FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-10-16 22:41  [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam serdecznie,

Na wstępie pozdrawiamy wszystkich uczestników Paprykarza 2016. ;)

Nasza domowa impreza była miejscem premiery i prezentacji nowości z naszego wydawnictwa.
Drugim i mamy nadzieję nie ostatnim modelem MODEL HOBBY w tym roku, będzie japoński krążownik lotniczy Mogami.



Mamy nadzieję że tym tematem zadowolimy wszystkich pasjonatów Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii.

Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich okrętów IJN Uranami ( typ Fubuki ) i IJN Shinano, model krążownika lotniczego projektowaliśmy w 100% na podstawie materiałów pochodzących z Japonii.

Tak jak w przypadku wszystkich naszych modeli tak i IJN Mogami posiada bardzo mocną detalizację. Osoby chcące przyśpieszyć budowę lub poprawić efekt końcowy będą mieć do dyspozycji 12 zestawów dodatków.

Model będzie można zakupić już w tym tygodniu w sklepie firmowym wydawnictwa: http://www.model-hobby.pl
i w dość dużej ilości internetowych i nie tylko sklepów modelarskich na terenie całego kraju.

Oficjalna informacja i część dokumentacji fotograficznej od końca przyszłego tygodnia znajdzie się na stronie wydawnictwa: http://wydawnictwo.model-hobby.pl/index.php.

Więcej informacji na temat tego i pozostałych naszych modeli oraz produkowanych dodatków znajdziecie w tematycznych albumach zdjęciowych na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/FWHUMODELHOBBY


Kolejne odsłony tego tematu już wkrótce…

--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
02-10-16 22:49  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Oooo

 
02-10-16 23:17  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

O rany... To się narobiło na gwiazdkę. Cieszę się bardzo!!! :D
Dobrze że w kombinacji z pokładem lotniczym. Można śmiało postawić obok Suzui.
--

Post zmieniony (02-10-16 23:22)

 
03-10-16 07:21  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No bardzo się cieszę, że się nie pospieszyłem z zakupem.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
04-10-16 00:25  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Kilka migawek z procesu projektowania modelu:





















CDN...

Post zmieniony (04-10-16 00:26)

 
04-10-16 07:55  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Fajne cacko.

Kto jest autorem projektu?

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
04-10-16 09:20  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Mi sie podoba :)

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
04-10-16 11:50  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Eugene Pasichnick 

 

The designer of this model is Eugene Efanov (aka "Картонный самурай")
The process of designing of the model is shown there:
http://karton-samurai.ru/viewtopic.php?f=22&t=179&start=50
http://karton-samurai.ru/viewtopic.php?f=21&t=94
http://wmc.kvaksiuk.com/viewtopic.php?p=65919#p65919

Post zmieniony (04-10-16 13:34)

 
04-10-16 16:04  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czy bedzie dostępny caly zestaw wraz z dodatkami w atrakcyjnej promocji? :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
04-10-16 17:37  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Heh, przyłączam sie do pytania.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
04-10-16 18:34  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Paweł63   

Witam.
Model dostępny w cenie 165 zł.Są także laserki.
Informacje szczegółowe na stronie wydawnjctwa.
Pozdrawiam,Paweł

 
04-10-16 19:01  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dobrej jakości Ise już się chyba nie doczekam, ale Mogami wydaje się być ciekawą alternatywą. Tym bardziej, że w przypadku tego wydawnictwa o jakość chyba nie trzeba się martwić.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
04-10-16 20:33  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Bardzo mi się podoba.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
05-10-16 12:42  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Niezależny 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Można się dowiedzieć coś więcej o dodatkach np. są dwa zestawy specjalne Nr 001 i Nr 002, opisane jednakowo i w takiej samej cenie. Czy różnią się od siebie, czy to jest to samo? I czy będą zdjęcia tych dodatków, żeby ocenić co tam jest?

