FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
29-01-17 16:59  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Dla mnie temat wyczekiwany. Mysle ze jakosc bedzie podobna do poprzednich okretow wydawnictwa. Nic tylko czekac na przesylke.

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
29-01-17 20:04  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Z tego co widzę na renderingiu to model będzie przedstawiał Shimakaze w konfiguracji po wcieleniu, zaś data na okładce dotyczy tylko tego pięknego rysunku z okładki? Czy jednak model będzie na stan z pażdziernika 1944?

--
"Si vis pacem para bellum"

 
30-01-17 10:14  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Raduje się serce moje, ale ręce juz dawno opadły, bo kiedy te wspaniałości robic.
Mało czasu kruca bomba mało czasu...

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
30-01-17 12:45  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jorzik, nie pozostaje nic innego jak wierzyć w reinkarnację i że to pozwoli nam kleić piękne modele w nieskończoność :-))))) A tak już na serio, trzeba wybrać kilka modeli i nie ulegać pokusom. A SHIMAKAZE bezwzględnie trzeba uwzględnić w tematach do sklejenia. Toć to przecież najlepszy niszczyciel z II Wojny Światowej.
Wierzę,ze doczekamy się pięknego modelu tego okrętu w Twoim wykonaniu !

 
30-01-17 13:37  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Lesio73 

 

Andrzeju, przestaw kolejność i dawaj - w końcu wydawnictwo masz pod nosem :-)

Z przyjemnością popatrzę zarówno na Twojego jak i na Jurkowego ;-)

 
31-01-17 08:46  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

No kto da radę jak nie Jorzik??? :)

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
31-01-17 22:14  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Czas na kolejną odsłonę tematu...

THEO - Model opracował Aleksander Balitsky. To nazwisko jest znane chyba wszystkim modelarzom okrętowym. ;)
Varran - Arkusze wstawione...
IJN Łukasz - są również burty. Foty słabe robione na szybko telefonem, ale myślę że już w weekend pojawią się zdjęcia wstawione przez posiadaczy modelu.
Najger - Brawo, masz dobre oko. Model przedstawia stan okrętu na koniec 1943 roku. Okładka to scena z roku 1944, wtedy sporo się działo i można było zrobić piękny obraz, za co bardzo dziękuję Grzegorzowi Nawrockiemu.

Fotki:









--

Post zmieniony (31-01-17 22:16)

 
01-02-17 10:25  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Model Hobby - gratuluje tematów, dopiero co był Mogami teraz Shimakaze.
Akurat czekałem aż ktoś wyda tego niszczyciela, w końcu uznawany jest za najciężej uzbrojony, dlatego zauważyłem różnice.
Trochę szkoda, że nie jest po dozbrojeniu w plot, miał by wtedy większy "pazur", ale i tak się cieszę, że w końcu się ukazał.
I tu moja mała sugestia dla wydawnictwa - jeśli byście chcieli zrobić "odgrzewany kotlet" to może właśnie Shimakaze na okres jak z okładki, nie wiem tylko jak z dokumentacją.
Jestem ciekaw czym następnym nas zaskoczycie;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
01-02-17 10:35  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Szukałem wczoraj chwilę w necie różnic i niewiele udalo mi się wyszperać. Czego dotyczą, że udalo się to dostrzec na podstawie okładki?

Ps. liczylem po cichu, że na burtach będą krzaczki ale nic się nie dzieje. Ważne, że jest.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
01-02-17 14:37  Odp: [N] IJN Shimakaze - MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

IJN Łukasz - pomiędzy drugą a trzecią wyrzutnią torped dodano 2 potrójne działka 25mm, zaś na całym pokładzie dodatkowo 7 pojedynczych działek 25mm i jeden pojedynczy karabin 13mm, oraz na maszcie głównym radar wzór 13. To tyle co podaje literatura.
Jest jeszcze zdjęcie z 11 listopada 1944 r - z dnia zatopienia, gdzie widać tą dodatkową parę potrójnych działek.

--
"Si vis pacem para bellum"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024