FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
10-10-16 21:20  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Art, jak zwykle świetny. Co tu dużo gadać...

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
10-10-16 21:30  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Dziękuję Wam za pozytywne kopniaki ;) Czyli jednak dalej brnę w skrzydła...
Generalnie ciągnę wątek zestawiania obok siebie dwóch stron konfliktu.
Co Wy na to, aby naprzeciw Fiata postawić Spita V Trop od Hala - w pustynnym, amerykańskim malowaniu.
Łażą mi też po głowie inne tematy, nieco współczesne.

Technick - koła maluję czarną Vallejo (akryl). Na finiszu model prysnąłem matowym, sprejowym lakierem firmy MR Hobby ponieważ zabrakło chwilowo tegoż lakieru Tamiya.
Windus - sprężynka przy antenie to zwijka z drutu, a antena to rodzaj gumonitki.
Kilminster - wiem, ja też czekam na Twojego i już mojego IIliuszyna, bo muszę go mieć :)
Pit Blank, Niezależny, RAVEN6 - co do klap, sugerowałem się poniższym zdjęciem Centauro, którego naocznie widziałem. Fakt odległości między żeberkami może mi się rozjechały, musiało mi się coś ospsnąć.
Ilość żeberek jest chyba ok, policzyłem na podstawie zdjęć z różnych ujęć.
-



Teraz nieco megalomańsko z Centauro i pozdrowieniami dla Was :))



--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
10-10-16 21:40  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O Art widzę, że łakomym okiem patrzysz na ten samolot co mu widać kawałek skrzydła, a to przecież nie byle jaki samolot, bo SM -79, a w pobliżu stoi przecież Cant, którego model ma być niebawem w kartonie. Masz może więcej zdjęć tych dwóch samolotów ?
Tak to wygląda mniej więcej na stronie muzeum http://www.euro-t-guide.com/See_Coun/Italy/Rome/I_See_Italy_Aviation_Museum_1-1.htm

 
10-10-16 22:39  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Przepięknie sklejony Fiacior, gratuluję!

--
http://messer.cba.pl

 
10-10-16 23:08  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Oj potrafi Art miętosić ten papier! Oj potrafi!
Gratulacje za ten model!.

pozdrawiam
Mirek

 
11-10-16 11:16  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

pro(Art)e, pro!

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
11-10-16 11:58  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Mistrzowsko sklejony model, zawsze nie mogę się nadziwić, jak w standardzie można skleić ze sobą elementy w taki sposób, aby nie można było dojrzeć linii łączenia. Ogólnie pięknie to się prezentuje i słusznie wzbudza zachwyt modelarzy.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
11-10-16 18:31  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przepięknie sklejony model. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Prezyzję wykonania najlepiej ocenić oglądając detale, a te są po prostu perfekcyjne.

 
11-10-16 18:48  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Art, GRATULACJE !!!

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-10-16 19:15  Odp: [G] Fiat G.55 Centauro. 1:33 wyd. Pro-Arte - pamiątka z Włoch
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Piękne wykonanie. Gratulacje Art!!!

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024