FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 57 z 113Strony:  <=  <-  55  56  57  58  59  ->  => 
28-08-17 14:51  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

nie ma żadnego info o tym fordzie z Answera ani na ich fb ani na stronie

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
28-08-17 15:13  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Byłem specjalnie w empiku żeby kupić czołga a tu nic więc z braku laku wziąłem Caroline. Może wcale nie będzie tego Forda 3 ton. A co z nowości Answera to zdaje się że jakiś czas temu był zapowiadany wóz strażacki Man. Może pójdzie w wrześniowym rzucie jak tak ma być.

 
28-08-17 17:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Kilka osób już pytało o nowy nume Kartonowej Kolekcji, ale ja powtórzę, i bardziej odwołuję się do osób, które "coś" już wiedzą, nie chodzi mi o to co to będzie, bo zdaję sobie sprawę, że nikt nic nie powie bo jak do tej pory każdy kto wie to nie puścił pary z gęby:-), ale bardziej chodzi mi o to kiedy? Czy jednak na koniec sierpnia czy we wrześniu lub w innym terminie?


Przy okazji czy ktoś ma jakieś sprawdzone informacje odnośnie słynnego już Canta z Małego Modelarza?:-)

Post zmieniony (28-08-17 17:03)

 
28-08-17 18:29  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
FloggerB   

F-16 w barwach izraelskich.

Wnet.

Post zmieniony (28-08-17 18:31)

 
28-08-17 18:39  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn 

 

SUFA?

--
Seweryn

 
28-08-17 18:58  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Flogger , F-16 z Orlika?

--
Pozdrawiam !

 
28-08-17 20:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

MPaweł - http://kartonowa.pl/ była podana już wcześniej informacja. Czytać ze zrozumieniem..... pod zdjęciem japońskiego czołga ;-))

 
28-08-17 20:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

A co ja poradzę, że Łukasz nie aktualizuje strony Answera :). Może sobie urlop przedłużył, a może pracy dużo. Ale amerykański karaluch 3 tonowy będzie lada moment, bo jest już wydrukowany :)))
Prezentuję tutaj jednie modele do których maluję okładki i co do których mam pewność, że będą 'za chwilę', za inne nie ręczę ;)

 
28-08-17 21:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Zbin, widziałem ten wpis, ale coś przeczuwam, że termin i tym razem się przedłuży, ale mam nadzieję się mylić. A że 31.08 coraz bardziej się zbliża, a że jestem coraz bardziej niecierpliwy to chciałem wiedzieć czy ktoś już coś wie jakoby termin miał się zmienić:-)

 
28-08-17 21:38  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Przecież zawsze możesz wysłać e-maila do Pawła. Powie Ci konkretnie kiedy, ale co to będzie musisz się uzbroić w cierpliwość.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 57 z 113Strony:  <=  <-  55  56  57  58  59  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024