FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 104 z 113Strony:  <=  <-  102  103  104  105  106  ->  => 
19-12-17 13:16  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O właśnie Seweryn F. 6 grudnia ( strona 98 dla ułatwienia ) zadałem 3 pytania dotyczące modelu F-16 C Block 52+ skierowane do ciebie i jakoś do dnia dzisiejszego nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, zniknąłeś z forum, ale już teraz jesteś - możesz na nie odpowiedzieć, czy nie bardzo ?

 
19-12-17 13:31  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

Halogen - na str.98 jest tylko jeden Twój post . Nie odpowiedziałem, bo nie widzę w nim pytania. Natomiast chyba stronę wcześniej zapytałeś o cenę (jest znana), o to czy w Empiku będzie (pewnie tak) i czy będą inne wersje - tak, ale jakie... heh ;)
Z forum nie zniknąłem, po prostu byłem chory, a wszpitalu jest internet napędzany wołami :)))
Nie wiem czy o te trzy pytania Ci chodziło?

Post zmieniony (19-12-17 13:33)

 
19-12-17 13:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Seweryn F. A możesz coś wiecej o sanym modelu Musashi? Czy jest sklejona surówka, jak stary jest to projekt, jak zdetalizowany, zdjęcia arkuszy. Idealny projekt od Szkutnika jest w moich dalekich planach. Matomiast, jako posiadacz wszystkich okrętów japonskich od Answera chcialbym wiedziec na ile ten model bedzie sprawial problemy. Chyba wszyscy wiemy do czevo biję.

--

Post zmieniony (19-12-17 13:38)

 
19-12-17 13:43  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

Nie wiem, pytajcie Łukasza (jednego albo drugiego). Surówka na pewno jest, bo kiedyś była pokazywana. Projekt nie należy do starych. Raczej dość długo był robiony. Arkuszy jest od cholery, więc pewnie mocno zdetalowany. Więcej nie wiem bo nie miałem z tym modelem do czynienia.

 
19-12-17 14:14  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście strona 97 - tak o te 3 pytania mi chodziło, po 2 tygodniach to już wiadomo, że cena jest znana - głównie mi chodziło o dostępność w empiku, nazw następnych wersji raczej się nie spodziewałem usłyszeć, ale lepiej zawsze zapytać : ) Mimo wszystko dziękuję.

 
19-12-17 17:27  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

GPM dorzuca ORP Zwinny i francuski traktor .

--
serwusik

 
19-12-17 19:05  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Kartonik39 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Z tego co widzę LATIL TAR wyd. WORLD OF PAPER TANKS jest chyba ich pierwszym "ambitnym" dziełem bo reszta, którą widziałem na ich stronie to raczej bardzo proste modele. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

--
Vivat czołgusie!

 
19-12-17 21:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Przemku, modele WoPT sa chyba z zasady tak projektowane, bo to w koncu skala 1:50 i wymaga uproszczen. Poza tym te modele sa ewindentnie nie dla zaawansowanych modelarzy, a dla takich niedzielnych, co to wiekszosc czasu siedza w grze ;) Ale i te uproszczone mozna ladnie podrasowac - mam zaczetego powiekszonego ELC AMXa i ma to potencjal. Jedyny wyjatek, jak dotad, to AMX 13 90, ktory byl opracowany w 1:25.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
20-12-17 08:42  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
dawidt11   

Już oficjalne zapowiedzi gpm
https://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/12-8cm-kanone-43-/-44-krupp
https://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/sd-kfz-8

 
20-12-17 08:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

U Orlików już SB-2M-100 do kupienia i z podglądem chyba wszystkich arkuszy :-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 104 z 113Strony:  <=  <-  102  103  104  105  106  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024