FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
03-11-03 21:13  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pewnie nie da się z tym już nic zrobić ale wydawanie 3 modeli w jednym zeszycie różniących się jedynie kolorystyką nie jest dla mnie najlepszym pomysłem. Skleję pewnie (jak skończy się wreszcie znienawidzony już przeze mnie remont) jeden a reszta bedzie zalegać regał. Może jednak jakieś różne wersje samolotu np P26A, P26C w różnych malowaniach ? Będzie wtedy większa motywacja aby wykorzystac także pozostałe arkusze z częściami. Sam samolot bardzo mi się podoba i na pewno go kupię. Żeby tylko żółty w wycinance był bardziej 'żółty' niż ten z drukarki Zeppelina (która zapewne bardzo fajną drukarką jest) bo amerykańskie samoloty z okresu międzywojennego wyglądają przepięknie właśnie z powodu koloru skrzydeł :-))

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
03-11-03 21:22  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Relację z budowy modelu ... plastikowego oraz przemyślenia na temat kolorystyki a także spis dostępnych (pewnie nie wszystkich) publikacji można znaleźć w ModelHobby nr 12 ( 2/2002 )

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
03-11-03 22:34  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
AWOT   

Najwyższy k... czas. Długo czekałem na ten model i mam nadzieję, ze autor się przyłożył i wszystko będzie grało. Wspaniały samolocik, oby model był równie wspaniały. A co do różnych malowań, mnie się to podoba.
Pozdrawiam.


AWOT

 
03-11-03 23:16  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
El Diablo 

 

Dawno już zęby sobie na niego ostrzę. Czy to jest ten model Marka Pacyńskiego który wyszedł gdzieś za granicą , czy może jest to jakieś nowe opracowanie ?

Pozdrawiam - El Diablo
----------------------------------
Militaria - Modele...

 
03-11-03 23:25  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
Junior II   

Zeppelin , no wiec jak to sie sklejalo ?
Jak jest ze zdetalizowaniem ?
O ile to nie tajemnica , niedostepna dla oczekujacej gawiedzi.
Samolocik wyglada ciekawie, pasowal by mi do mojego Buffalo

 
04-11-03 00:14  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a ja w przeciwieństwie do was troche ponarzekam, bo czuje sie zawiedziony. po pierwsze, mamy 3 w jednym...manewr udany z ki 27, ze wzgledu na cene i podobna kolorystykę, ale tam byly 2 sztuki, a co za duzo to....... a tu to ni z gruszki ni z pietruszki, takie to wszystko cukierkowe, tyle ze monotonne, dlaczego nei ma bodajze najciekawszego, zielono-szarego kamuflazu??dlaczego, choc jeden nie jest w chinskich barwach?? mam skany arkuszy z czesciami, znalezione w necie na stronie jednego z ziomków, dosc dawno juz, zatem zadna tez to i nowosc, tylko improt starego modelu Marka P ( ktory wielkim projektantem jest), tzreba tylko powiekszyc. szkoda ze KF poszedl na latwizne wciskajac nam wash&go, ktorego 2/3 wyladuje w szufladzie albo jako prezent dla tesciowej:). czy nie lepiej bylo puscic zamaist 4 dodatkowych arkuszy kartonu, A5M? model wymagal tylko lekkiej kosmetyki( sam go przeciez kleilem) a radocha bylaby o wiele, wiele wieksza???? nastepnym razem proponuje ( bez urazy, to krytyka , nie czepialstwo) me 109 x 10 szt. w 10 roznych malowaniach:)))) za 80 zl...

 
04-11-03 13:05  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Już odpowiadam model sklejało się nieźle ,choć jak to w czasie testowania trzeba było szukać w projekcie przysłowiowej "dziury w całym".
Autorem projektu jest istotnie Marek P.

 
04-11-03 15:47  Re: Zapowiedź KF . P 26 "Peashooter"
Bonsez 

 

He. samolot fajny, kolorki tez fajne ale to tak tylko z widoku nie wiem bom nie kleil ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024