie zginie, nie tylko linie obrysu ale i nity, napisy eksploatacyjne, linie podziału blach czy cokolwiek innego co jest na części.

--
pozdrawiam
Piotr


 
28-04-17 19:38  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chyba jedyni, którym wypełnienie mija linie obrysowe, obcinają linie obrysowe wypełnieniem i co arkusz to inny odcień wypełnienia. Masakra jakaś.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
28-04-17 22:36  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
FloggerB   

Ciekawe ile jeszcze bicia piany ?

 
29-04-17 07:32  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Do skutku.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
30-04-17 10:42  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Fajnie się czyta jak "bijecie pianę" ,ale mnie bardziej interesuje sam "proces" licytacji. Otóż "wszedłem" na stronkę wycinamy_pl i zalicytowałem model. Był on w cenie 1,00 zł. W okienku obok aktualnej ceny była automatycznie wygenerowana kwota którą licytowałem. Kwota ta to 1,50 zł. Wcisnąłem przycisk LICYTUJ. Wiedziałem,że ktoś mnie przelicytuje,ale nie wiedziałem,że tak szybko. W ciągu 1 sekundy pojawiło się okienko z info,że moja oferta została przebita do 2,00 zł. Więc zalicytowałem 2,50 zł. I po sekundzie znów mnie przelicytowano na 3,00 zł. Coś mi nie pasowało więc postanowiłem licytować jeszcze rano. I jak postanowiłem tak zrobiłem. Zalicytowałem kwotę 3,50 zł i od razu pojawiło się okienko,że moja oferta została przelicytowana. Ciekawostką jest,że ja licytowałem wczoraj i dziś,czyli 29 i 30 kwietnia, a rzekoma osoba (użytkownik m...6) która mnie przelicytowała za każdym razem ma datę 27 kwietnia i tę samą godzinę.
Nasuwa się pytanie o co tu chodzi? Czy oni mają jakiś program który automatycznie podbija cenę,żeby naciągnąć na wyższe kwoty?

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
30-04-17 10:57  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Bardzo dawno nie licytowałem nic na allegro, ale wydaje mi się, że działa to następująco:
Jeśli coś jest wystawione od 1 zł, a ja jestem gotów dać za to np 30 zł, to licytuję za taką cenę od razu. Na stronie przedmiotu wyświetla się informacja, że dałem 1,50, ale jeśli ktoś zaproponuje kwotę większą niż 1,50 ale mniejszą niż 30, to zostanie niejako z automatu przeze mnie przebity.

Prawdopodobnie użytkownik m...6 od razu zalicytował za maksymalną kwotę jaką przeznaczył na model, więc jeśli tej kwoty nie przekroczysz, to będziesz za każdym razem przez tego użytkownika automatycznie przebijany.

--
pozdrawiam
Piotr


 
30-04-17 10:57  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Niekoniecznie.
Program licytowania może być ustawiony na minimalne przebicie np.: 50 gr.
Przystępuję do licytacji i jestem gotowy zapłacić za model np. :25,00. Wpisuje tą kwotę, ale program wykazuje "na zewnątrz" tylko kwotę licytacji z moim 50 gr przebiciem.
Ktoś deklaruje więcej, wtedy program na podstawie mojej oferty przebija tamtego o 50 gr. Tak automatycznie trwa do momentu kiedy konkurent przestanie licytować, albo przebije moją najwyższą deklarowaną ofertę, która ujawnia się dopiero w miarę kolejnych przebić.
Czyli kiedy inny oferent zaoferuje więcej niż moje początkowe 25,00 zł, to programu już nie pokaże automatycznie przebicia. Muszę to ewentualnie zrobić sam.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
30-04-17 11:08  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

To dla czego od razu nie wyświetli się oferta najwyższa tylko bawią się z licytującymi jak z idiotami? To delikatnie mówiąc jest DEBILNE !

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
30-04-17 11:29  Odp: Niedoróbka CASA C-295M 1:33 Answer
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Nie, jeżeli postęp licytowania jest określony regulaminem o określoną kwotę, ewentualnie procent, to licytujący ma zagwarantowaną wygraną z minimalnym przebiciem.
Inaczej jest z licytacjami ofertowymi, gdzie oferty składa się bez wiedzy o tym ile oferuje konkurencja. Wtedy wygrywa najwyższa bez wzgledu na wysokość przebicia.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024