FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 82 z 113Strony:  <=  <-  80  81  82  83  84  ->  => 
25-10-17 10:07  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Tomek,
chodziło mi raczej o V-2 na przyczepie - jako dodatku do Hanomaga. :)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
25-10-17 11:44  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Norvik , ja liczę że tego Meillerwagena puszczą z Answera. Ale razem w komplecie to nie puszczali żeby nie odstraszać klientów. Zobacz Hanomag 50 zeta, to za przyczepę z rakietą będzie ze 150 zł albo lepiej. Dlatego wnioskowałem wcześniej do Sklej Model że jak puścił V2 to niech dorobi dalej w tej skali 1:33 Hanomaga i przyczepę do rakiety. Kidyś kupiłem czeski model pociągu 1:35 to była i lokomotywa i 2 wagony i czołg. Napachane to ale w jednym zeszycie i cena przystępna , i super detalizacja mnie wcale nie interesuje bo wiem z doświadczenia że zdetalizowane modele tylko mi zalegają bo skleić w rozsądnym czasie się ich nie da. A teraz jak by Answer puścił i tą przyczepę z rakietą to razem z bieżnikami wyjdzie drożej niż cały plastikowy komplet gdzie nie czarujmy się to tyle sie nie nagrzebiesz.A farbki akrylowe w empiku to kupię poniżej ceny bieżników do kartona. Tak że jak ten Hanomag będzie wydany to może w sumie lepiej żeby zrobić w kolejnym odcinku tą przyczepkę do bomby atomowej . Mniejsza wycinanka i cena mniejsza. Bo jak wszytko razem za wersję z V2 wyjdzie na 300 zł to prawdę mówiąc olewam taki biznes.

 
25-10-17 12:11  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Info z Redakcji MM:

- nowy numer pojawi się do połowy listopada (nie byłbym tego taki pewien),

tematem będzie F-14 z lotniskowca USS America, z końcowego okresu służby okrętu

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
25-10-17 12:26  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

ABC, pewnie masz rację.
Hanomag z Flakiem 18 też wygląda fajnie, więc jeśli nie będzie Meillerwagena to coś mu do ciągania znajdę :)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
25-10-17 17:46  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Prezes , to mnie rozczarowałeś z F-14 , bo liczyłem na jedyne słuszne malowanie Jolly Roger :-(

 
25-10-17 17:59  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Właśnie myślę żeby machnąć jakiegoś odkurzacza. A tu będzie MM. Ale mam jeszcze F14 z Gryf Model i z jakiś rok temu go oglądałem i całkiem dobrze się prezentował. Zobaczymy porównamy, ostatnio MM ładnie wydają.

 
25-10-17 18:13  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Tap-Chan 

 

Roli, a Sundowners to niesłuszne?
Np. takie: https://www.aviationgraphic.com/4923-thickbox_default/f-14a-tomcat-vf-111-sundowners-dp-15-.jpg

Post zmieniony (25-10-17 18:15)

 
25-10-17 18:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, mam pytanie odnośnie wyrzutni rakietowej "Smiercz", ktoś ma wycinankę, może by wstawił arkusze jak to ogólnie wygląda? Przymierzam sie do zakupu. Dziękuję z góry

 
25-10-17 20:13  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Tap-Chan poprawię Twój link:
https://www.aviationgraphic.com/4923-thickbox_default/f-14a-tomcat-vf-111-sundowners-dp-15-.jpg
F-14 miał być we wrześniu a będzie w połowie listopada... Nie pozostaje nic tylko cierpliwie czekać :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
25-10-17 20:39  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Znaczy ten z linkowanego obrazka ma być. Jak tak to super i czekam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 82 z 113Strony:  <=  <-  80  81  82  83  84  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024