FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
20-02-17 15:31  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
plewus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

PKP Poznań, Empik jest. Zakupiłem.
Zdjęcia postaram się wrzucić w ciągu godziny.
Wnęki są.

--
Let the sick ones down, the bells will ring
Put pennies on the eyes, let the dead men sing
Blackbirds following me
I'm digging out my grave
They close in, swallowing me
The pain, it comes in waves
I'm getting back what I gave

 
20-02-17 16:51  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
plewus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1






Sorry za jakość, zdjęcia robione na szybko w pociągu.

--
Let the sick ones down, the bells will ring
Put pennies on the eyes, let the dead men sing
Blackbirds following me
I'm digging out my grave
They close in, swallowing me
The pain, it comes in waves
I'm getting back what I gave

 
20-02-17 16:59  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Na sąsiednim forum pojawiły się zdjęcia arkuszy. Czyli mammy kolejną odsłonę starego modelu, poprawioną graficznie. Na wielki plus z mojej strony - nareszcie szary spód kadłuba :)

http://www.kartonowki.pl/forum/temat/3313,mig-29-maly-modelarz-7-8-92013

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
20-02-17 17:01  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Haha Plewus no to mnie ubiegłeś :P Jak pisałem mój post to Twojego jeszcze nie było:)
Dzięki za te foty :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
20-02-17 19:40  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
RAVEN6   

Plewus - bardzo dziękuję za zdjęcia, TRH - dziękuje za namiar. Co do modelu - w tym tygodniu sam się skuszę na zakup. Fajnie, że są wnęki podwozia, no i bardzo podoba mi się malowanie. Moim zdaniem fajnie, że model nie jest przesadnie zdetalizowany - Mały Modelarz to chyba ma być alternatywa a nie konkurencja dla Halińskiego. Szkoda tylko, że nie ma odrębnych powierzchni sterowych tylko jest to ohydne cieniowanie... Ale może uda się to jakoś zrobić samemu. Za 30 PLN mogę pokombinować ;-)

 
20-02-17 19:46  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Raven, zgadzam się z tobą prawie w całości. Jedynie dwa ostatnie zdania nieco przeczą tym powyżej;)
Ale ogólnie jestem na tak, tak jak Ty. Dobrze, że Małe Modelarze są proste i tanie. Z zasady powinny być adresowane do innej grupy konsumentów niż drogie i trudne modele np. z AH. Nazwa zresztą nadal zobowiązuje.

Post zmieniony (20-02-17 19:48)

 
20-02-17 19:51  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Co do odcieni szarości się wypowiadał nie będę, ale swoje zdanie mam. Szachownica pod skrzydłem jest nieprawidłowa i nie pamiętam czy nie jest to pozostałość z poprzedniego wydania.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
20-02-17 20:02  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No tak, szachownica nieprawidłowa i na dodatek brak szachownicy na górnych powierzchniach, czyli jakaś wtopa musiała pozostać :P Na szczęście,jak ktoś będzie chciał to jeszcze jakoś da się to naprawić nakładając kalkomanię.
Generalnie moje wrażenia pozostają takie, jakich się spodziewałem przed ukazaniem modelu. Fajnie, że jest, niech dzieciaki i młodzież kleją, powinny sobie z nim poradzić co stwierdzam na własnych doświadczeniach z pierwszym wydaniem. Trochę szkoda, że takimi "drobnostkami" model na pewno zrazi do siebie nieco bardziej wymagających modelarzy.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
20-02-17 22:09  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Set   

Witam wszystkich serdecznie .
Zabralem sie za to opracowanie ( nie planuje relacji) . Pierwsze spostrzeżenia : po caponowaniu papier przyjazny w obrobce i druk sie nie rozmazal . Niestety model zaprojektowany na 2 wregi + klejenie na zakladke :-/ . I niestety juz przy 2 segmencie wregi wymagaja solidnego szlifowania . Ciekawe co ze spasowaniem bedzie dalej.

--Segment nr 5 i wneka przedniego podwozia to sa elementy nr 79. Nie ma ich na rysunkach montazowych . Jak do tej pory model klei sie przyjemnie . Co dalej to sie okaze

Post zmieniony (21-02-17 22:02)

 
20-02-17 22:56  Odp: [N] Mig-29 Mały Modelarz 7-8-9/2013
Adas' 

 

Czy na prawdę autor modelu nie może wpisać w Google kilku prostych słów, żeby spojrzeć na właściwe malowanie:
wyszukane w google
To zajmuje 10 sekund. Ręce opadają...
Przepraszam, ze marudzę, ale myślałem, ze to będzie mój pierwszy Mig-29. Nie będzie...

--
__________________________
od kiedy pamietam, to kleję... :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024