FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
19-11-03 11:51  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Krakus nie przekręcaj mich słów, napisałem że do NIEMIECKICH SAMOLOTÓW JEST LEPSZA DOKUMENTACJA. Tzn. jest więcej zdjęć i rysonków które można zweryfikować
Uczepiłeś łosia i 11-ki, piszę jeszcze raz łosia i p-11 wyszło już kilka modeli, ale Ty byś chciał żeby każdy wydawca puścił na rynek po 3 modele każdego z nich.
Co do książki p. Cynka to rysunki są ODTWOŻONE.
No i strasznie się uczepiłeś tych dwóch samolotów, znajdź mi dokumentację do misia, wilka czy jastrzębia. Ja jej już szukałem u źródła, i nic się nie ostało.
W dupie mam pomniki, buduję samoloty i to ich konstrukcja mnie interesuje. Nie będę lepił pomników z papieru.
Chcesz sobie prowadzić wojnę to prowadź.

 
19-11-03 12:06  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Junior II   

:))
Krakus , ja ustepuje Ci placu , wycofujac sie na z gory upatrzone pozycje.;))
Lucyper i tak nas wrzuci wszystkich do jednego gara.

Do meritum sprawy.
HAL z kazdym nowym modelem doklada do pieca i nalezy sobie zyczyc jak najwiecej takich rodzynek nie zwracajac uwagi ,kto napackal na nich znaki przynaleznosci.

 
19-11-03 13:09  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Rozbawiaja mnie te gadki nie majace nic wspolnego z modelarstwem. Rocznice, nie rocznice, w koncu chodzi o model. To czy sie mi podoba NIGDY nie mialo (i miec nie bedzie) nic wspolnego z tym jaki znak na nim widnial. A totalnym kretynstwem jest dla mnie usuwanie z modeli "niewygodnych" znakow i marudzenie, ze ukazuje sie nastepny model hitlerowskiego zlomu. Nawet najwiekszy patriotyzm nie zmieni faktu, ze na stateczniku pionowym Me-109 byla namalowana swastyka. A to co napisal Junior II to swieta prawda, zamiast gadac lepiej sie zabrac do roboty. Poza tym ciekawe ilu patriotow bylo by gotowych oddac zycie za ojczyzne... a nie tylko o tym gadac??

Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
20-11-03 08:32  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Thunder909 

 

@Krakus
Ty to chyba juz naprawde chory jestes , jaka wojna ? Kto komu wojne wypowiada ?
Masz jeszcze ta taka czerwona legitymacje ?
A tak do scislosci to ,modele kartonowe buduje od 14 roku zycia ,teraz mam ponad 40 i nie wiem czy czasem nie ogladalem jak Tobie te pieluchy zmieniali.
Co do modelu to juz pisalem troszke wyzej ze jako modelarz interesuje mnie ten samolot jako rzecz techniczna i jak jest wydany. To ze redakcja P.Halinskiego co model staje sie lepsza powinno nas wszystkich cieszyc , a nie marudzic ze to nie ten model. Ja tez czekam na Miga-29 i nic.Wyszedl znowu jeden z bardzo dobrze zrobionych modeli i dobrze jest. Jesli chcesz nas tu na patriotyzm nawracac czy pouczac to jestes na zlym forum. Jak powiedzialem , zapisz sie do jakies parti i rob polityke ,prowadz nowa wojne z kims albo rob co chcesz, jest przeciez demokracja.
Spytaj sie P.Halinskiego dlaczego nie Los, ja moge Ci juz teraz podpowiedziec, bo by sie sprzedawal nastepne 5 lat. Na swiecie jest to tylko jakis tam samolot ,a niestety modele sa po to drukowane by sie sprzedawaly. Jesli taki dobry modelarz jestes to zaprojektuj tego Losia i wydaj, zobaczymy jak dlugo Twoje wydawnictwo bedzie egzystowac na rynku. "Nie ucz ojca dzieci robic" , musialby P.Halinski powiedziec.
Tak naprawde to Wlochy,Japonia i wiele innych krajow bylo po "tamtej" stronie.Dlaczego zaden nie protestuje jak sie japonski czy wloski sprzet wydaje ? I jeszcze jedno ,gdyby nie ci niemieccy inzynierowie to by nasza dzisiejsza technika nie bylaby tak daleko jak jest.
pozdrowienia Marian

 
20-11-03 09:00  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A może na czarną listę dodać i białe gwiazdy? Ciekawe co na amerykańskie samoloty mówiły kobiety i dzieci palone żywcem w niemieckich i japońskich miastach podczas nalotów dywanowych. Bo były po złej stronie???
Mój wniosek: bierzmy się za origami.

Hiroshima 1945 największym atakiem terrorystycznym wszechczasów??!

 
20-11-03 09:21  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No niestety zdenerwowaliście mnie i znowu będę musiał się wypowiedzieć tylko zaczekajcie będę musiał zebrać siły aby dosolić Thunder 909 aby mu kapcie spadły razem ze skarpetkami

 
20-11-03 09:40  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

A moze by tak zakończyć tą głupowatą dyskusję, która i tak do niczego nie prowadzi.

W ten sposób Panowie nie dajecie świadectwa swego patriotyzmu, a jedynie udowadniacie, że pieniactwo to jedna z naszych narodowych cech, która nie raz była przyczyną takich czy innych tragedii.
Przerzucanie się argumentami kto dłużej klei modele i kto bardziej nie kocha Niemców, faszyzmu, hitleryzmu do niczego nie prowadzi i nie ma nic wspólnego z Polską i patriotyzmem.

To tyle. Pomimo obecności w tym wątku zdjęć wspaniałego (w swej technicznej postaci) modelu nie mam zamiaru więcej tu zaglądać.

Pozdrawiam

Yaris

 
20-11-03 09:56  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
dunkerque   

Witam Hiroshima i Nagasaki byly zbawieniem lepiej zabic 140.000 ludzi jedna bomba niz mialo by zginac od 100.000do 500.000 zolnierzy amerykanskich a to nie amerykanie wywolali wojne lecz Niemcy a Japonia sie dolaczyla,amerykanskie naloty moze byly zlem ale koniecznym lepsze to niz to co robili japonczycy w obozach jenieckich(droga przez Baatan)pozdrawiam,lepiej kontemplujmy ten model a nie wymyslajmy glupoty

 
20-11-03 09:58  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Thunder909 

 

@yYaris
moje slowa :-) niektorzy tutaj mimo swego wieku zachowuja sie jak dzieci.
@Krakus
zostaw sobie Twoje wypociny, moja dyskusja sie na tym konczy
@A.Halinski
sorry za zasmiecanie watku

 
20-11-03 10:10  Re: [zapowiedź] AH Military Model 3-4/2003 Ju 88C-6
Baronek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Samolot jak samolot, smigla mnie srednio kreca.. ale ze wzgledu na to malowanie zimowe zrobie wyjatek! Takie białawe cudo bedzie cudowne!


BTW:
"Jakis" admin powinien interweniowac i co niektore posty przezucic do watku w Hyde parku, ja proponuje tytuł: pieniactwo, najlepiej z dopiskiem polskie bo to faktycznie w naszym stylu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024