FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 70 z 113Strony:  <=  <-  68  69  70  71  72  ->  => 
20-09-17 12:39  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

Ryszardzie, a czy widziałeś okłądkę 'na żywo'? No bo jak juz napisałem, Łukasz mówił mi, że poprawił.

 
20-09-17 13:55  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
tyg   

Z Answera jest też Sexton. Ktoś wie w jakim (jakiej jednostki) malowaniu?
Pozdrawiam
tyg

 
20-09-17 14:04  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Seweryn - nie, nie widziałem. A mam do Ciebie jeszcze pytanie - czy jest dodatkowa opcja z nartami ?

 
20-09-17 14:10  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

A czy ktoś już ma Sikorskiego i mógłby wrzucić arkusze? Ja wzamian wrzucę Sextona jak dojdzie i smercha

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
20-09-17 14:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

Ryszard - nie, nie ma wersji z nartami. Nawet chciałem Łukasza namówić na tą opcję jako osobny model, w zielonym malowaniu bolszewickim, ale nie ma takiej mozliwości. Z autorem modelu nie ma już kontaktu. I nie będzie.

 
20-09-17 14:31  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Skoro omawiamy tu pokrotce nowosci, to male ostrzezenie dotyczace Ikarusa 280 z Answera. Autor probowal zaprojektowac model w oznakowaniu lodzkiego MPK, jednak nie zgadza sie czcionka numeracji, brakuje godla Lodzi, czcionka tablic rejestracyjnych tez jest daleka od oryginalu, a zupelnym kuriozum jest uzyty numer linii "2", ktora w Lodzi byla i jest obslugiwana przez tramwaje. Do tego system oznaczenia linii (tablica na przedniej i tylnej szybie oraz tablice boczne z przebiegiem trasy) tez nie maja nic wspolnego z oryginalem. Na dobra sprawe to kilka minut pogrzebania w google'u, do tego zawsze mozna sie zapytac specjalistow, jak to powinno wygladac, ale jak widac, niektorym zwyczajnie sie nie chce i sa potem takie "kfiatki". Chyba, ze istnieje taki egzemplarz (!) i ktos mi udowodni, ze jezdzil po Lodzi... Ale nie sadze. Aha, obrazek z okladki nie ma nic wspolnego z modelem w srodku, poza malowaniem samego wozu...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
20-09-17 15:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Rafael - i po sprawie. Jest wydany model Ikarusa 280 ? Jest ! Kto go pierwszy wydał ? Answer ! A że są jakieś niezgodności...Jakaś surówka była ? Ważne, że model wydany, niech się klient martwi. Najwyżej sobie klient przemaluje.

--
http://messer.cba.pl

 
20-09-17 16:04  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Rafael - czcionka na tablicach rejestracyjnych to jest temat na oddzielny wątek.
Skąd by nie było i z kiedy by nie było dane vozidlo - na blachach prawie zawsze nieśmiertelny Arial ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
20-09-17 16:09  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Tyg, Sexton jest w malowaniu 1Dpanc.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
20-09-17 16:17  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
megami   

Z tego co czytam model tego Ikarusa może by wzorowany na lubelskim 1811. Ale i tam Ikarus na 2 (obsługiwanej jeszcze niedawno małymi Kapenami) być mega-wydarzeniem.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 70 z 113Strony:  <=  <-  68  69  70  71  72  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024