 
05-10-16 18:50  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
oczy i uszy   

Bardzo ładna okładka.
Czy Mogami jest opracowany na takim samym poziomie jak wcześniejszy projekt autora? < http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=277618&t=277618&filtr=0&page=1 >
IJN Łukasz. Proszę bardzo. - Jeżeli to nie pomoże to jest to relacja Kolegi "kubeksus" z budowy modelu Japońskiego okrętu desantowego SBT (WMC Models 2013/04 nr 19)

Post zmieniony (05-10-16 19:42)

 
05-10-16 19:09  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


Oczy i uszy czy możesz link, który podałeś wpisac zamiast pomiedzy nawias to między te oto sprytne znaczki <>
Chcialbym obejrzeć na telefonie.
Dziękuję.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
05-10-16 19:14  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A propos zdjęć na stronie wydawnictwa. Czy możecie wstawiać je w większym rozmiarze, a nie miniaturki, na których prawie nic nie widać?

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
05-10-16 21:42  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Trwa uzupełnianie tematu naszej nowości na forach, FB i w sklepie.
Dziś czas na fotki arkuszy modelu.
Sukcesywnie uzupełniane będą braki w sklepie. Zdjęcia i zestaw promocyjny.















CDN...

--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
06-10-16 10:48  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
- Maverick - 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Czy mi się wydaje, czy to jest druk cyfrowy ??

--
Pozdrawiam - Grzegorz (!)

 
06-10-16 11:05  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

wydaje ;) choć faktycznie podejrzanie się błyszczą arkusze.

--

Post zmieniony (06-10-16 11:08)

 
06-10-16 16:04  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
- Maverick - 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

No właśnie tym się zasugerowałem ... dzięki Łukasz za odpowiedź :)
Pozycja warta zainteresowania ...

--
Pozdrawiam - Grzegorz (!)

 
06-10-16 20:19  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Zdjęcia najprawdopodobniej pochodzą z egzemplarza pokazowego który był wystawiony na Paprykarzu który oglądałem osobiście i powiem szczerze że nawet ten laser wyglądał w porządku. Nie zauważyłem przebarwień kolorów, na każdym arkuszu kolory takie same bez innych odcieni - o niebo lepiej to wyglądało od modeli oficjalnie sprzedawanych w innym wydawnictwie, a o których ostatnio była mowa w osobnym wątku.
Znając Piotra to jestem pewien że docelowy model będzie wydrukowany techniką offsetową co zadowoli większość modelarzy, chociaż znajdą się tacy co dla zasady będą siać ferment.

Doradzałem tylko Piotrowi zmiany w rysunkach montażowych i mam nadzieję że posłucha wujka dobra rada, bo dzięki temu model jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności.

Post zmieniony (06-10-16 20:19)

 
06-10-16 21:52  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Od kiedy model bedzie rozsyłany? Kiedy będą dostępne lasery?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
07-10-16 08:14  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Lesio73 

 

Pochodząca z Paprykarza wieść gminna niesie, że model powinien trafić do wydawcy około 20.10

 
07-10-16 12:27  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A no to ciekawa wiadomość z tym terminem :D
Szkoda, że nie ma o tym żadnej wzmianki na stronie wydawcy :( Model zamówiłem i też żadnej wiadomości e-mail o tym,że wysyłki mogę spodziewać się po 20stym :(

--

 
07-10-16 13:08  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Właśnie z tego powodu ja jeszcze nie zamówiłem. Czekam na termin i zawartość zestawów ciętych laserem bo prawdopodobnie co najmniej jeden wezmę jeśli będą w nim kratownice itp. Sam temat to strzał w dziesiątkę. Mam nadzieje że to nie ostatni okręt japoński od wydawnictwa.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-10-16 08:42  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


WEAPONS OF WWII - nigdy nie było, nie jest i nie będzie drukowane cyfrowo! To chyba oczywiste dlaczego.... :D

Podgląd instrukcji.
Dla wymagających przewidujemy udostępnienie klasycznych rysunków.









