FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 46 z 113Strony:  <=  <-  44  45  46  47  48  ->  => 
17-08-17 10:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No właśnie: Co się stało z tym pięknym malowaniem Corsaira, ktore było wcześniej zapowiadane?
I skąd ten pomysł na wydawanie modeli w pudełkach? Czy to będą jakieś zestawy w całości wycięte laserem? Zatem, czy również beda te same modele dostępne bez kaserowo wyciętych czesci? W przypadku samolotów kompletnie nie potrzebuje laserowo wyciętych czesci które tylko podniosą mi cenę zakupu.
--

Post zmieniony (17-08-17 10:25)

 
17-08-17 10:27  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Możliwe że będzie tak jak z migiem 21 i będzie wydany 2 malowaniach?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-08-17 10:43  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wszystko ładnie pieknie, tylko dlaczego nie ma oficjalnych zapowiedzi na fb i stronie Answera ?

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
17-08-17 11:01  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Dla mnie lepiej że zapowiedzi trafiają tutaj a nie na FB :-)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
17-08-17 11:08  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Smiersz - model i okładka pierwsza klasa. Czekam jeszcze na zapowiadany zestaw Patriot.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
17-08-17 11:10  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


co do pudełek do nie głupi pomysł.. paczkę i tak trzeba usztywnić.. i mamy jeden problem zg głowy .. można bezpiecznie kabinki pakować . kolejny problem z głowy... Jedyny minus to to że w przypadku pakowania kabinki to już chyba jako paczka musi być wysłana

--

Post zmieniony (17-08-17 11:19)

 
17-08-17 11:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

OK, z punktu widzenia wydawcy faktycznie może mieć to rację bytu skoro prowadzi sklep internetowy. Niejednokrotnie zamawiając model przesyłka usztywniona byla dodatkowymi arkuszami tektury. Dla mnie super bo pozniej wykorzystywalem ja przy modelu. :) ale dla Wydawcy juz nieco gorzej.
Nadal jestem ciekaw co na tego niusa powie Answer. Póki co Wydawca nigdzie nie zapowiedział tych modeli.

--

Post zmieniony (17-08-17 11:24)

 
17-08-17 11:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Smerch fakt, klasa, czekałem na ten model.

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
17-08-17 12:08  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

Wydawca na urlopie ;)
Pudełka stąd, żeby rozszarzyć zasięg również o sklepy nie tylko stricte modelarskie, oraz rynek zagraniczny. W pudełku będą normalnie zapakowane pojedyncze arkusze, plus lasery etc. Części trzeba będzie wycinać tak jak w tradycyjnym modelu. Jedyna różnica to opakowanie oraz to, że arkusze nie będą spięte w formie zeszytowej a luzem.
Co do szarego A-7E Corsair II - jak pisałem będzie. Czeka na swój czas. Resztę pewnie napisze wydawca.
pozdrawiam
ps.: ja tylko od ilustracji jestem i od konsultacji merytoryczno-historycznej.

Post zmieniony (17-08-17 12:26)

 
17-08-17 12:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Pudełka stąd, żeby rozszarzyć zasięg również o sklepy nie tylko stricte modelarskie, oraz rynek zagraniczny.

No cóż, wydawnictwu życzę jak najlepiej, ale mam obawy czy ten pomysł przypadkiem nie uderzy w pierwotnych odbiorców wydawnictwa poprzez podniesienie cen. Canberra z wręgami to koszt 150 PLN - bardzo dużo. To ile będzie kosztował Corsair? Zamknie się w 150PLN? Czy też może poprzez dorzucanie wręg do każdego modelu cena jednostkowa tychże będzie mniejsza i tym samym cena jaką będziemy musieli zapłacić będzie ostatecznie niższa?

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 46 z 113Strony:  <=  <-  44  45  46  47  48  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024