FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-07-15 18:34  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

No tak, zapomniałem o wadze ;-)
Waga modelu Panther G to: 430 gram.

Jednak nad Panterą i tak króluje E-100, bo na chwilę obecną osiągnął wagę 620 gram, a to jeszcze nie koniec sklejania :-)

 
09-10-15 22:40  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Marcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tommy T.B. napisałeś, że mając lat naście marzyłeś o sklejeniu Bismarcka ... wszystko przed Tobą :) Ja jakiś czas temu podszedłem do Pantery ... poległem :)
Piękny model :)

 
11-10-15 12:13  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Także gratuluję takiej wspaniałej "odnowy " starego modelu.
Przyznaję, że przez Ciebie znów mam mały dylemat-robić waloryzację swoich staroci z przed 20-40 lat, kiedy teraz wszystko, co do tego potrzebne +szczegółowa dokumentacja jest ogólnie dostępne, czy też kleić nowe modele, których jeszcze nie mam w kolekcji (a jest ich tyle do zrobienia...?)

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
11-10-15 19:27  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dzięki za wpisy :-)

Marcin, powiem Ci, że skoro z pojazdem schodzi mi ok. roku, to na taki model nie wiem czy by mi życia starczyło, skoro Spece w tej tematyce sklejają je kilka lat ;-)
No chyba żeby sklejać sobie taki okręt jako ostatni, który będzie zwieńczeniem mojej pasji modelarskiej ... ;-)?

Sławku, przeróbka starych modeli jest czasami ryzykowna, bo może ze starego modelu zostać tylko kadłub, jak to było w przypadku mojego Tygrysa I (Galeria / Relacja z 1-25saf) , ale efekt końcowy i satysfakcja osobista gwarantowana :-)

Pozdrawiam :-)

 
11-10-15 20:00  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Piękny model wyszedł, gratuluje

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
09-10-16 16:46  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Witam serdecznie :-)

W VII Międzynarodowym Łużyckim Konkursie Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych
o Puchar Starosty Lubańskiego i Burmistrza Miasta LUBAŃ, który odbył się w dniach 08-09.10.2016r., stara, ale poczciwa Pantera Ausf.G zebrała n/w nagrody:

Dyplom i złoto za zajęcie I-go miejsca w kategorii K9.


Nagroda specjalna Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu.

 
09-10-16 18:36  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Gratuluję podwójnie. Za Panterę i Pumę.
Piękne modele więc zostały słusznie docenione.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
09-10-16 20:01  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. W pełni zasłużone nagrody. Gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
09-10-16 20:40  Odp: [G] Panther G -early version / Military Model+scratch / 12 DP HJ
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dziękuję i za wasze uznanie :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024