--

Post zmieniony (09-10-16 08:47)

 
09-10-16 08:51  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Japa mi się cieszy jak małemu dzieciakowi :D
Ktoś tak jeszcze ma?

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
09-10-16 09:48  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Oj tak! Juz nie mogę sie doczekać! :D

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-10-16 11:09  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Jeśli w polskim wydawnictwie mam czytać po angielsku, to super. Nie każdy musi znać ten język. I niech nikt nie pisze o tłumaczach i translatorach czy jak ktoś chce to jeszcze inaczej nazwać. Super podejście do rodzimego nabywcy.

 
09-10-16 13:06  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

I już się zaczyna, wywołałem wilka z lasu.

 
09-10-16 13:32  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co się niby Jarod zaczyna - ja też widzę opisy w języku angielskim więc naturalnym powinno być pytanie, czy tak będzie w instrukcji modelu, czy wersja będzie dwujęzyczna ?
Jeżeli coś na ten temat wiesz to grzecznie udziel odpowiedzi wszystkim tym, których interesuje ta informacja.
Widać, że dobrze znasz właściciela wydawnictwa, więc pewnie bez problemu udzielisz informacji. Z góry dziękujemy.

 
09-10-16 14:10  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie, nie bijcie piany. Instrukcja zapewne będzie - jak i wcześniej - wielojęzyczna.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-10-16 19:08  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Halogen, jakże się ciesze że na Ciebie można zawsze liczyć.
Jako wywołany do tablicy potwierdzam, tak znam właściciela wydawnictwa jak połowa forumowiczów, no może więcej bo przecież wydałem u niego model i z naszej dotychczasowej współpracy myślę że instrukcja jak i opisy będą w języku polskim.
Co do druku w języku angielskim dla odbiorców z zagranicy nie wiem czy tak będzie.

 
09-10-16 21:17  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jarku ja również bardzo się cieszę, że ty się cieszysz : )))))))
Mam takie nieodparte Jarku wrażenie, że zamiast od razu udzielić odpowiedzi na tekst krysa i rozwiać jego wątpliwości wpisałeś zbędne zdanie, które tylko może prowokować do niepotrzebnych dyskusji. Wydaje mi się również, że część wydawców chyba zbytnio naoglądała się sensacyjnych seriali klasy C i próbuje takimi cząstkowymi informacjami o zapowiadanym modelu budować napięcie celem zwiększenia zainteresowania ich produktem - to może i jest dobry kierunek tylko może powodować pewne zbędne jak widać wątpliwości np. czy tekst po polsku, czy druk cyfrowy - przecież to wszystko można wyjaśnić w pierwszej informacji przez pokazanie arkuszy instrukcji już z wydanego modelu oraz takich arkuszy z częściami. Założę się, że nie byłoby wtedy żadnych wątpliwości.

Wracając do samego modelu to temat dla mnie jest super, długo trzeba było czekać na model tego okrętu w takiej konfiguracji, ale wreszcie jest i super, że wydaje ten model właśnie Model Hobby. Może i kiedyś doczekamy się również IJN Ise : )))))

Post zmieniony (09-10-16 21:26)

 
09-10-16 21:41  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie chciałbym przynudzać w tym wątku bo zaraz konkwista zrobi tu rżnięcie, ale Halogenie nie mam stałego kontaktu z wydawnictwem i nie siedzę cały czas na forum może dlatego od razu nie wpisywałem całościowo odpowiedzi na pytania które wypływają w różnych porach dnia. Co do informacji wydawcy to uwierz mi że on też nie śledzi non stop na forum, z tego co wiem to z potem na czole pracuje nad drukiem modelu i nie ma czasu podrapać się po zadzie.
W pokazowym modelu który pokazany był w Szczecinie były te teksty po angielsku w rysunkach montażowych oraz inne kwestie na które zwracałem ja i inni koledzy Piotrowi uwagę i myślę że ostro wziął się do roboty żeby poprawić znalezione niespodzianki. Przede wszystkim oglądając model zwracałem uwagę na zawartość arkuszy z częściami i powiem szczerze że wyglądało to obiecująco.

