FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
13-11-03 17:18  Nowości MODELIKA
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Oto co w najbliższym czasie szykuje dla nas Modelik - najciekawsze jest to, że zapowiedź tych modeli znajduje się na stronie Dymitrego Hotkina, natomiast oficjalna witryna wydawcy milczy jak zaklęta...

Pozdrawiam,
Wakamij

 
13-11-03 17:33  Re: Nowości MODELIKA
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mogę. BOMBA!!!!!!!!!

 
13-11-03 17:54  Re: Nowości MODELIKA
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Ciekawe!
Jeszcze do niedawna pociągi i samochody były nieopłacalne=niewydawane więc pewnie kiedys przyjdzie czas na samoloty pasażerskie

 
13-11-03 18:18  Re: Nowości MODELIKA
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

co to za jeden ten BR 52 zalatyje mi to niemiecką lokomotywą, jaki to okres historyczny ???

 
13-11-03 18:34  Re: Nowości MODELIKA
deglock   

Br 52 to kalsyczna niemiecka lokomotywa parowa (towarowa)produkowana seryjnie w czasie wojny jak i po niej. W Polsce produkowano ją pod oznaczeniem Ty 42. Razem wyprodukowano jakieś 6700 tych parowozów. Więcej info można przeczytać w Atlasie Parowozów wydanym całkiem niedawno.

 
13-11-03 19:11  Re: Nowości MODELIKA
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Wow to jeszcze kilka platform, i można poustawiać pantery i tygrysy.

 
13-11-03 19:42  Re: Nowości MODELIKA
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

BR 52 - Bomba! szkoda ze nie ma na przodzie takich 2 płyt (nie wiem do czego to sluzy) wyglada na jakis ochraniacz......... i te malowanie :-) niby ciekawe ale ja wole czarne - i ja wybiore czarne!

Pozdrawiam!
Michał

 
13-11-03 19:58  Re: Nowości MODELIKA
nikdo   

te 'płyty' były zdaje się tylko na polskich maszynach...
więcej o Ty2/BR52:
http://www.cn.com.pl/~di2/modele/pol-baz-Ty2.htm

nikdo

--
http://dziedzic.org/

 
13-11-03 20:06  Re: Nowości MODELIKA
nikdo   

<ironicznie>A tak wogóle to parowóz bez tej hitlerowskiej 'wrony' i kamuflarzu to na pewno by się nie sprzedał...

Ciekawe która firma pierwsza wyda kartonowe Auschwitz...
</ironicznie>

nikdo

--
http://dziedzic.org/

 
13-11-03 20:10  Re: Nowości MODELIKA
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Michał i jest nasza lokomotywa, tak jak piszesz, bez malowania się nie obejdzie, też chętnie dodam takie płyty i koniecznie niech ktoś zaprojektuje platformę resztę sie powieli.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024