Powiedzmy że ja też się cieszę na ten model, zwłaszcza że kilka lat temu już miałem go na desce kreślarskiej ale Piotr mnie zastopował i teraz muszę zaspokoić się modelem innego projektanta - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Post zmieniony (09-10-16 21:43)

 
10-10-16 07:13  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Panowie - model IJN Mogami zapewne bedzie podobny do popdrzednich wydanych przez HOBBY-MODEL wiec po co ta piana.

Halogen: IJN ISE zostal juz wydany przez wydawnictwo ANSWER. Po co wydawac ten sam okret po raz drugi ;-)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
10-10-16 07:19  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Aby nieco ostudzić atmosferę informuję, iż na stronie sklepu, okładka modelu zyskała nowe barwy. :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
10-10-16 21:31  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co wy ludzie z tą pianą i podgrzewaniem atmosfery - normalna rozmowa, oczywiście nie jest to w stylu "witam, pozdrawiam, piękny, kupię dwa", ale od czegoś trzeba zacząć :)))))))
Wydawać IJN Ise po raz drugi można, ale i nawet trzeba ; ))))))

 
10-10-16 21:36  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Też mis się wydaje, że kulturalną tu wymianę zdań prowadzimy, bez zbędnej piany.

Szkutnik - co do Ise które już zostało wydane to nie jestem pewien czy ten model (wydany już) jest kompletnym opracowaniem. Niestety to wydanie zepsuło trochę możliwość wydania tego modelu na nowo. Niestety wiele okrętów tak zostało puki co zablokowanych.

 
10-10-16 23:26  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Przykład Fuso i Taiho pokazuje, że można wydać drugi raz ten sam model i to w niedużym odstępie czasu. A na bardziej zdetronizowanego Ise to i ja się piszę, a narazie cierpliwie czekam na Mogami.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
11-10-16 07:57  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Adam już zrobił drugiego Ise dawno temu

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=214207&t=214207&filtr=0&page=1

--
Sven

HMS Ark Royal

 
11-10-16 09:41  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Panowie to jest watek IJN MOGAMI. Nie zasmiecajmy tematu.

Piotrek: czekamy na model :-)


Sven: zgadza sie. Adam dawno temu zrobil model ISE ;-).
Zastanawiamy sie ze Szkodnikami, czy troche nie przerobic projekt ISE i wypuscic wczesniej IJN HYUGA w zielone plamy, a potem ISE. Kadlub w sumie jest ten sam. Wtedy bysmy mieli dwa kotlety zamiast jednego.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
11-10-16 09:47  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To nie ma co się zastanawiać Szkutniku tylko wypuszczać. Egzemplarza z Answeru użyłbym wtedy jako kartonu do podklejania :) Hyuga by się przydał.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
11-10-16 11:29  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

A co tam nie zaśmiecać :-) Wszyscy już wiedzą że Mogami jest :-) i kto ma mieć ten czeka
A japońca w zielone ciapki to nawet ja bym chyba kupił :-) I to jest dobry pomysł !
pzdr

 
14-10-16 17:57  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czy Mogami już można kupić? :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
14-10-16 23:23  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Modelman   

można ale dostawa będzie nie odrazu.

dopiero się drukują podobno

 
14-10-16 23:39  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Może Wydawca coś powie?
W pierwszy wpisie jest informacja, że z końcem tamtego tygodnia powinien być już na stronie sklepu i w wielu innych sklepach modelarskich.

Tymczasem ni widu, ni słychu...

Zamawiać w ciemno nie ma sensu bo nie wiadomo co będzie w zestawach wycinanych laserowo.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
15-10-16 01:39  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Modelman   

Na stronie wydawcy jest wszystko opisane. Ceny i opisy co w jakim dodatku jest.

 
19-10-16 13:12  Odp: [N] IJN Mogami - MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wydawnictwo chyba zwinęło interes bo zero informacji. Nawet na wiadomości nie odpowiadają konkretnie. :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024